Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Surefire EarPro EP4 Sonic Defenders Plus


Recommended Posts

Witam

 

Kupiłem (w bj sytsem w z Krakowa) w 2008 roku ale EP3 do pracy przy maszynach tłoczących (dużo hałasu)

sprawiają się doskonale.

Z kolega strzelnicy w Bytomiu przy strzelaniu z 0.357 nieźle się sprawiły :)

teraz będę kupował jeszcze nowsze czyli pewnie ep4 bo starego jednego zgubiłem ;)

 

Są godne polecania

przede wszystkim wygodne (nie trzeba ściągać do rozmawiania)

można nosić okulary, a czasami zapomnieć wyciągnąć po pracy :)

 

moje pytanie gdzie chcesz kupić i za ile bo jestem zainteresowany

 

pozdrawiam

Edited by wolfman
Link to post
Share on other sites

Przy rozmowie jest trochę ciszej niż w aktywnych słuchawkach, ale o wiele lepiej niż w klasycznych stoperach bo normalnie można prowadzić rozmowę bez zdejmowania stoperów.

Tłumią jak trzeba.

Także w 100% warte swojej ceny, która w stosunku do aktywnych słuchawek wypada bardzo korzystnie.

Do dostania aktualnie na allegro.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Kupiłem (w bj sytsem w z Krakowa) w 2008 roku ale EP3 do pracy przy maszynach tłoczących (dużo hałasu)

sprawiają się doskonale.

Z kolega strzelnicy w Bytomiu przy strzelaniu z 0.357 nieźle się sprawiły :)

teraz będę kupował jeszcze nowsze czyli pewnie ep4 bo starego jednego zgubiłem ;)

 

Są godne polecania

przede wszystkim wygodne (nie trzeba ściągać do rozmawiania)

można nosić okulary, a czasami zapomnieć wyciągnąć po pracy :)

 

Dzięki.

 

moje pytanie gdzie chcesz kupić i za ile bo jestem zainteresowany

 

Ponieważ nikt nie odpisywał, zasięgnąłem języka innymi kanałami i zamówiłem tu:

http://lapolicegear.ecomm-search.com/redirect?url=http%3A%2F%2Fwww.lapolicegear.com%2Fsurefire-earpro-ep4-sonic-defender-plus.html

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Skoro założyłem temat, to fajnie by było skrobnąć parę słów.

 

Ochronniki bardzo fajne. Trochę dziwne uczucie, jak włażą w uszy, bo dość głęboko włażą, ale dyskomfort jest tylko chwilowy, na początku i pewnie zależy od ucha i od człowieka.

 

Wykonanie bardzo przyjemne, nie wiem co to za materiał, ale wygląda jak plastik i silikon.

 

Dwa tryby funkcjonowania - z zatkanymi i odetkanymi zaworkami.

 

W zamkniętej strzelnicy musiałem zatkać zaworki bo było trochę głośno. Z zatkanymi elegancko. Spokojnie można rozmawiać mając EP4 w uszach, natomiast huk wystrzału jest ładnie tłumiony.

Nie ma szału, nie ma bajeru takiego jak w peltorach czy sordinach, ale jest bardzo wygodnie, niedrogo, a ochrona jest wystarczająca.

 

Pozdrawiam

M.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Słuchawki dokanałowe. Te od Creative wyśmienicie wygłuszają otoczenie, nie wiem jak z tymi od Sennheiser'a.

 

Witam Kupiłem (w bj sytsem w z Krakowa) w 2008 roku ale EP3 do pracy przy maszynach tłoczących (dużo hałasu) sprawiają się doskonale. Z kolega strzelnicy w Bytomiu przy strzelaniu z 0.357 nieźle się sprawiły :)

 

To tak a propo.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Odkopię troche temat...jak jest z zużywalnością "stoperów".

Zastanawiam się na ich zakupem typowo do pracy.Hałas na hali sięga 85db a zwykłe stopery tłumia tylko o 35db...Przez 5 razy w tyg po 8godz będe ich używał.

Nadaja się?

 

P.S. co sądzicie o tym modelu: http://allegro.pl/aktywne-zatyczki-peltor-combat-arms-cae-i3470015068.html ?

Edited by Limaxu
Link to post
Share on other sites

Ja w nich trochę z AK strzelałem, fakt że na otwartej strzelnicy, ale jakoś nie widziałem wielkiej różnicy względem zwykłych ochronników słuchawkowych (może nie licząc dyskomfortu wywołanego tym, że ciągle coś masz w uchu). Ogólnie są ok, przy czym ze względu na sylikonową budowę wróżę im nie dłuższy żywot jak 1-2 miesiące przy codziennym użytkowaniu

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam EP7, sprawdziły się świetnie na 4 dniowym szkoleniu strzeleckim ;)

Z początku jest dziwnie, ale po jakimś czasie można zapomnieć że ma się coś w uszach, nic nie boli i nic nie drętwieje.

Zdecydowanie wygodniejsze niż słuchawy z bajerami i co oczywiste ważą mniej.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...