Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Luzik.

Skróciłem stockpipe, wnętrze kolby potraktowalem delikatnie dremelem, żeby wyciąć to i owo i się mieści :) Jedyny minus tego rozwiązania, to to,że aku siedzi we wnętrzu baki, więc nie mogę jej teraz wysoko podnieść, ale luneta z niską linią celowania rozwiązuje sprawę.

Link to post
Share on other sites

O, widzisz!

 

Ja stock-pipe'y nie skracałem. ;)

 

Uznałem, że chcę mieć trwalsze i sztywniejsze połączenie z kolbą.

To jednak snajpa. Dość ciężka a montaż zawieszenia na kolbie.

Nie chcę, żeby mnie się to wyłamało.

 

Ale, w konsekwencji, mieści się tam tylko dość mała batka:

187cad76b369.jpg

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie, mam nadzieję, że nikt mnie nie zje, że tutaj piszę. Ale mam pytanko- ktoś z Was jest w stanie polecić jakiegoś sensownego czterotakta, którego da radę fajnie zrobić? Żeby osiągi miał porównywalne do SWD po tuningu na 90m i 600FPS.

Oczywiście coś tańszego jak VSR od TM. Tuning to tuning, wiem, że jest kosztowny. Ale baza żeby nie kosztowała tyle co SWD a&k + tuning razem wzięte :D

Link to post
Share on other sites

Myślałem poważnie na temat Bar-10. Jedni mówią, że tańsza kopia vsr, a inni że to chińskie gówno, którego nie da się uszczelnić. Ogólnie mało informacji jest o tej replice. Ale wezmę pod uwagę ją, wspomniany warrior l96 wella. Ciężki temat, bo każdy znawca mówi mi, że poza vsr od TM, nie ma nic.

Link to post
Share on other sites

Gdzie BARa nie można uszczelnić? Komora jest ok, będziesz robił tuning więc cylinder z głowicą pewnie się zmieni. Warrior z wyglądu jest super ale jest dużo cięższy od vsr i jeśli będziesz ciągle w ruchu to po kilku godzinach daje w kość. Ja mam co prawda gazówkę ale sprężynowy chyba waży podobnie. Mój z lunetą i bipodem ma 6kg. Jak wezmę do ręki BARa od kumpla to się czuję jakbym pistolet wyjął z kabury :). Poczytaj wątki na temat tych replik, masz tam wszystko.

 

Ze snajperek mam już sprężynę (SWD), gazówkę (G96) i już niemal jestem przekonany, żeby do kolekcji dołączyć elektryka i tym razem wygląda na to, że wypadnie na M14 od G&G. Kurcze... choroba postępuje. Już ogólnie mam tyle replik, że niektóre jeszcze nie miały okazji sprawdzić się w boju :).

Link to post
Share on other sites

Ze snajperek mam już sprężynę (SWD), gazówkę (G96) i już niemal jestem przekonany, żeby do kolekcji dołączyć elektryka i tym razem wygląda na to, że wypadnie na M14 od G&G. Kurcze... choroba postępuje. Już ogólnie mam tyle replik, że niektóre jeszcze nie miały okazji sprawdzić się w boju :icon_smile:.

 

:icon_biggrin: Bo TM zmienia stan skupienia na SP170. Pomijając, że i tak jest świetna.

 

Bierz, bierz m14. :icon_biggrin: Najlepiej wydane pieniądze. Pomijając wsadzenie SP170 guardera zamknięcie GB, złożenie karabinu i "o kurna" zapomniałem włożyć podajnika kulek (zawsze wkładam go po złożeniu GB). I ten strach by nie rozewrzeć połówek zbyt mocno :icon_mrgreen:

 

 

Poza tym te M14 zalęgły mi się w szafie i teraz są trzy... na 500-600fps.

 

Bar-10 jest ok, ale TM wiadomo, że lepszy. Jeszcze jakby TM kosztował z 300zł mniej to nie byłoby rozterek.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Kurdę!

Wiedziałem, że ktoś na to w końcu wpadnie - to ciągłe zmienianie magazynków jest denerwujące.. :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Chodziła fama, że to Mendi kolekcjonował SWD. Mancraft w razie zmęczenia, spring w razie skończenia gazu, SWD na 550fps jakby skończyły się ciężkie kulki... SWD na 650fps jakby chęć na zrobienia "bica" się nadarzyła.

 

I chyba to się lepiej sprawdzało, bo M14 przyciężkie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...