Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy nie sądzisz,że 480 fpsów to za dużo ? Dla początkującego lepiej żeby nie miał mocnej repliki, kto wie co by mógł z nią zrobić komuś innemu.

Co do precki to lepiej dołożyć Mad Bull to loteria,kup Prometheusa albo Systema jak kupisz preckę to będziesz musiał używać firmowych kulek np:Exele i Guardery i inne.

Link to post
Share on other sites

Co do precki to dozbieraj na promyka bo na prawdę warto ! a tuning hmmm jaką masz replikę ?? bo możliwe że będziesz musiał silnik zmienić, no i na pewno bateria silniejsza niż 8.4, a ta moc jest idealna jeśli chcesz rekonstruować strzelca wyborowego, nie snajpera!! tylko strzelca wyborowego, sam mam cudo od ICS i tez z madonionu i strasznie sobie chwalę, a i co do kulek prawda, licz się z tym że precka to droższe kulki, bo zwykłe mogą Ci się po prostu zacinać w lufie :)

 

jak chcesz wiedzieć coś więcej pisz pw., pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Tak mam ICS Universal. Chcę być strzelcem wyborowym ze względu na to, że mi się to podoba jak i na to, że mam astmę i nie dam rady a,z tak bardzo szybko i ciągle biegać od drzewa do drzewa. W zestawie jest już prowadnica sprężyny. Preckę jaedna mam zamiar kupić do 150zł bo nie mam aż 400zł na prometheusa :( No i oczywiście jescze chcę do tego dokupić kolimator z jakimś powiększeniem x2. Znacie może coś taniego i dobrego?

EDIT: Jeśli chodzi o kulki to używam KA 0,25 i mam ich 6000 sztuk.

Edited by mampytanie
Link to post
Share on other sites

Promyk za 400zł? Da się duuużo taniej. Podobno lufy Tanio Koba dają skupienie podobne jak Prometheus, więc możesz spróbować. U mnie w gaziaku lufka TK dała nadzwyczajnie dobry efekt. I, uprzedzając: to nieprawda, że lufy TK działają tylko poniżej 330fps.

 

Kolimator z przybliżeniem to nie jest dobra droga. Do celowania nawet jak masz 700fps, w ASG bez problemu starczy kolimator. Natomiast gdy cenisz: możliwość zauważenia połowy czyjegoś kciuka wystającej zza drzewa odległego o 100m, odwzorowanie karabinu wyborowego i lans, to luneta z niewielkim powiększeniem jest dobrym rozwiązaniem. No i jeszcze dla osoby z wadą wzroku luneta może być ratunkiem. Plus możliwość widzenia lecącej kulki na tych 70-80m jest cenna.

 

Strzelcem wyborowym zostałem z podobnych powodów (astma) i muszę powiedzieć, że masa repliki wyborowej bardzo szybko rośnie, gdy dochodzimy do wniosku, że dwójnóg, tłumik, dodatkowe RISy, luneta itp są nam potrzebne ^^ I tak z niewinnych 4 kg, replika "tyje" do 7-8kg :blush:

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...