Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie tak będę robił, pompowanie nie zabije. Jakby się przyczepiali to ich wina, trzeba było napisać że nie przywozimy mundurów tylko biegamy w obozowych a napisali tylko a amunicji ;)

Mam prawo nie wiedzieć i oficjalnie nie wiem o konieczności biegania w 'obozowych'. :cool:

Link to post
Share on other sites

W sumie ja biorę jak zawsze (po raz trzeci) kilka mundurów, ponieważ na co dzień będę w nich chodził. Szkoda zwykłych rzeczy nosić, ponieważ często się pompuje(nawet jeśli kadra lubi turnus) wszędzie jest pełno piachu itd...

 

I tka już przedmówca pisał to pewnie będzie możliwość chodzenia we własnych mundurach na strzelanki, nawet jeśli masz wz czy tam woodland

Link to post
Share on other sites

Nie Ty jeden nie możesz się doczekać. :)

Możliwe że jedzie ktoś z Twojego miasta, przecież nie musi się wypowiadać na forum. Ja myślę że z Białegostoku ode mnie też jedzie więcej osób niż mi o tym wiadomo. A jeśli nawet tylko Ty byś jechał od siebie, to przecież na miejscu będzie dużo fajnych osób.

Link to post
Share on other sites

Wyobrażasz to sobie? Biegamy po terenie ośrodka i krzyczymy "absens carens". Lepiej coś bardziej "zwykłego" np. "ładną dziś mamy pogodę", czy coś takiego.

 

No i jeszcze odzew, np: tak, zupełnie jak w dzień moich ostatnich imienin.

Edited by janek122
Link to post
Share on other sites

Można ubrać się dowolnie, jak dojedziemy do bornego będzie już pora wieczorowa więc tylko kolacja, zakwaterowanie i spać. Do Bydgoszczy (tam jest przesiadka) z Warszawy będziemy jechać autobusem.

 

@ Fertoods

Spotkamy się w Warszawie bo Białystok prawdopodobnie będzie tam miał przesiadkę.

 

 

Edit. Co do tego spotkania i przesiadki w Warszawie to nie jestem pewien bo w tamtym roku zbiórka była przy pałacu kultury i nauki a teraz w innym miejscu, więc może jest jakaś zmiana.

Edited by janek122
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Ja w pokrowiec pakuję. :)

 

Czy przywożenie własnych kulek jest zakazane? Czy można wziąść swoich trochę?

 

 

Weź swoje kulki, schowaj do torby, nie przyznawaj się, że je masz i po cichu je ładuj. Teoretycznie nie można używać ich, trzeba używać ich gunfrajerów 0.2.

Link to post
Share on other sites

Cholera, szkoda że tak trochę to przegapiłem, a już miejsc nie ma... no cóż. Takie pytanko mam bo się na przyszłość pyta (albo jak się wybiorę na późniejszy turnus), jak myślicie cymą 028 ośmieszyłbym się tam? :P

 

I - wy wszyscy tutaj niżej podpisani jedziecie do Bornego, tak?

Edited by Makku
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...