Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 do 600 zł


Recommended Posts

Witam.

Szukam karabinu m4 do 600 zł. jedyny karabin godny uwagi jaki znalazłem to ten http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=8187&name=A&K_-_M4_CQB . Chodzi mi o M'ke która będzie miała od razu conajmniej jedną pare szyn z przodu. Wiem, że jest to M'ka przystosowana raczej do walk na małych odległościach, ale czy mogła by sie nadać do walk na średnich odległościach, chodzi mi o to czy kulka 0,25 doleciała by do 50-60 m ? Warto ją kupić ?

Link to post
Share on other sites

Właśnie o to mi chodzi, nie chce zwiększać FPS poprzez zakupienie lepszej spreżyny bo to nic nie da, chce kupić sprężyne z takimi samymi osiągami FPS co orginalnie karabin, tylko lepszej jakości, aby z tych 360 fps po połowie roku nie zrobiło mi się 260.

Link to post
Share on other sites

To może wstaw tam markową słabszą spręzyne i wyślij do jakiegoś serwisanta tylko nie do krakmanów, spec shopu itd. bo oni specjalnie wstawili by ci większą żebyś znowu odsyłał replikę itd.

"AnR" On podobno jest zajebisty w tych sprawach.

 

@edit

Podejrzewam że w stocku siedzi m120 także możesz wstawić m100/110

Edited by wolki89
Link to post
Share on other sites

Sorry, że post pod postem, ale skończył się już czas edytowania. Chciałbym już zakupić replikę, a jest ona jedynie dostępna w sklepie Gunfire za 500zł co sądzicie? Opinie o sklepie różne. Pisałem do pozostałych sklepów i nie wiedzą kiedy będzie dostawa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...