Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Mam możliwość kupna Mp5 G.5 galaxy, po małej cenie. I moje pytanie, czy się opłaca, czy będzie dobrą konkurencja do cm 0.28?

Czy te jego ilość FPS będzie dobra w lesie ?

i czy to jest to ?(ta moja ma mieć rozsuwaną kolbe i ma dłuższy przód, bez rączki) mp5

Pozdrawiam

Edited by wolki89
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam możliwość kupna Mp5 G.5 galaxy, po małej cenie. I moje pytanie, czy się opłaca, czy będzie dobrą konkurencja do cm 0.28?

Czy te jego ilość FPS będzie dobra w lesie ?

i czy to jest to ?(ta moja ma mieć rozsuwaną kolbe i ma dłuższy przód, bez rączki) mp5

Pozdrawiam

Od razu widać, że to M-Type :wink:.

 

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

A ja mam dwa egzemplarze i oba biją tak samo dobrze. Na tyle dobrze, że czasami zdarzało mi się zostawić główną replikę w domu i iść do lasu z Galaksiakiem.

Jak najbardziej - nada się do lasu.

Pod warunkiem, że wpakujesz kulki 0,25g, albo 0,28g.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sorry Tomek_GGRS mam 3 takie w domu, najsłabsza (v kulki 0,2g na zerowym hopie - 315 fpsów) ma 55m celnego na 0,28 kulkach. Zaiste w ogóle nie nadaje się do lasu.

Twoja tak "słabo" strzelająca, to będzie znany mi może 2 albo 3 egzemplarz z kilkunastu, jak nie dziesięciu najmniej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tomek_GGRS

 

 

#6 | Napisano 27 marzec 2011 - 00:10

Ktoś chce Cie zrobić w bambuko.

 

A co do samej Mp5 od Galaxy to zbytnio w las się nie nadaje, ale do budynku jak najbardziej.

 

 

 

mam mp5 inaczej G.5k z jakieś 10 miesiecy ii praktyczne używam ją w lesie na każdej strzelance i jast idealna a więc polecam dobry sprzet i za nie wielką cene :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...