Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm.028u czy to jest dobre ?


Recommended Posts

Witam wszystkich

Mam pytanie co do tej repliki oto Ona http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028u-2007.html .

Jak jest z tą kolbą nie odłamie się zbyt szybko ? Pytam posiadacza/ki lub kogoś kto już ją miał ogólnie wiem , że jakościowo to jest praktycznie to samo co

cm.028 .

Dziękuje pozdrawiam

Ps. Szukałem na forum nic sensownego nie znalazłem jest jeden ciekawy temat ale z niego nic się nie dowie nikt !

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie przesadzaj , jak nie będzie po niej skakał ani karczował lasu to będzie ok. Kolega ma cm.028 ( zwykłe ak47 ) od ponad roku ; jest zadowolony ; nie miał żadnej awarii .

Link to post
Share on other sites

I tu się mylisz, kolba jest wykonana z metalu (ZnAl). Nie należy on do najlepszych, na szczególną uwagę zasługuje zaczep kolby, który jest po prostu do wymiany. Jeśli nie będziesz jej katować to ok, ale jeden upadek kałacha i będzie po kolbie.

 

Edit.Ap ropo szukania, o cm.028u jest kilka tematów na tydzień, więc musisz być w tym dobry.

Edited by lubiemrowkojady
Link to post
Share on other sites

I tu się mylisz, kolba jest wykonana z metalu (ZnAl). Nie należy on do najlepszych, na szczególną uwagę zasługuje zaczep kolby, który jest po prostu do wymiany. Jeśli nie będziesz jej katować to ok, ale jeden upadek kałacha i będzie po kolbie.

 

Edit.Ap ropo szukania, o cm.028u jest kilka tematów na tydzień, więc musisz być w tym dobry.

A co będę mógł zrobić z tym zaczepem ? Wytrzyma on z rok dwa ? Zastanawiam sie nad 031b ładne jest a potem dokupię grip z risami (o ile takowy znajde)

 

Kolbe zawsze można wymienić , nie bd to dużo problemów i za dosyć małe pieniądze :happy:

a co do kolby to dziwna, jak do kałaszka .. :icon_confused:

Jak znalazłeś jakieś kolby zapodaj linki na gg : 7918612

Link to post
Share on other sites
A co będę mógł zrobić z tym zaczepem ? Wytrzyma on z rok dwa ?

 

Jeśli trafi ci się dobry egzemplarz, będziesz o niego dbał i nie zaliczysz gleby to nie widzę problemu. Choć z drugiej strony od siebie polecam http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_045_cm-1410.html Ma składaną kolbę, jest STALOWY, porządny, w miarę celny, ma także szynę boczną w razie czego na jakieś bajerki, gb v.3 nowej generacji i kosztuje dwie stówki więcej.

 

Edit. Minus25 był szybszy

 

Edit.2 "Składana kolba wykonana jest w całości z metalu. " Jak widać... wątpie, żeby to było coś lepszego niż ZnAl, aczkolwiek jest to możliwe.

Edited by lubiemrowkojady
Link to post
Share on other sites

Nie przesadzaj , jak nie będzie po niej skakał ani karczował lasu to będzie ok. Kolega ma cm.028 ( zwykłe ak47 ) od ponad roku ; jest zadowolony ; nie miał żadnej awarii .

 

Hm... nie mówię o karczowaniu, ale jak poprzednicy powiedzieli, gleba i kolba do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Kolega kupił. Wbrew pozorom strasznie ciężkie i nieporęczne. W dodatku jestes skazany na baterie typu stick które wygodne w montażu nie są. Lepiej weź cm.031 lub jakąś zwykłą cymę.028. Uwierz mi lub nie, bedziesz duzo bardziej zadowolony.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kolega kupił. Wbrew pozorom strasznie ciężkie i nieporęczne. W dodatku jestes skazany na baterie typu stick które wygodne w montażu nie są. Lepiej weź cm.031 lub jakąś zwykłą cymę.028. Uwierz mi lub nie, bedziesz duzo bardziej zadowolony.

 

Pozdrawiam

Wiem wiem rozumiem cie Ja biore cm.031b

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W wersji B też podobno bywają łamliwe kolby. Jednak u mnie chłopaki mają zarówno wersję B, jak i U, i nic sie nikomu nie dzieje, a mają już ok. 10 miesięcy. Przypuszczam że czogłiem nie będziesz po niej jeździł, więc każda cyma 028 powinna spełnić Twoje oczekiwania. pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...