Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

a to ja zostane przy green gasie :icon_smile: chłopaki jeszcze mam takie pytanie jak konserwować takiego gaziaka jest sens go czyścić ? smarować ? to moja 1 klamka z blow backiem i nie wiem własnie jak o nią dbać :(

Cóż, ja jestem raczej z tych sceptycznych pod względem smarowania. Jeśli nie wytaplasz jej w piasku i błocie, to póki działa to nie naprawiać.

Ja swoją, od paru miesięcy właściwie tylko poleruję ściereczką i psikam olejem sylikonowym. Bardzo rzadko nasmaruję jeszcze jakimś smarem, głównie dlatego, że parę lat temu miałem potem dużo chrzanienia się ze szczelnością po takim częstym konserwowaniu :P

Link to post
Share on other sites

Panowie po wystrzeleniu z 250 kulek stwierdzam tak , że ta klamka ma swoje wady i plusy

 

+plusy

-jest dosyć , ćieżka

-fajnie leży w dłoni

-Blow back dosyć mocny

-po jednym nabiciu magazynka oddałem około jak nie więcej 60 strzałow , zdaje mi się ,że to dużo jak na pistolet z blow backiem

 

-minusy

-na zwiększonym hop up czy całkowicie skręconym brak stabilnego strzału kulki na 15 m mogę nawet z 2 m lewo lub w prawo strzelić...(być może to kwestia regulacji HU , albo ja tak słabo strzelam z klamki )

- a metal znalowy jak dla mnie daje rade chodz już widać pod zamkiem ,że farba się zdziera już

-Bardzo nie poręczne ładowanie magazynka trzeba na siłe paluchami dociskąć kulki do magazynka i także ciężko nabić za 1 razem go GG

 

Podsumowując jako , że to moja 1 replika full metal z blow backiem polecam za 225 zł co jest nie dużo mamy metalowy pistolet z nezłym kopem (do teraz chce mi się strzelać ;p) i najbardziej mi się podoba u niego , że nie pobiera dużo gazu na tyle strzałów, chodz czuje ,że po gwarancji mi się popsuje :D

Link to post
Share on other sites

ja w swoim wystrzeliłem ponad 300 kulek, mam problem z magazynkiem ponieważ gdy go naładuje nadmiar gazu ucieka i zostaje w nim tylko troche gazu co pozwala na oddanie 20 strzałów, można to jakoś naprawić. mam jeszcze pytanie na temat hu czy żeby go wyregulować trzeba rozłożyć pistolet . do zalet i minusów dodam jeszcze:

+duży zasięg i celność

-ocieka smarem i brudzi ręcę

wiecie gdzie można kupić do niego magazynen na greengas

Edited by ziomekx42
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Idzie do wersji green gas załadować magazynek na CO2?

To samo pytanie padło dosłownie kilka postów wyżej.

, ale trzeba jednak pamiętać, że CO2 w magazynku jest pod dużo większym ciśnieniem, no i wypadałoby co kilka magazynków psiknąć jakiś sprejem silikonowym, bo kapsułki nie zawierają go, w przeciwieństwie do GG. Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Witam. zamówiłem replikę colt 1911 b na green gas w środę i już dzisiaj doszła i jestem pozytywnie zaskoczony, jak na replikę z blow backiem w takiej, db zasięg celność też dobra w miejscu ładowania kulek w magazynku mialem lekkie zadrapanie oraz otwór nie do końca równy ale polecam tą replikę warta tej ceny

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...