Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuję gearbox. Ktoś pomoże ?


Recommended Posts

Witam kupiłem od kolegi metalową replikę karabinku G3 za 60zł, czemu tak tanio ? Otóż nie chce strzelać więc postanowiłem zakupić do niego nowy gearbox sęk w tym ze szukam i szukam i znajduje te po 300zł a mój budżet przewiduje niższe ceny ;(. Proszę o linki do gearbox'ów, sam nadal będę ich szukał lecz przyda mi się pomoc.

P.S chcę żeby to był zwyczajny post ze zwyczajnymi odpowiedziami dla tego ci co mają zamiar zaczynać tu pouczać zaczynając od wyzywania proszę, niech zachowają to dla siebie ;].

Link to post
Share on other sites

Kolega który bawi się już w ASG kilka ładnych latek mówi że to pompa choć nie wiem gdzie jest ta pompa ponieważ nie miałem bliższego doczynienia z elektrycznymi replikami. Jeśli możesz napisz mi co to jest ta pompa i ewentualnie napisz link do jakiejś pompy ;]

Link to post
Share on other sites

w roli wyjaśnienia pompa to całość pneumatyki w gb czyli głowice, dysza, cylinder i u niektórych także tłok.

Z tego co przeczytałem wyżej sugeruje, że nie rozkręcałeś jeszcze GB i nie wiesz co dokładnie tam się zepsuło. Rozkręć, pooglądaj i potem napisz co się zepsuło/pękło i wtedy można będzie fajnie doradzić. Żeby nie psuć posta, w sensie że nic nie wniosłem w kontekście do teog co napisałeś w pierwszym poście, >>>>TU<<<< masz szkielety GB'ków. Posiadacza Giety interesują GB V3, czyli pierwszy i trzy ostatnie

Link to post
Share on other sites

Witam kupiłem od kolegi metalową replikę karabinku G3

 

Cześć!

 

Wszelkie repliki G3 czy to jg, tm, ca posiadają GB v2, takiego musisz szukać.

Jeśli rzeczywiście masz to G3 całe metalowe, to nawet tego nie szykując możesz na niej dobry interes zrobić :)

 

 

Posiadacza Giety interesują GB V3, czyli pierwszy i trzy ostatnie

Znawca się znalazł.Odrazu niech może wstawi GB od minimi co? Przepadnij w otchłani internetu ze swoimi radami.

 

Dziękuję za uwagę.

Link to post
Share on other sites

JaReKII ma rację - tam jest V2 - mi się widać też pomyliło z G36 :dry:

 

Jedyny w rozsądnej cenie jaki znalazłem to niestety Boyi:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=57_89&products_id=724

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_159&products_id=2917&name=BOYI_-_DBOYS_-_Kompletny_Gearbox_V.2_-_7mm

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Możliwe, po prostu akumulator w karabinku działa na 100% nie wiem co jest grane prędzej strzelał a teraz gdy naciskam spust nic się nie dzieje ;(

 

 

Napisz od początku, co zdechło w tym G3 i najlepiej, strzela parę razy i nagraj to, wrzuć na jakiś serwer i na pw do mnie.

 

Pozdrawiam, G^.

 

P.S. Mozesz sprawdzic jeszcze silnik, wyjmij go z repliki, podlacz kable i sproboj strzelic. Jezeli bedzie dzialal > Poszlo cos ze srodka, jezeli nie bedzie reakcji > Batka, kable, silnik.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...