Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam G3 i Glocka, a więc też trochę po niemiecku, ale nie chce mi się BW kupować ;p.

 

Mam pytanko do ludzi, którzy już byli na Bornym - jest tam dostęp do jakichś lepszych kulek? Mam precke 6.02 i P&J czy Gunfire potrafią złapać zacinkę, a nie widzi mi się codzienne rozbieranie i składanie giety do kupy :D.

Link to post
Share on other sites

Ja przemycam około 3,7k madbulli 0.25g. Głownie do glocka który to zacina się na gunfire'ach ale do AK też pewnie czasem załaduję ;)

@Janek będzie jeszcze dużo niemców, nie martw się. :)

 

Tak z ciekawości, czy ktoś kto był już na tym obozie mógłby opisać w skrócie jak wygląda LARP na koniec? W lesie się tylko śpi, czy w nocy też są walki? Bo dochodzę do wniosku iż przespanie przez wszystkich całej nocy na LARPie byłoby z deka... słabiutkie. I czy na nocnej (lub jakiejkolwiek) strzelance paro osobowa drużyna może odłączyć się od grupy czy pozostaje tylko bieganie za instruktorem? :/

 

Akumulatory... Można tam wypożyczyć dodatkowe akumulatory?

Edited by Kbx44
Link to post
Share on other sites

Dobra to pewnie też przemycę z 4 tyś JBU, żeby nie było kłopotu - i tak raczej oszczędnie strzelam ;p.

 

Jak ostatnio byłem z Almaturem, ale w Dziwnówku to LARPem lub MILSIMem nie można było tego nazwać - ledwo jeden zwiad + trochę strzelania o drugiej w nocy. Mam nadzieję, że tutaj będzie to lepiej zorganizowane :).

Link to post
Share on other sites

Ciężko powiedzieć czy LARP się w ogóle odbędzie. W 2011 na II turnusie nie było go z powodu "braku czasu na przygotowania". Była za to strzelanka z scenariuszem i wieloma zadaniami. Moim zdaniem jeśli 2-dniowy LARP się odbędzie to nocke niestety raczej prześpimy :(

 

Podczas zwykłych strzelanek rozgrywka zależy głównie od nas. Innymi słowy robimy co chcemy ;) Jednak zazwyczaj wybierany jest lider którego wszyscy słuchają. Kadra nie uczestniczy w rozgrywce, lub uczestniczy jako zwykli gracze bez żadnych przywilejów albo jako sędziowie.

Edited by janek122
Link to post
Share on other sites

Jako optymista cały czas będę miał nadzieję na 'fajnego' LARPa. To znaczy gra w dzień i w nocy, cały czas.

Dobrze że mam jeszcze torebkę z paroma kulkami gunfire, przesypię do niej madbulle i po kłopocie ;)

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

Kolejne pytanie, niedługo was zamęczę. Dyskusja przynajmniej nie stoi ;)

Strzelanki są codziennie czy rzadziej?

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że mi na cymę semi nie zrobią...

Załaduję uprzednio parę 0.25 do maga to troszkę oszuka chronometr. Oby.

 

Poza tym to mam jeszcze pewien pomysł. Może osoby z forum niech mają na przykład kawałek czerwonego materiału na ręce, abyśmy mogli się łatwo rozpoznać. Na początku obozu oczywiście.

Link to post
Share on other sites

No to mam nadzieję że przy kupnie nie trafił mi się uber-chińczyk. Chociaż z drugiej strony w terenie wolę walić krótkimi seriami, więc jakby co to semi wytrzymam. Gorzej na bliski dystans. Mój brat się chyba załamie, kupił m4 boyia z 400fps+ ... czyli downgrade, a z celnością jego egzemplarza niestety cienko.

 

To co myślicie o identyfikacji osób z forum? Jak byśmy to zrobili? Ja proponuję czerwone chusty na rękę.

Link to post
Share on other sites

Jako że rozmawiamy już o jednym i tym samym obozie na forum to pomyślałem że moglibyśmy się jakoś na nim spotkać. Ale pal to licho, znaleźć się na obozie można i bez żadnych telefonów czy chust, przecież nie ma tam całej Polski ale ok. 50 osób. Prawda? ;)

 

Miałem pomysł stworzenie drużyny na czas obozu.

Link to post
Share on other sites

A więc ja latam w butach desantowych, wz.93 w panterkę leśną z kapelusikiem i kamizelką load bearing US w woodlandzie. No i cymka 28 w czarnym macie.

Fajnie że już w piątek wyjazd. Swoją drogą na stronie almaturu jest błąd, gdy otwiera się okno 'Rozkład jazdy' turnusu II nie ma tam Białegostoku... To musi być błąd chyba że są zdolni do pobrania opłat za dowóz którego nie ma ;P

Link to post
Share on other sites
A więc ja latam w butach desantowych, wz.93 w panterkę leśną z kapelusikiem i kamizelką load bearing US w woodlandzie. No i cymka 28 w czarnym macie.

 

Masz zamiar pierwszego dnia zakładać na siebie cały szpej tylko po to by odnaleźć kolegów z forum? :)

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

A więc ja latam w butach desantowych, wz.93 w panterkę leśną z kapelusikiem i kamizelką load bearing US w woodlandzie. No i cymka 28 w czarnym macie.

Fajnie że już w piątek wyjazd. Swoją drogą na stronie almaturu jest błąd, gdy otwiera się okno 'Rozkład jazdy' turnusu II nie ma tam Białegostoku... To musi być błąd chyba że są zdolni do pobrania opłat za dowóz którego nie ma ;P

 

 

Haczyk jest jeden, nie będziesz mógł biegać we własnym mundurze :P

Link to post
Share on other sites
Uczestnicy obozu ASG powinni mieć ze sobą własne repliki broni, okulary ochronne, strój, oporządzenie, menażkę, niezbędnik, karimatę i śpiwór oraz koniecznie regulamin i oświadczenie podpisane przez opiekunów

 

To w końcu jak? Ja swój umiłowany mudnur zabieram, a nie będę mógł go nosić? Bo jeżeli to prawda co piszesz, będzie nieciekawie. Z drugiej strony almatur pisze o własnym 'stroju' zaraz po replikach, więc w moim rozumowaniu chodzi o mundur. Każdy wie że należy zabrać ubrania "cywilne" na zmianę. Czyżby potężne nieścisłości pomiędzy założeniami a rzeczywistością? Jak tak to się lekko na nich zawiodę...

 

Haczyk jest jeden, nie będziesz mógł biegać we własnym mundurze :P

W końcu jest niepozbawiony cech bojowych, kontraktowy :hahaha:

 

@Janek Nie, na strzelance ;)

Edited by Kbx44
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...