Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cytadela ASG


Recommended Posts

W końcu miałem warunki i kulki by przestrzelać replikę po serwisie. Założony został mosfet i Bore Up. Jeśli chodzi o mosfet - zobaczy się za jakiś czas gdy będzie miał swój przebieg. Bore Up - wszystko w porządku, FPS w graniach 500 tak jak chciałem, replika przechronowana tak jak prosiłem, wszystko pięknie ładnie, jestem usatysfakcjonowany po raz kolejny. Polecam! :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamówiłem Turnigy nano-tech 1200mAh 3S 25~50C Lipo AIRSOFT Pack - trójdzielna, i zdrowo namęczyłem się by zmieścić ją w replice, dopiero dziś łaskawie spojrzałem na jej oznaczenia i okazało się, że przysłali mi nie to co mieli... bowiem dostałem tańszą o 11zł (i dłuższą) turnigy nano-tech 1200mAh 3S 15~25c...

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem Turnigy nano-tech 1200mAh 3S 25~50C Lipo AIRSOFT Pack - trójdzielna, i zdrowo namęczyłem się by zmieścić ją w replice, dopiero dziś łaskawie spojrzałem na jej oznaczenia i okazało się, że przysłali mi nie to co mieli... bowiem dostałem tańszą o 11zł (i dłuższą) turnigy nano-tech 1200mAh 3S 15~25c...

 

Rozumiem, że można być niezadowolonym ale otrzymał Pan baterię 19go o 12:08, rozumiem że przez cały dzień próbował Pan ją upchać do repliki i nie zorientował się Pan że zaszła pomyłka. Mało tego. Wczoraj o 16:56 napisał nam Pan maila że zaszła pomyłka. Prawidłowo. Jednak 12 minut później pojawia się post na WMASG.

 

Nie prowadzi się tutaj pamiętnika... "zjadłem obiad, dałem sobie spokój z repliką i obsmaruję ich na forum a po pół roku dopiszę że mi łaskawie baterię wymienili"... opinie logicznie rzecz ujmując wystawia się po zakończeniu transakcji, a ponieważ złożył Pan reklamację, takowa nie została zakończona.

 

Posiadamy baterię, którą Pan zamówił w 5 sztukach (już 4) na stanie. Ba... czeka na odbiór przez kuriera aby na nasz koszt dostarczyć ją do Pana i odebrać tą nieodpowiednią, aby nie daj Boże nie tracił Pan czasu idąc na pocztę.

Rozumiem, że od każdego sklepu wymaga się niewiadomo jakiej precyzji no i żeby paczka doszła jeszcze tego samego dnia. I choć nie każdy zdaje sobie sprawę jak to wygląda po naszej stronie, pomyłki się zdarzają. Posiadamy obecnie 29 rodzajów akumulatorów turnigy i przy natłoku zamówień i presji wywieranej przez upływający czas aby Wasze zamówienia dotarły jeszcze ciepłe, może zajść pomyłka. Ale bądźmy ludźmi.

 

No i skoro sam Pan osądza, że wysłaliśmy to co mieliśmy, proszę odstąpić od umowy skoro produkt nie spełnia oczekiwań.

 

Czy nadal chce Pan baterie wymienić?

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, nie zamierzam was osądzać i jak najbardziej miałem zamiar napisać tutaj po rozwiązaniu całej sytuacji. Rozumiem jaki jest obecny okres i że macie istny kociokwik. Nie widzę potrzeby wymiany baterii, ta jest wystarczająco mocna dla mojej repliki (co za tym idzie jestem w pełni zadowolony). Czy istnieje możliwość bym wrzucił wam zdjęcie tej, którą dostałem i zwrotu mi różnicy w cenie?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Kilkumiesięczny zastój w temacie, niektórzy mogą się martwić, że ze sklepem coś nie tak, że się wiele zmieniło i boją się zamawiać. Przychodzę więc tutaj z dobrą nowiną - sklep jak najbardziej godny polecenia. Kontakt telefoniczny - cud miód malina. Kontakt e-mail - wystarczy poczekać. Realizacja zamówienia - błyskawiczna. Zabezpieczenie przesyłki i ogólny całokształt - ocena celująca z plusem :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejne zamówienie po dłuższym czasie i kolejny plus. Paczka przyszła, wszystko się zgadza, jak czegoś nie ma to dzwonią i informują o stanie zamówienia. Wszystko ładnie zabezpieczone, nic nie miało prawa ulec uszkodzeniu. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nie posiadamy w tym momencie żadnych kodów rabatowych. Nie ukrywamy że pracujemy nad programem lojalnościowym i rabatami indywidualnymi ale jak mówię nic nie wiemy o kodach na zamówienia zbiorowe.

 

Jednocześnie, w związku z tysiącem zapytań o dostępność, chcielibyśmy poinformować wszystkich że stany na stronie internetowej są w 99% zgodne ze stanem naszego magazynu w sklepie stacjonarnym.

Edited by CYTADELAASG
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jako nowicjusz docenic musze cierpliwosc w odpowiadaniu na malo inteligentne pytania.

Chcialem kupic kulki. Dostalem pytanie o to jaka mam replike, a potem odradzono mi te ktore upatrzylem. Zaproponowano inne. PIEKNIE!

Zapytalem o zawieszenie to dostalem taki wyklad na temat rodzajow, uzytecznoaci i dopasowaniu do konkretnych modeli i sytuacji, ze jestem teraz "spec od zawieszen" ;-)

Najbardziej w sklepie podoba mi sie jadnak to ze maja ogolnie patrzac najlepsze ceny. Zauwazcie ze nie ma u nich nigdy "Mega Promocji" z cyklu zielona gumka G&G- przecena z 60 pln na 30!!!

Panowie po prostu sa szczerzy i nie mydla oczu.

Stoje z boku i bije brawo za caloksztalt. Wroce tam na pewno.

Link to post
Share on other sites

Szczerze polecam chłopaki dają radę i wysyłka hiper szybka.

Etapy realizacji

11.07.2014 14:26 Złożenie zamówienia 11.07.2014 14:29 Stworzenie faktury i wydania 11.07.2014 14:43

Wysłanie paczki

 

Naprawdę są szybcy :maniak_luzik:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...