Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CO sie Stało z moja Bronia? :/!


Recommended Posts

Wczoraj bylem na strzelance kiedy po ok 100strzalach bron poprostu przestala strzelac ;/ niewiem co sie stalo... poprostu nie strzela aku mam dobry bo firefox 9,6 1500mAh bron to m4 asr 104 ris aps, niewiem, niemam pojecia co to moglo byc... a mojemu koledze dzisaj to samo podlaczyl aku i tak samo poprostu nie strzela on ma ak47 cyma 0,028 czy jakos tak. CO TO MOZE BYC??? pomuszcie... ;/

Link to post
Share on other sites

To może być MNÓSTWO rzeczy... A co do twojego aku to raczej kiepski, jak byś czytał forum to byś wiedział czemu.

Najlepiej odeślijcie repliki do serwisu. Podejrzewam, że macie gwarancje...

 

A jeżeli chcesz wnikliwej analizy to podaj jakieś objawy, np jaki dźwięk wydaje replika po naciśnięciu spustu.

Edited by Spond
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - nie broń, ale replika. Jestem tutaj świeży ale tego się już nauczyłem. :biggrin:

Po drugie - jak mówią Maniacy wyżej, z twojego opisu można wywnioskować że stało się... wszystko, co mogło się stać. Odgrzeb gwarancję i odeślij do serwisu (o ile gwarancja jeszcze ważna), sam lepiej w tym nie grzeb.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli REPLIKA nie wydaje żadnych dźwięków, a bateria sprawna, to albo odczepił się któryś przewód, albo spalił silnik, albo spaliły styki.

Albo jeszcze inne dziwne rzeczy mogły się stać. A jeszcze bezpiecznik mógł się spalić i na to bym stawiał.

Naprawdę radził bym odesłać replikę w ramach gwarancji. Lub znaleźć jakiegoś serwisanta w okolicy.

 

Aha, JamaKaschy było by miło gdybyś używał polskich znaków...

Link to post
Share on other sites

Pumba:

 

http://wmasg.pl/pl/articles/show/25

 

"Jeśli na WMASG.pl widnieje gdzieś określenie "broń", to zostało ono użyte jedynie dla wygody i utrzymania klimatu całej zabawy."

 

Jednoznacznie używanie określenia "broń" w stosunku do replik jest na tym forum dopuszczalne na co wskazuje cytowany fragment. Artykuł został dodany przez Rega. Zanim kogoś zbesztasz- poszukaj ;]

Link to post
Share on other sites

replika może być bronią, jak każdy inny przedmiot, którym możesz zadać cios.

 

 

Dexterkrak, o to zdanie mi chodzi a nie o to czy ktoś na forum używa sformułowania "broń" odnośnie repliki. Otóż według ustawy o Broni i Amunicji replika nie jest bronią.

Link to post
Share on other sites

Myślę że wasze bezsensowne dyskusje nic nie wnoszą do pytania kolegi. Jak masz jakiś miernik uniwersalny z omomierzem to sprawdź czy masz przepływ prądu przez replikę. Podłącz go w miejsce baterii i wciśnij spust. Jak nic się nie wyświetli na ekranie to znaczy że masz gdzieś przerwę w obwodzie (np. przepalony bezpiecznik, pęknięty konekor, przerwany przewód) Jak wyświetli ci się, ale wartość będzie rzędu kilkudziesięciu ohmów to znaczy, że pewnie masz popalone styki i należało by je przeczyścić pilnikiem lub papierem ściernym. Ale jak masz na gwarancji to się nawet nie zastanawiaj tylko odsyłaj do sklepu.

Link to post
Share on other sites
... pomuszcie... ;/

Napisane jest tak, że nijak tego zrozumieć nie można. Ośmieliłbym się powiedzieć, że mój 4-letni syn wypowiedziałby to znacznie przejrzyściej i poprawniej gramatycznie.

 

Napisz to po ludzku, albo mamie daj, niech napisze. Jak będzie zrozumiale to ktoś Ci w końcu udzieli informacji.

 

Jak się napisze ...

niechodziodyskusjetylkooprzekazinformacjiiprawidlowenazewnictwopozatymreplikisienienazywabroniabotosiemczlekpszysfyczajaiglinommoszenagadocisiempogubicmogominarobioambarasof.

 

Komu się takie coś dobrze czyta? Jak przychodzi człowiek, pisze jaki jest stan aktualny, objawy etc., to zaraz się pomoc znajdzie.

Edited by Pik
Link to post
Share on other sites

W tej repliko-broni-koleżance (patrz wyżej) stało się jedno: APS.

 

Nie wiem czy brałeś nówkę. Jeżeli tak, lub nie, a masz gwarancje to odsyłaj. Ogólnie wiele dobrego o apeesach nie wyczytałem, o ile nie mylę marki. Jeżeli tak, to sory :)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...