Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ogólnie jest problem i to nie tylko dla snajperów z braku porządnych i ciężkich kulek przez co moc trzeba spuszczać do 550fps. A jak zwykle rozbija się o kasę, jednych stać lub nie stać ale nie mają innych wydatków i chcą być pro więc ładują w szpej który zmniejsza odczuwalność przez co moc replik rośnie lub uważają że moc repliki znacząco poprawia zasięg / celność więc ją pompują do 500fps 50rps bo jednej kulki wsadzić nie potrafią w cel jak należy a że boli przy trafieniu to obwieszają się bóg wie czym ot takie błędne koło. Trzeba po prostu podzielić airsoftowców na I i II sort ;)

Gdzieś tam mam rozgrzebaną kamizelkę Dragon Skin więc jak ją kiedyś skończę to mogę ignorować wszelkie trafienia w korpus, na pozostałe członki też się coś znajdzie i będę nieśmiertelny. Pytanie tylko czy faktycznie o to chodzi w tej zabawie. Może dzięki Macierewiczowi Ci którym pro było za mało pro przeniosą się do obrony terytorialnej wraz ze swoim uber szpejem i zamienią repliki na ostrą i ASG znowu znormalnieje gdzie 330fps klasy Tokyo Marui wystarczało do miłej i bezpiecznej zabawy a snajper był na wagę złota.

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites
Ktoś może mi wytłumaczyć czemu zginął podział na repliki full auto np. 450fps max, semi auto 500fps max i czterotakty/dwutakty np 650fps max?

Czemu?

 

Ponieważ widocznie gracze tego nie chcą. Była ostatnio na forum gdzies podobna jałowa dyskusja o jakichś tam limitach (jak to zwykle bywa tak około dwa razy w roku) i wnioski były te same co zawsze: baw się tak jak lubisz. Jeśli lubisz na takich zasadach jak napisałeś to albo idziesz na strzelankę o takich zasadach albo robisz własną i liczysz na to, że ktoś przyjdzie. Jeśli lubisz zasady takie jak napisałeś ale inni nie to... będziesz strzelał się na innych zasadach albo sam :). Z płaczem, że "dawniej było lepiej" się zgadzam ale z zupełnie innych powodów niż przedmówcy (acz to moga być już różne lokalne uwarunkowania i tradycje) bo mam inne wspomnienia jak to było "dawniej".

Link to post
Share on other sites

Może dzięki Macierewiczowi Ci którym pro było za mało pro przeniosą się do obrony terytorialnej wraz ze swoim uber szpejem i zamienią repliki na ostrą i ASG znowu znormalnieje..

Chciałbym napisać, że też na to liczę.

Ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, Kolego, że nasze hobby przyciąga jednak średnio rozgarniętych.

Statystycznie, oczywiście! ;)

 

Aczkolwiek ta grupa, dla mnie osobiście jest najtrudniej tolerowalna.

Wszelkim tym SGO-schizofremiom krzyż na drogę.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

 

Chciałbym napisać, że też na to liczę.

Ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, Kolego, że nasze hobby przyciąga jednak średnio rozgarniętych.

Statystycznie, oczywiście! ;)

 

Aczkolwiek ta grupa, dla mnie osobiście jest najtrudniej tolerowalna.

Wszelkim tym SGO-schizofremiom krzyż na drogę.

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

No, coś w tym jest, niestety...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Właśnie mi przyszło do głowy:

 

Przychodzi baba do snajpera.

- Masz ciężkie kulki?

- Nie, ale mam długą lufę.

 

Przychodzi facet do lekarza, który bawi się w snajperstwo.

- Panie doktorze, spuchły mi kulki.

- Faktycznie, nie wchodzą w PDI.

Link to post
Share on other sites

Właśnie mi przyszło do głowy:

 

Przychodzi baba do snajpera.

- Masz ciężkie kulki?

- Nie, ale mam długą lufę.

 

Przychodzi facet do lekarza, który bawi się w snajperstwo.

- Panie doktorze, spuchły mi kulki.

- Faktycznie, nie wchodzą w PDI.

 

Sugeruję nie poruszać pewnych tematów między sobą w komunikacji miejskiej...

...ale masz ciasną lufę...

...nie, to twoje spuchnięte kulki...

...spojrzenie mohera bezcenne ;)

Link to post
Share on other sites

Sugeruję nie poruszać pewnych tematów między sobą w komunikacji miejskiej...

...ale masz ciasną lufę...

...nie, to twoje spuchnięte kulki...

...spojrzenie mohera bezcenne :icon_wink:

 

 

Miki już wiemy czemu ludzie się od nas w miejskim odsuwali :D

Link to post
Share on other sites

A na czym Panie ta depresja polegać może? Valken umożliwia szybkostrzelność, fakt, jednak za cholerę nie wyciśniesz z niego tyle fps (max 540) co z mancrafta. Poza tym zwykłe zasilanie co2 zarżnęło by valkena, a mancraft na tym śmiga aż miło. Więc w przypadku repliki typowo wyborowej, gdzie się zwykle singla używa, ja przedkładałbym zasięg nad szybkostrzelnością.

 

M14 z konwersją hp jeszcze nie spotkałem. Niby są konwersje pod v7, ale z tego co z chłopakami z hpairsoftu kiedyś gadałem, to wcale nie jest z tym tak różowo.

Link to post
Share on other sites

Pytałem czy to właśnie nie G&G.. ;)

 

Chodzi o to, że w Marui można zorbić bardzo, bardzo dobry UP na częściach LL.

Wg mnie to najlepsze co da się wyciągnąć z AEGa.

Na tyle dobre, że napewno nie warto brnąć w żadne HP.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...