Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

widać, że znają się na rzeczy. :wink:

 

Większa część z was nie wie co to obóz bo nigdy na nim widocznie nie była. Zloty, strzelanki a obozy dla dzieci od przedziału wiekowego 12-17 organizowane przez biura podróży takie jak Vogue Travel to nie jest WOJNA. To czas w którym dzieci, młodzież odcina pępowinę od swoich rodziców i robi to na co ma ochotę. Robi to tak, żeby się nie nudzić, realizować marzenia, dobry program i chce coś zobaczyć a nawet nauczyć. To zdecydowanie lepsze niż oglądanie dzieci w pod klatką bloku obalających tanie wina i dopiększające papierosem. Kto ma dzieci i jest dojrzałym człowiekiem zapewne zrozumie moją wypowiedź. Apropo synku biura Vogue Travel. To marka z której dzieci wracają z dużymi bananami na buziach i nie ważne czy to jest Manga czy ASG. Wykwalifikowana kadra dobrze przygotowana przez DOBRE biuro zrobi wszystko aby dzieci nie odczuwały lipy i się dobrze bawiły. Są biura i są Biura jak to powiadają. Jak masz zamiar nadszarpywać reputację czepiając się literówki takiej jak brak litery ,,i" pomiędzy US Army a Marines to najpierw przeanalizuj chęć swojej wypowiedzi i pomyśl logicznie za nim coś palniesz...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chrislacorunna: Jeżdżę do Bornego od dwóch lat i 24 jadę raz kolejny. Jak wszędzie znajdą się jednostki nieogarnięte, ale większość ludzi jest co najmniej na poziomie. Na tych turnusach co ja byłem plagą nie okazały się fpsy tylko terminatorstwo(I) oraz niski wiek niektórych(II). Instruktorzy znają się na rzeczy, co prawda potrafią przeczołgać porządnie ale nigdy tego nei robili bez powodu. Ogólnie rzecz biorąc ten obóz sobie chwalę.

Link to post
Share on other sites

Bardziej mi chodzi o pseudo koxów z tekstami "chcesz się bić"... Osobiście nie przeszkadza mi takiego "koxa" unieszkodliwić ( 8 lat judo ćwiczę ), ale dowcipy typu "dupa", "co? - Jajco", albo wyzywanie matek... Jednym słowem - jak kultura i "dojrzałość" innych graczy?

 

A propos, jadę na 1'szy turnus.

Link to post
Share on other sites

dzieci z 32456913945 fps'ami?

 

Na obozach ASG dla dzieci podobno można spotkać dzieci, tak donoszą źródła z pedofil.pl.

 

 

Bardziej mi chodzi o pseudo koxów z tekstami "chcesz się bić"... Osobiście nie przeszkadza mi takiego "koxa" unieszkodliwić ( 8 lat judo ćwiczę ), ale dowcipy typu "dupa", "co? - Jajco", albo wyzywanie matek... Jednym słowem - jak kultura i "dojrzałość" innych graczy?

 

A propos, jadę na 1'szy turnus.

 

Ludzie, nie przesadzajcie, nie jeździliście nigdy na obozy będąc mniejszymi? Nie wiem czy aż tyle się pozmieniało, ale jeszcze kilku prezydentów temu wyglądało to tak, że jak ktoś kozaczył do każdego, to ktoś go ustawiał i tyle. A na kulturę i dojrzałość nie można liczyć u żadnej grupy społecznej, a co dopiero u dzieci na obozie (i mówię to jako opiekun różnych obozów, na szczęście nie ASG, bo to dopiero jest odpowiedzialność).

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Ani jednej za*ranej strzelanki?

 

To po kiego te gogle ochronne?

 

A tak a propos niczego: To taki LARP z elementami strzelanki, czy taki, w którym przypadkiem żadna drużyna na siebie nie wpadła?

 

Strzelanki są, ale bez scenariusza :P

Zależy, podobno 2 lata temu LARP był fajny, byłem rok temu i był co najwyżej średni. Latanie z totemami, które każdy podrabiał, nieuczciwie chował.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

U nas było coś takiego, że było kilka nacji, wyznawcy jakiś tam bożków. I główne zadanie to było podkradanie totemów innym, za co się dostawało żarcie i kulasy :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie, nie wiem jak było na waszych turnusach, ale rok temu w bornem na 5tym turnusie chyba każda strzelanka opierała się na scenariuszu.

 

Poza tym o samym obozie (na którym byłem dwa razy, a wybieram się także w tym roku) mogę napisać, że trzyma poziom. Obok tych, którzy się nigdy nie strzelali i dzieci CSa jest tam zazwyczaj spora grupka obeznanych z tematem. Jak ktoś terminatoruje, to dostaje zjoby jak na normalnych strzelankach; )

 

Jedyne, co może wkurzać to strzelanie na 0,2. Kulki dostaje się od kadry a nie można używać swoich. Dopiero na ostatniej "dwudniowej misji" można było swoich używać.

 

pzdr

 

Edit: co do dyskusji z 3ciej strony- 2 lata temu nie było limitu, a także repliki mogliśmy brać do swoich pokojów. Było to o wiele wygodniejsze (dla kadry też), niż wprowadzona później zbrojownia. Ale limit i zamykanie replik weszło dopiero po serii nieodpowiedzialnych, lub wręcz niebezpiecznych zachowań. Zrozumcie, że opiekunowie są odpowiedzialni za całą grupę, w której znajdują się również debile. A co do limitu - wystarczy wyobrazić sobie scenkę, w której głupek strzela 12-latkowi serią z 450 fps z bliska. Nie zapominajcie, że obozy są głownie dla dzieci.

Edited by MiodUs
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...