Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężynowe repliki...


Recommended Posts

  • 1 year later...

Piszę tutaj żeby nie zakładać nowego tematu. Mam chrapkę na sprężynowego Remingtona 870 do gier CQB. Bardzo bym chciał żeby bydlę było na shellsy (bo irytuje mnie wystający z korpusu magazynek) i żeby się go dało odpimpować na taktycznie. Czy w ogóle trafia się taka replika? Jestem tak zdesperowany, że miałem już brać taktycznego remingtona od A&K i zamówić do niego krótkie magazynki G&P, ale zanim to zrobię to wolę się upewnić, że nie ma tego, czego szukam i że jestem na to A&K skazany :icon_wink:. Gazówki nie wchodzą w grę.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Witam, z góry przepraszam jeżeli pomyliłem temat.

Szukałem dużo na internecie i nie mogłem znaleźć .

Poszukuje pistoletu/karabinu półautomatycznego nie wymagającego zasilania.

Chodzi mi tu o takie ,,zabawki,, dla dzieci w których kulki są chyba zawsze wsypywane i po każdym naciśnięciu spustu replika(prawdopodobnie w jakiś sposób przez naciśniecie spustu jest ,,wypychana,, kulka leżąca na dole),oddaje jeden strzał (nie wiadomo gdzie i na 5 metrów).

Widziałem to kiedyś w replice skorpiona i jakieś pistoletu.

Proszę o odpowiedz i ewentualny link o takiej broni bądź konstrukcji działania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Wiem, że dużo zależy od umiejętności itd. ale chciałbym wiedzieć czy na dłuższą metę pompka daje radę. Mówię tu o niej jako replice głównej. Zaraz będę musiał kupić swoją replikę, a nie powiem, shotguny strasznie mi się podobają. Napęd całoroczny, żre mało kulek no i ten klimat :icon_biggrin:. Chciałbym od razu kupić jakąś droższą replikę najlepiej metalową, ale boję się, że zwyczajnie nie dam rady przy elektrykach no a nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto. Pewnie i tak usłyszę, że lepiej elektryka, ale bardzo się napaliłem na pompki. No i ewentualnie dopełnić zestaw cymoglockiem bądź czymś podobnym.

Edited by Romothon
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Lepiej elektryka. Po zakupie LiPo też masz napęd całoroczny, a osiągi (głównie szybkostrzelność, ale też i pojemność magazynka) i możliwości tuningu lepsze. Czy pompka na dłuższą metę da rade? Da i nie da. Trzeba wypracować sobie odpowiedni sposób gry oraz uświadomić, że pojedynki z elektrykami będą polegały na oddaniu kilku strzałów (trzech - po pierwszym przeciwnik wie, że strzelasz, po drugim wie z jakiego kierunku, a po trzecim już albo Ciebie zlokalizował albo jest bliski dostrzeżenia) i ucieczce, a i wtedy nie jest łatwo, bo elektryk gdy tylko Ciebie zlokalizuje wyśle w Twoją stronę grad kulek. Zanim przeciwnik Ciebie dostrzeże jesteś dla niego dużym zagrożeniem, ale jak tylko ustali Twoją pozycje to już szanse znacząco maleją.

Cymoglock jako wsparcie pompki to średni pomysł - mały zasięg, mała pojemność magazynka. Radziłbym kupić dobrego elektryka i do tego pompkę jako broń zapasowa (awaryjna - używana gdy główna się zepsuje) i główną, gdy będziesz miała akurat humor na pompowanie.

Link to post
Share on other sites

[...] shotguny strasznie mi się podobają. Napęd całoroczny, żre mało kulek no i ten klimat :icon_biggrin:.[...] ale boję się, że zwyczajnie nie dam rady przy elektrykach [...] ale bardzo się napaliłem na pompki. [...]

Rozwiązanie - poszukać ludzi którzy mieliby ochotę na takie klimatyczne i bądź co bądź - kameralne strzelanki ;)

Link to post
Share on other sites

Możesz spróbować organizować własne gry na same strzelby i ewentualnie pistolety, żeby przyszło więcej chętnych. Jeśli znajdzie się garstka ludzi, zawsze można nakłaniać znajomych nieobeznanych z ersoftem. Nie jest to duży wydatek, jeśli pozostanie się przy niezbędnych rzeczach i dobrze się sprzeda bakcyla :D

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Szyk to jest w standard od TM, Tak mi sie wydaje, tak gdzies wyczytałem na forum. Najlepiej zakupić i sprawdzic. Lecz podpowiem Ci ze lepiej wziąć coś sprawdzonego, jako iż w snajperstwo bawie sie juz długo, i przerobiłem wiele replik, wole wziąć sprawdzonego Wella mimo ze "słaby" niż wymysł.

Link to post
Share on other sites

Hej, mam taki problem w mojej pompce, jest to Franchi Tactical Shotgun od ASG-DK, mianowicie kiedy pociągne rączkę przeładowania do siebie i popchnę ją do przodu celem przeładowania, replika strzela sama w momencie kiedy rączka dociera do końca. Daje mi to premię do szybkostrzelnośći ale powoduje że często biegam z szotgunem naciągniętym w połowie.

Wiecie jak to naprawić?

Edited by V4RCH1AK
Link to post
Share on other sites

Spodziewam się, że w środku bebechy są jak w AGMie lub bardzo podobne - to prosty mechanizm i nie spodziewam się szczególnych udziwnień. Możliwe, że połamał Ci się element, który ma za zadanie blokowanie tłoka (i sprężyny) w położeniu "załadowane" lub wyskoczyła sprężynka, która powinna go pchać ku górze (i dzięki temu blokować tłok). Tu masz mój poradnik nt. AGMa - mam nadzieje, że pomoże.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...