Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 year later...

No wiesz, parę lat temu na studiach mojemu wykładowcy się coś pokiełbasiło i zażądał od kolegi usprawiedliwienia nieobecności z podpisem rodzica. Szczegół, że kolega miał wtedy ukończone 36 lat...

 

Pewnie wkradł się jakiś błąd, mieli standaryzowany szablon i coś sknocili przy przepisywaniu.

Link to post
Share on other sites

No tak, mały błąd wcześniej obóz był robiony dla 16+ dlatego wymagana była zgoda rodziców, w tym roku z powodu przyznania Obozowi, nalotu śmigłowcem i w związku z tym duży nacisk na szkolenie desantowe, wymagamy pełnej odpowiedzialności za siebie plus oczywiście oświadczenie o świadomości ryzyka poniesienia urazów.

Link to post
Share on other sites

A co ma piernik do wiatraka, kwestia noszenia mundurów to jedno, a obozy ASG to drugie. Nie martw się myślę, że wątpliwości wszystkie ogarnę.

 

Człowieku komuś tak niewiarygodnemu jak ty, to bym nawet psa nie pozwolił pogłaskać a co dopiero ludzi szkolić :sciana:

To jest ten piernik i wiatrak.

Link to post
Share on other sites
Człowieku komuś tak niewiarygodnemu jak ty, to bym nawet psa nie pozwolił pogłaskać a co dopiero ludzi szkolić :sciana:

To jest ten piernik i wiatrak.

 

Hmm z tego co wiem to użytkownik duront był zainteresowany obozem nie Ty, więc oszczędź sobie przygrywki bo jedno do drugiego nic nie ma...

 

Poza tym na odpowiedź pisemną z urzędu się czeka więc wrzuć na luz.

Link to post
Share on other sites

Byłem na czterech poprzednich obozach i tym razem też się wybieram.

Dla wszystkich zainteresowanych: POLECAM!

Obozy są fantastycznie przygotowane, merytoryka zajęć na bardzo wysokim poziomie, kompetentni instruktorzy, czas wypełniony w każdej minucie do tego smaczek życia koszarowego na rzeczywistej jednostce wojskowej (nie byle jakiej z resztą ;) ). Czego więcej potrzeba?

Organizatorem jest Młodzieżowa Sekcja Wojskowa przy Związku Polskich Spadochroniarzy więc nie osoba prywatna @AnR

 

@ Beduin wpadnij na obóz, serio piszę, przekonasz się, że naprawdę jest ok.

Link to post
Share on other sites

Organizatorem jest Młodzieżowa Sekcja Wojskowa przy Związku Polskich Spadochroniarzy więc nie osoba prywatna @AnR

 

No, i oczywiście wszystko w formie charytatywnej i nikt na tym nie zarabia.

Link to post
Share on other sites

No tak AnR to jest inicjatywa MSW ZPS organizowana "po kosztach" nie jako akcja komercyjna, dlatego jej cena jest 3 x mniejsza niż inne reklamowane tutaj imprezy. Rozumiem, że trudno w to uwierzyć, i bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Nawet gdyby MSW ZPS na tym zarabiało to też nic w tym złego niema , byle płacić podatki :)

Link to post
Share on other sites

A "instruktorzy" oczywiście w formie wolontariatu? Nie szalej, co? Już pokazałeś jakim jesteś miszczem. Teraz będziesz w ekonomi brylował?

Pytam wprost. Bo ja, żeby cokolwiek zareklamować tutaj musiałem mieć zgodę właścicieli portalu. A tutaj proszę bardzo.

Link to post
Share on other sites

ale to nie jest reklama tylko uprzejma odpowiedź na pytanie, gdybyśmy chcieli reklamować dałbym link do listy zgłoszeń i ustalenia wszystkich szczegółów i zapisów tak jak zrobiły osoby udostępniających te linki w podobnym temacie:

 

http://www.almatur.pl/borne-sulinowo-nie-tylko-dla-orlow-oboz-militarny-asg-12-18-lat__%A3POB~ANI_ASG__lato.html

 

http://www.sun-sport.pl/obozy-kolonie-wiele-lato-2011/zielone-pieko-oboz-survivalowo-asg-12-17-lat.html

 

http://www.ecotravel.pl/oferta,11454466,polska,ustka,ow-baltyk-pomorze-srodkowe-ustka,oboz-asg.pdf

 

I tak instruktorzy pracują za darmo (oprócz kosztów wyżywienia, ubezpieczenia i dojazdu, chyba nikt nie oczekuje, że będą jeszcze dopłacać), akcja robiona w starym stylu airsoftowcy dla airsoftowców. Z tym, że na zdecydowanie wyższym poziomie, dzięki uprawnieniom naszego związku i dobrej woli innych zaprzyjaźnionych osób i instytucji zaangażowanych w organizację takich jak MON, Kapap Polska ze wsparciem medialnym Polski Zbrojnej, SpecialOps, MMS Komandos.

 

Nikogo nie namawiam do przyjazdu, lista jest już dawno zamknięta i proszę o niezapisywanie się. Z resztą w związku z poważnymi zajęciami i użyciem śmigłowców i łodzi motorowych wolę pracować z weteranami poprzednich edycji. Proszę też się nastawiać w przyszłym roku, bo nie wiem czy się odbędzie, sprawa będzie zależeć, czy zostanę ponownie wysłany do Afganistanu.

Link to post
Share on other sites

AnR@ 600 PLN za 7dni. W tym noclegi, 3 posiłki dziennie w stołówce (nie mre czy inne arpole), cały dzień z motorówką na zalewie, cały dzień alpinistyki (na sprzęcie organizatora), przejazdy między obiektami do ćwiczeń, pirotechnika, śmigło, 3-4 instruktorów (zawodowców z branży), legalne obiekty do ćwiczeń itd.

Jeśli im (organizatorom) coś z tego zostaje to mi to nie przeszkadza :) Na pewno mercedesów sobie nie kupią za chajs z obozu ;)

Link to post
Share on other sites

No tak, Sebastian jeszcze nie wiesz, że teraz zakupiliśmy SKEDa i sporo nowoczesnego sprzętu do ratownictwa taktycznego. Dzięki nowym obiektom na jednostce wiele z wysokościówki zrealizujemy na Ośrodku Szkolenia Desantowego. Dowiedziałem się, że są jeszcze rosomaki, zobaczymy czy uzyskam zgodę na ich prezentacje lub użycie w ćwiczeniach na Florydzie.

Link to post
Share on other sites

Widzisz gdzieś reklamę ?

Nie w ogóle... :hahaha:

 

No tak, Sebastian jeszcze nie wiesz, że teraz zakupiliśmy SKEDa i sporo nowoczesnego sprzętu do ratownictwa taktycznego. Dzięki nowym obiektom na jednostce wiele z wysokościówki zrealizujemy na Ośrodku Szkolenia Desantowego. Dowiedziałem się, że są jeszcze rosomaki, zobaczymy czy uzyskam zgodę na ich prezentacje lub użycie w ćwiczeniach na Florydzie.

 

Wisi mi jakie zasady w zakresie ogłoszeń ustala Redakcja i jak je egzekwuje.

Nie oceniam formy działalności, o której mowa w ww. cytacie, ani jej merytorycznego poziomu.

 

Ale na litość - nie wmawiajcie nam, że czarne jest białe, a białe jest czarne!

 

Chociaż, czego innego można się spodziewać po hunwejbinach wiadomego osobnika...

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...