Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To napisz, że jedziesz. Bedzięsz sam lub z wiarą. Zaproponuj, że kogoś weźmiesz lub chętnie z kimś się zabierzesz.

Marudzenie, że ci się nie chce bo masz daleko i urodziny i w ogóle.. to wiesz.

Niczym od wspólnego sikania się nie różni..

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Spotkałem się z opinią, że geoportal lepszy aczkolwiek u mnie pomiary w obu serwisach się pokrywają. Do tego porównywałem fizyczne rozmiary mojej parceli z tym co pokazują oba serwisy i wyniki się zgadzają. Przydałoby się założyć pewną tolerancję ale myślę, że 2-3% wystarczy z zapasem.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Swego czasu zajumałem bezlustrowy tachimetr z roboty i obmierzyłem sobie kominy i dachy dookoła chałupy. Pomiar z geoportalu zgadzał się, rozbieżności były rzędu 0,3-0,6m przy 100m czyli nawet nie 1%.

 

Co do porównania zasięgu aega i springa to zgadzam się z Lambertem, choć faktycznie sr-25 (i psg-1) dzięki v2 long potrafi zapewnić podobne osiągi, tyle tylko że dużo większym nakładem środków no i zawsze jest strach że coś w środku pierdyknie. Ja tam preferuję gazowe snajpy, w sensie na co2, n2o i hpa.

 

Jeśli chodzi o imprezę, cóż, nie piszę się na nią niestety (brak czasu i funduszy na to w tym roku), nie sikam z Wami więc i wypowiadać się nie mogę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ersoft ma różne wcielenia, w tym stylizację i rekonstrukcję, choć ta ostatnia jest mi najbardziej odległa z kilku powodów.

W tym, ideowego. Bo o ile można "rekonstruować" nieistniejące formacje z drugiej wojny światowej, LWP czy choćby Husarię to najczęściej, nasi nieszczęśni "rekonstruktorzy" przebierając się za jakieś SEALe, JWK czy inne KSK co jest niedorzeczne. Abstrachując od samego kompletowania szpeju, poznawania historii i etosu formacji, o ile taki się pojawia, to towarzyszy temu najgorsze, czyli przekonanie o wyższości tej formy zabawy i nadęcie.

 

Natomiast co do batki na izolce;

Jestem estetą a to wygląda badziewsko. Takich szuszfoli ersoftu jest sporo.

Podobnie jak tych mancraftowych pacykarzy.. ;)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

No, już dobrze.. Bardzo ładne te wężyki są! :icon_smile:

 

Muszę, Was wszystkich przeprosić za to, że piszę tak nieregularnie i chaotycznie!

Nie wszyscy wiedzą (Mendi wie..), że piszę z takiego trochę odosobnionoego miejsca, w zasadzie z oddziału zamkniętego dla.. dewiantów. Tak, nie jest tu jakoś strasznie ale muszę pisać szybko, stąd błędy no i często nam prąd wyłączają.

Z reguły wtedy, gdy mamy zajęcia z eletroterapii!

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

P.S.

@Mendi, przyznaj się, gdzie sobie te wężyki wsuwasz, świnko! :icon_razz:

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

No, po świątecznym bigosie to jest takie źródło gazu, które zwalnia z wymogu targania butli. Do tego jak nie trafisz kulką to chociaż zapachem wygonisz na respa :icon_smile: .

 

Nie polecam. Bawiąc się z propanem straciłem znajomych i dostałem polecenie zmiany diety. Po załadowaniu kilku magów nie wygonisz zapachu z pokoju przez jakiś czas ;/.

Link to post
Share on other sites

P.S.

@Mendi, przyznaj się, gdzie sobie te wężyki wsuwasz, świnko! :icon_razz:

 

A w nosie sę dłubię, jak mnie swędzi od obgadywania. Wężyk średnicy 4mm to jeszcze nie pedał. To nie ten kaliber co chłopaki z valkenami, polarstarami i innymi amebami, z wonżami i mambami grubymi jak kciuk.

Link to post
Share on other sites

Już nie gadaj, Mendi.. :icon_wink:

Pani Marzenka, wiesz która - ta ze szprycą, bardzo Cię chwaliła.

Mówiła nawet, że nie boisz się eksperymentować!

 

@ mikadorus i mareq:

Niby prawda. Na oddziale Mendiego, mają inny profil. Bardziej tradycyjny bo działają lewatywą. Fakt, że trzeba częściej wietrzyć. Może dlatego w oknach te siatki "przeciwdesperackie"..?

W końcu, to trzecie piętro. :icon_razz2:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...