Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe do tematów w "sezonie ogórkowym" trzeba dopisać temat Grzechotnika

 

Dziwna ta maszynka ssąco-ciupciająca ale OK :p

 

To jest to co kilka miesięcy temu było w fazie budowy?? (pamiętam, że ktoś dawał już zdjęcia jakiegoś takiego ajzola)

Link to post
Share on other sites

To nie jest żadna maszyna do przyjemności, tylko "manipulator" :cool:

 

A kim to może manipulować?? :zastanawia:

 

W zasadzie konkurencja na tym rynku jest spora!

Bo jak się zastanowić to takich manipulatorów jest sporo, najwięcej na ulicy Wiejskiej w Wawie!

Jednak myślę, że i dla Ciebie znajdzie się kawałek miejsca przy "korycie" :cool:

 

W końcu Polska to kraj szerokich możliwości i wielu moherowych beretów do manipulowania! :wink:

Link to post
Share on other sites

Zack Snyder wyreżyserował chyba pierwszy niefrajerski film o superbohaterach. Mało kto wie, że swego czasu, w początkach swojej kariery ten pan popełnił też pewną reklamę dla pewnej, ongiś całkiem rozpoznawalnej marki piwa.

 

 

Piwu to za bardzo nie pomogło, bo 5 lat później było już marketingowym trupem po dość długiej agonii, ale reżyser dostał za reklamówkę Kreaturę (taka polska nagroda dla różnych materiałów reklamowych), a dokładniej za zdjęcia do niej w 1998 roku.

Link to post
Share on other sites

W brew pozorom z tego co się orientuje to akurat to piwo EB padło ofiarą swojego sukcesu. Chcieli produkować sporo, tanio i z wysoką jakością. No a tak się nie da.

BTW w ich reklamach wystąpił jeszcze Jean Reno

Link to post
Share on other sites

@Abdul może i Sucker jest już sieci ale czy to jest wersja z kinazastanawia.gif? Jest takie studio filmowe Asylium robią "swoje" wersje wielkich hitów, ot chociażby jak wrzucony przeze mnie parę postów wyżej trailer do "Battle Of Los Angeles". hahaha.gif

Link to post
Share on other sites

@FLC: EB upadło, bo rynek się ukształtował i okrzepł. W 1993 markę tę stworzono, żeby promować w Polsce lekkie, nowoczesne, zachodnie piwo. Taka wiesz, odmiana po wszystkich ciężkich browarach, co wtedy były na rynku. Pomysł się sprzedał, bo ludzie brali wszystko, co chociaż lekko powiewało Zachodem. Nawet na otwarcie osiedlowego blaszaka robili wielką pompę (raaanyyy... Pamiętam, jaką u mnie na osiedlu robili fetę, kiedy w 1998 otwierali Chatę Polską.;p). Właściwie EB to było coś w stylu marketowych sikaczy, ale ładniej opakowane i wypromowane. Zresztą, ich spoty, dopóki nie mieli nożna na gardle jakoś specjalnie powyżej poziomu się nie wybijały.

 

Kolejnym powodem było to, że kojarzyło się mocno z czasami disco polo z całym dobrodziejstwem inwentarza, czyli ogólnie przypałem. Ludzie nieco wstydzili się czasów, kiedy kupowali koszulki Adidasa z krzywo nadrukowanym logiem na bazarku pod granicą z Niemcami. A poza tym konkurencja i te sprawy. Marketingowa historia jakich wiele.

Link to post
Share on other sites

@FLC: EB upadło, bo rynek się ukształtował i okrzepł. W 1993 markę tę stworzono, żeby promować w Polsce lekkie, nowoczesne, zachodnie piwo. Taka wiesz, odmiana po wszystkich ciężkich browarach, co wtedy były na rynku. Pomysł się sprzedał, bo ludzie brali wszystko, co chociaż lekko powiewało Zachodem. Nawet na otwarcie osiedlowego blaszaka robili wielką pompę (raaanyyy... Pamiętam, jaką u mnie na osiedlu robili fetę, kiedy w 1998 otwierali Chatę Polską.;p). Właściwie EB to było coś w stylu marketowych sikaczy, ale ładniej opakowane i wypromowane. Zresztą, ich spoty, dopóki nie mieli nożna na gardle jakoś specjalnie powyżej poziomu się nie wybijały.

 

Kolejnym powodem było to, że kojarzyło się mocno z czasami disco polo z całym dobrodziejstwem inwentarza, czyli ogólnie przypałem. Ludzie nieco wstydzili się czasów, kiedy kupowali koszulki Adidasa z krzywo nadrukowanym logiem na bazarku pod granicą z Niemcami. A poza tym konkurencja i te sprawy. Marketingowa historia jakich wiele.

 

Z tego co się orientuje to EB padło bo na fali sukcesu komercyjnego zaczęli podpisywać kontrakty na dostawę i zapomnieli o ubezpieczeniu. Padły im kadzie, nie byli w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości towaru o określonej jakości, posypały się kary umowne i najpierw wzorem Brocka wycofali się na lokalny rynek - Elbląg, a potem totalnie padli.

A co do lekkiego piwa to o ile pamięć mnie nie myli paradoksalnie w dziurę po EB weszły lokalne marki bo do prezesów doszło że na piwie też da się zarobić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...