Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD A&K, l96, M14 -czyli wybor sN@jp3rki


Recommended Posts

Witam. Jestem nowy i chciałbym sie dowiedziec paru spraw. Opinie o SWD sa gigantycznie podzielone czyli jest od grona opini bardzo dobrych, ale są też opinię na nie lecz mniej i są one bardziej stanowcze. Nie wiem ktorymi się sugerowac.

L96 opinie sa 90% na nie a jesli sa na tak to pisza ze trzeba wymieniac prawie wszystko by to miało rece i nogi.

 

M14 cymy glownie opinie sa na tak lecz pare osob pisze ze, maly zasieg i mala moc, jednak jest to AEG.

 

Dodam jeszcze ze w Swd wymienił bym gumke hu i lufe na precka.

 

Ujmę to tak ze snajperstwo asg zaczyna sie od 2k pln lecz sune w strone taniego rozwiazania. Mam też 5 miejsc na podium w strzelaniu z... ...wiatrowki, niby nic ale MI daje to satysfakcje dlatego tez chce snajperem czy tez ala snajperem byc.

 

Cytalem forum od A do Z na temat tanich chinczykow wiec nie odsylajcie mnie do wujka google :-D

Napisal bym wiecej i ladniej ale pisze z telefonu.

Link to post
Share on other sites

Witam

Cieszy mnie bardzo ze masz piąte miejsce w strzelaniu do nieruchomego celu z wiatrówki , ale AS to nie to samo nic Ci nie dadzą umiejętności strzelania z dość celnej , mocnej i na cięższą amunicję wiatrówki , gdy bedziez używał seryjnych replik zwalszcza tych co podales ponieważ ich celność i moc odbiegają od osiagow wiatrowek . Powiem Ci jeszcze ze nie ma taniego rozwiązania jako snajper 2000 to i tak moze być dopiero początek zabawy , to ze wymienisz gumke i lufe to podstawa ale to początek drogi . Moja rada kup sobie aeg zwykłego nie "snajperkę" i ciesz sie zabawa , albo zostań przy strzelaniu z wiatrowek .

Link to post
Share on other sites

Z lektury forum poświęconego snajpom dość jasno wynika, że pod koniec tuningu z oryginalnego karabinka zostaje tylko body, więc właściwie wybór sprowadza się do tego, jakie body najbardziej Ci się podoba (w sensie które body).

Link to post
Share on other sites
Z lektury forum poświęconego snajpom dość jasno wynika, że pod koniec tuningu z oryginalnego karabinka zostaje tylko body, więc właściwie wybór sprowadza się do tego, jakie body najbardziej Ci się podoba (w sensie które body).

 

Bzdury.

 

 

Owszem, tak jest kiedy się zastanawiasz "well czy maruzen", w obu przypadkach L96. Tu kolega nawet nie podał producenta tego L96 więc nic nie wiadomo.

Ale kolega sunie w stronę taniego rozwiązania więc niebawem pojawi się kolejne używane l96/swd/m14 w komisie i rynek się kręci :D

Link to post
Share on other sites

Nie pisalem ze mam piate miejsce tylko ze mam 5 medali

 

do pana up. jestem cierpliwy. Bawilem sie 3 lata w helikoptery rc i chodz model stal pol roku na szafce z braku kasy na czesci nie zniechecilem Sie

 

Lubie oddac 1 celny niz serie slabych poprostu lubie byc sam i dzialac w miare po swojemu

Edited by PePeLCA
Link to post
Share on other sites

Moze teraz tak myślisz ze mozesz czekać na oddanie jednego celnego strzału ,ale na poczatku mozesz sie zniechęcić do as ,nie krytykuje cię za to jak chcesz byc snajperem twój wybór ale za mniej niż 2 tys nie zrobisz "snajperki" poprosru chce Ci pomoc abyś nie wydał kasy w błoto , ale masz swój rozum i zrobisz po swojemu . Według mnie powinieneś kupic sobie replikę aeg a jak tak bardzo sie uparles na "snajperkę" to przyjemniej posłuchaj ludzi którzy coś wiedza na ten temat . Ja ci juz mówiłem ze "snajperka" to minimum 2 tys i do dopiero początek wydatków bo na ten rodzaj replik zawsze bedzie trzeba dokładać , a poza tym musisz złożyć replikę a to tez nie jest takie łatwe by wszystko to dzialalo i miało stabilne FPS . Nie będę juz wspominał o bezpieczeństwie ponieważ , mam taka nadzieje ze wiesz duża ilośc FPS = duża odpowiedzialność

Link to post
Share on other sites

Na strzelance boje sie najbardziej ze trafie kogos z 5m czym kolwiek nawet kamieniem i bedzie kuku.

 

Jesli kupie dragonuw SWD to czy po wymianie gumki hu, lufy na precyzyjna to czy bedzie to dobre do uzytkowania? Dla mnie najwazniejsze jest to by sie replika nie posypala za szybko, a ten dragonuw ma od groma pozytywnych opini :p

 

Na strzelance boje sie najbardziej ze trafie kogos z 5m czym kolwiek nawet kamieniem i bedzie kuku.

 

Jesli kupie dragonuw SWD to czy po wymianie gumki hu, lufy na precyzyjna to czy bedzie to dobre do uzytkowania? Dla mnie najwazniejsze jest to by sie replika nie posypala za szybko, a ten dragonuw ma od groma pozytywnych opini :p

Link to post
Share on other sites

Nie pisalem ze mam piate miejsce tylko ze mam 5 medali

 

do pana up. jestem cierpliwy. Bawilem sie 3 lata w helikoptery rc i chodz model stal pol roku na szafce z braku kasy na czesci nie zniechecilem Sie

 

Lubie oddac 1 celny niz serie slabych poprostu lubie byc sam i dzialac w miare po swojemu

Ja tu nie widzę żadnego pana o nicku up :/

Jeśli nie stać Cie na wydatek kilku tysi to zapomnij, bo jest różnica między położeniem zabawki na szafkę od biegania po lesie z gunem który po godzinach skradania sprawi zawód bo nie trafiłeś lub kulka nie doleciała a przeciwnik zasypał całą serią.

Większość szturmówek ma po 400-450fps często z preclufami, żebyś miał MINIMALNĄ przewagę potrzeba w snajpie minimum 50-100fps więcej niż mają przeciwnicy+precka aby trafić w takiego delikwenta singlem.

 

Edit: widzę że masz 15 lat, podrośnij rok, pozbieraj kase bo narazie piszesz jak setki dzieci na tym forum które poszły na strzelanke kilka razy z taką snajpą i zniechęciły się do airsoftu bo myślały że jak mają zabawke prosto z CS to da im przewagę.

A tu g**** prawda, aby mieć przewagę zasięgową musisz także wydać sporo więcej kasy na replikę niż inni.

W wieku 15 lat zapomnij.

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites

Pawelo... !!?&¥$ Umiesz czytac!? to MODEL nie zabawka. Tak samo moge powiedziec ze masz tania zabawke, a nie replike dobrej marki

 

Nie kreci mnie bieganie z kalachem. Poprostu wiem, ze jesli asg to tylko snajperstwo oparte na tanich replikach i strzelanie z nich na zasadzie prob i bledow. Nadal tez nie mam odp czy ten dragonuw sie sypie.

Niezmiernie przepraszam za haotyczne pismo lecz pisze z telefonu w niedogodnych warunkach.

Edited by PePeLCA
Link to post
Share on other sites

I świetnie, kup. Tutaj się niczego innego nie dowiesz. Napisałem Ci - doświadczeni Koledzy powyżej napisali wszystko co chcesz/nie chcesz wiedzieć. Teraz pora na odrobinkę samodzielności i podjęcie decyzji, my za ciebie nie będziemy z tego badziewia strzelać. A jak boisz się, że komuś zrobisz kuku, to w życiu nie kupuj silnej repliki, to nie CS gdzie masz milion kilometrów odległości od nieprzyjaciela, wylezie ktoś na Cię gdzieś z krzaczorów, spanikujesz i z takiej już repliki jak to SWD kuku można duże zrobić. Nawet nie śnij, że będzie wyglądać inaczej Twoje strzelanie.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam. Nie wiem czemu odmawiacie mi SWD na 1 replikę broni snajperskiej skoro piszą o niej same pozytywne komentarze + na PW dostałem wiadomości co do niej. Proszę olśnijcie mnie czemu to jest beee :<

 

A PW od użytkownika lon3star, który każdemu stara się wcisnąć? ;)

 

Chcesz, to kup, Ty będziesz sobie pluł w brodę (choć sądząc po treści i stylu Twoich postów raczej "w dziewiczy wąsik").

Link to post
Share on other sites

Kup sobie lepiej loda, co? Bo myśleć nie potrafisz widocznie. LogaN podał Ci na tacy temat, przeczytaj i nie zadawaj bzdurnych pytań bo robisz tylko bałagan. WSZYSTKO masz napisane w temacie o tym SWD wyraźniej się nie da napisać.

 

Nie zadał bym pytania dlaczego SWD jest beee do puki nie przeczytał bym tej lektury. Sa tam pozytywne opinie więc pytam sie. ahhhhhh

Link to post
Share on other sites

Kolego PePelCA, jeżeli chodzi o pozytywne opinie na temat replik, to musisz brać jedną rzecz pod uwagę :

masa naiwnych dzieciaków zakupiła tańsze chińskie snajperki mając przekonanie, że asg to taki CS z lepszą grafiką i będą walić headshoty. Nie mając porównania z dobrze zrobionymi snajperkami piszą, że giwera sooper, świetny gun itp, bo do głupstwa i wyrzuconych w błoto pieniedzy mało kto się przyzna.

 

Trochę mnie dziwi Twoje podejście. Piszesz, że masz ileśtam medali z strzelania z wiatrówki. Gratulacje. To chyba wiesz, jaki duży wpływ na celność ma jakość sprzętu, prawda ? Nie wmówisz nam chyba, że wystrzelałeś sobie dobre miejsca z plującego śrutem gówna za 200zł reklamowanego na okładce teletygodnia ? Chcesz byś snajperem ? To zapomnij o kompromisach i celuj w najlepszy (= drogi) sprzęt. Inaczej sobie daruj.

Twój wybór.

Edited by szczery
Link to post
Share on other sites

PePeLCA Mam prośbę. Odpuść sobie ASG i zajmij się nauką pisania w języku polskim. Przecież aż zęby i oczy bolą jak się czyta twoje posty.

 

Dlaczego każda silna replika nie nadaje się dla początkującego. Przecież to proste. Bo jest silna, a nowicjusz niema wyrobionych odruchów i obserwacji terenu wokół siebie i powstrzymania się od otworzenia ognia w sytuacjach niebezpiecznych. Ja rozumiem że jesteś hiperogarniętym i jak na swój wiek dojrzałym trzynasto-czternastolatkiem (styl pisania postów na to wskazuje) ale wierz mi naprawdę snajperka czy inna silna replika nie są dobrą repliką na poczatek, bo możesz komuś krzywdę zrobic.

Inną sprawą jest to że jak widać albo olewasz wypowiedzi innych albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo tyle danych na temat snajperek które dostałeś od kolegów powinny cię już naprowadzić że chińske repliki mają zwiększoną tendencję do psucia się (pewnie dlatego że są mniej kontrolowane technicznie niż repliki markowe) Mozesz trafić egzemplaż który nie padnie po latach a możesz trafić taki który będzie się psuł nonstop.

 

Czy wszystkie twoje niepewności zostały rozwiane czy jeszcze ci coś wytłumaczyć?

Link to post
Share on other sites

Dziękuje. Ja wiem, że nie ciągnie mnie do szturmu tylko do czyhania. Wieć jesli nic nie moge wybrac w tym przedziale cenowym zrezygnować?

 

PePeLCA Mam prośbę. Odpuść sobie ASG i zajmij się nauką pisania w języku polskim. Przecież aż zęby i oczy bolą jak się czyta twoje posty.

 

Dlaczego każda silna replika nie nadaje się dla początkującego. Przecież to proste. Bo jest silna, a nowicjusz niema wyrobionych odruchów i obserwacji terenu wokół siebie i powstrzymania się od otworzenia ognia w sytuacjach niebezpiecznych. Ja rozumiem że jesteś hiperogarniętym i jak na swój wiek dojrzałym trzynasto-czternastolatkiem (styl pisania postów na to wskazuje) ale wierz mi naprawdę snajperka czy inna silna replika nie są dobrą repliką na poczatek, bo możesz komuś krzywdę zrobic.

Inną sprawą jest to że jak widać albo olewasz wypowiedzi innych albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo tyle danych na temat snajperek które dostałeś od kolegów powinny cię już naprowadzić że chińske repliki mają zwiększoną tendencję do psucia się (pewnie dlatego że są mniej kontrolowane technicznie niż repliki markowe) Mozesz trafić egzemplaż który nie padnie po latach a możesz trafić taki który będzie się psuł nonstop.

 

Czy wszystkie twoje niepewności zostały rozwiane czy jeszcze ci coś wytłumaczyć?

 

 

wszytkie dotychczasowe posty pisałem z telefonu na dodatek dotykowego więc wybaczcie za grzechy :<

 

W żadnym wypadku nie olewam odpowiedzi innych konwertuje je i przyswajam, ale po swojemu

Edited by PePeLCA
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...