Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

;D Królik misiu kolorowy.... nie mam zamiaru z tobą dyskutować w szerszym horyzoncie czasowym ... bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu a następnie pokonasz doświadczeniem. Sądzę, że oto spotkałem kolesia który wszytko wie (jak to nucił jakiś czas temu muzyk z K44). :icon_wink:

 

Napisałem, że nałożylibyście rękawice czyli domyślnie chodziło mi o sport, nie o przemoc. Ale równie dobrze można by robić pompki, brzuszki czy inne sprawności sportowe. Zaraz spytasz "Po jaką cholerę?" a no po to żeby sprawdzić kto ma dłuższego wacka na tym polu, bo jak widzę na wmasgu jesteś VIPem i w zasadzie ten który ma inne zdanie niż Twe jest w prosty i skuteczny sposób "zjadany" mianowicie poprzez całą masę personalnych fauli. Jeśli nie przez Ciebie to poprzez Twych ziomków. Jesteś Mistrzem Świata w klepaniu na forum. Potrafisz fantastycznie wyłuskiwać cytaty, interpretować "co autor miał na myśli" i tworzyć cięte riposty. Gratuluję.

 

Nie masz zielonego pojęcia kim jestem, napisałem 2 czy 3 posty a już zdążyłeś mnie zaszufladkować i wyraźnie wskazujesz gdzie moje miejsce.

 

Nasz piękny Kraj nie jest taki wielki jak by się mogło wydawać i daj Boże spotkać się kiedyś na jakimś milsimie czy "szczelance" i wrócić do tematu...

Znacznie zyskuję przy bliższym poznaniu. (poważnie)

Edited by Królik
Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

;D Królik misiu kolorowy....

O, mistrz ciętej riposty w akcji. Ech, i co ja mam napisać w odpowiedzi?

nie mam zamiaru z tobą dyskutować w szerszym horyzoncie czasowym ... bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu a następnie pokonasz doświadczeniem.

Kolejna cięta riposta.

No niestety, tak się składa, że - jak dowodzą tego Twoje posty - to ja musiałbym obniżyć poziom. Ale nie obniżę. Więc pozostaniesz osamotniony tam, gdzie jesteś... Czyli raczej dość nisko.

Sądzę, że oto spotkałem kolesia który wszytko wie (jak to nucił jakiś czas temu muzyk z K44). ;)

A ja sądzę, że spotkałem kolesia, który nie wie nic, argumentów tez nie ma, a w zamian za to bluzga i posługuje się "ciętymi ripostami" tak starymi, jak fora internetowe...

Napisałem, że nałożylibyście rękawice czyli domyślnie chodziło mi o sport, nie o przemoc. Ale równie dobrze można by robić pompki, brzuszki czy inne sprawności sportowe.

No i co? Czy to, że ktoś zrobi 100 brzuszków, a drugi 200 oznacza, że ten drugi ma większą wiedzę i rację?

Dorośnij.

Zaraz spytasz "Po jaką cholerę?" a no po to żeby sprawdzić kto ma dłuższego wacka na tym polu, bo jak widzę na wmasgu jesteś VIPem i w zasadzie ten który ma inne zdanie niż Twe jest w prosty i skuteczny sposób "zjadany" mianowicie poprzez całą masę personalnych fauli.

Oczywiście, że jest zjadany. Każdy "fachowiec", który wpada do dyskusji i nie ma żadnych merytorycznych argumentów zostanie zjedzony. Bez fauli, bo napisanie komuś, że opowiada brednie jest stwierdzeniem faktu, a nie faulem.

Swoją drogą, fragment Twojego posta, który cytuję powyżej jest wyjątkowo infantylny...

Jeśli nie przez Ciebie to poprzez Twych ziomków.

A, czyli każdy, kto ma podobne zdanie, jak ja, to mój ziomek. Wyjątkowo oryginalne rozumowanie. :)

Jesteś Mistrzem Świata w klepaniu na forum. Potrafisz fantastycznie wyłuskiwać cytaty, interpretować "co autor miał na myśli" i tworzyć cięte riposty. Gratuluję.

Dziękuję.

Nie musze nic interpretować - czytam posty i na nie odpowiadam, a jeśli ktoś ma problem z wyrażaniem myśli i pisze co innego, niż mu się lęgnie pod czaszką, to już naprawdę nie moja wina.

Nie masz zielonego pojęcia kim jestem, napisałem 2 czy 3 posty a już zdążyłeś mnie zaszufladkować i wyraźnie wskazujesz gdzie moje miejsce.

Bo czytam to, co piszesz.

A tak na marginesie - nie podoba Ci się szufladkowanie i pisanie o kimś, nie wiedząc, kto to jest?

No to przeczytaj jeszcze raz początek swojego posta. Ze szczególnym uwzględnieniem tego:

;D Królik misiu kolorowy.... nie mam zamiaru z tobą dyskutować w szerszym horyzoncie czasowym ... bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu a następnie pokonasz doświadczeniem. Sądzę, że oto spotkałem kolesia który wszytko wie (jak to nucił jakiś czas temu muzyk z K44). ;)

A teraz kliknij w ten link: KLIK

Nasz piękny Kraj nie jest taki wielki jak by się mogło wydawać i daj Boże spotkać się kiedyś na jakimś milsimie czy "szczelance" i wrócić do tematu...

Znacznie zyskuję przy bliższym poznaniu. (poważnie)

Być może kiedyś sprawdzę. Na razie tracisz.

 

PS. Liczę, że dotrzymasz słowa.

Link to post
Share on other sites

Tak poczytałem i napiszę xD Napiszę bo nie zniesę xD !!

 

We dupie Was szanowni Koledzy, po kulce 6mm mam :D Wszystkich jednakowo xD Ale obok tematu przejść tak po prostu nie mogę :D Jeden pocisnął link, bo chciał się pochwalić tym co robi, drugi interpretuje to na swój sposób i cytując wypowiedzi po kawałku udowadnia jaki to on elokwentny i obyty xD Trzeci wchodzi i broni ziomka. Powiem tyle:

 

Jak długo takie fora nie będę "wolne" będzie panowało tzw kolesiostwo. ZAWSZE! w każdym środowisku są tacy, którzy grają tych zajebistych mający: grono, pęczek, czy w tzw ch*& kolegów i będą tacy, którzy z góry (pomijam czy słusznie czy nie) będą skazani na pożarcie tylko po to, żeby podbudować pozycję tych wszech panujących - swoją drogą często słusznie, bo są w danej grupie pod pewnym względem najlepsi (najlepszy kolega, najlepszy serwisant, wy&^ny w WFie itd).

 

Zaraz pewnie któryś z kolegów podzieli ładnie mojego posta na cytaty i zacznie uskuteczniać trolowanie xD Zapraszam :D Zaznaczę tylko, że umiejętność czytania między wierszami jest równie ważna jak umiejętne cytowanie fragmentów na forum. Wiem też, że jeżeli komuś trudno jest przeczytać całość i wyciągnąć z pomiędzy wierszy CAŁOŚCI wypowiedzi dobre intencje to gówno z tego będzie i dyskusja nie ma sensu.

 

Do wszystkich napinaczy - tak bo i Pan Królik (pozdrawiam i witam, bo się pewnie nie znamy xD ) i cała reszta mega ciętych kolegów - wnioskując po postach TYLKO Z TEGO TEMATU) nimi jest - zapraszam na jakieś piwko czy coś. Postrzelamy, zjemy kiełbaskę, merytorycznie podyskutujemy i okazać się może, że wcale te Wasze 100% poczucie sprawiedliwości nie jest do końca takie słuszne, a nasze chamskie mordy nie do końca takie nie do zaakceptowania :)

 

Pozdrawiam - ziomek tego i tamtego. Jak ktoś chce to po nicku znajdzie kto ja :P

Edited by pawlaczyskis
Link to post
Share on other sites

Zieeew.

Kolejny post, kolejnego "oburzonego". Wychodzi na to, że - stosując Twój tok rozumowania - jesteś ziomalem Sylwka. Znaczy - kolesiostwo. Znaczy - zero wolności na forum. Znaczy - chcesz podbudować swoją pozycję.

 

Nie ma potrzeby dzielić Twojego posta na części. Z prostego powodu - nie wnosi nic do tematu. Nie ma też w nim nic pomiędzy wierszami. Szczerze mówiąc - w wierszach również nie za bardzo. Ergo - jest to trollowanie.

Poza kolejnymi wulgaryzmami, na które mam wyjątkową alergię.

Więc, póki co, piwko i kiełbaska odpadają.

 

Pozdrawiam napinacza - wnioskując po postach tylko z tego tematu - na pewno nim jesteś.

 

PS. Do "analizy" tego, co napisałeś zastosowałem dokładnie taką samą pokrętną logikę, jaką stosujesz Ty. Jak chcesz podyskutować merytorycznie - zapraszam. Jeśli kolejne Twoje posty będą wyglądać tak samo, cóż - nie wchodzę.

 

PS.2 Polecam czytać posty uważnie (by nie napisać - ze zrozumieniem), nie tylko między wierszami. Wtedy nie będziesz musiał posługiwać się rozumowaniem, że ktoś obrywa tylko dlatego, że nie jest czyimś kolegą.

Link to post
Share on other sites

Da :D Sylwka jak najbardziej raz widziałem nawet dane mi było rozmawiać :D Na początku posta jednak bardzo wyraźnie zaznaczyłem, że nie sympatyzuję z żadną ze stron - nazwijmy to - konfliktu. Co do kolesiostwa - tak jest było i będzie. Wypowiadam się jako "silnoręki" na pewnym forum i doskonale wiem jak to działa :) Proponuję trochę zloozować stringi, bo wyraźnie wszystkim zbytnio wrzynają się w zad. Tyle miałem do przekazania - kłaniam się i pozdrawiam wszystkich z wieczora! Mam nadzieję, że uda się spotkać kiedyś face to face. W 90% przypadków ludzie "miękną" kiedy pojawia się uśmiech, żart i brak opcji "cytuj" czy "ostrzeżenie". Nagle gadka zaczyna się kleić i ludzie są bardziej swoi. Brak kilku tysięcznej publiki też lepiej wpływa na relację, bo przecież jakby to moderator mógł odpuści w dyskusji w której user z setką postów zwraca mu uwagę na zbytnią spinkę i stronniczość. Dobry mecz jest w TV ;)

 

PS. Żeby nie było druga strona też nie jest bez winy! Powiem więcej zaczęła lawinę tych wszystkich pustych, zbędnych światu postów :)

Link to post
Share on other sites

Da :D Sylwka jak najbardziej raz widziałem nawet dane mi było rozmawiać :D Na początku posta jednak bardzo wyraźnie zaznaczyłem, że nie sympatyzuję z żadną ze stron - nazwijmy to - konfliktu. Co do kolesiostwa - tak jest było i będzie.

Ależ ja tylko zastosowałem Twoją logikę do "analizy" Twojego posta.

Widzisz już, jak błędna może być?

Z resztą posta mniej-więcej się zgadzam. Idę na mecz.

Link to post
Share on other sites

Widzęw, że nastapił nagły wysyp betonowych hunwejbinów... :hahaha:

 

Nie ma się co kopać z koniem (...) W realu nałożylibyśmy rękawice na dłonie i jazda oczywiście po wyczerpaniu argumentów słownych. A tak piedroli@#$cie Hipolicie...

Uważaj synku, zanim ktoś Ci przyklepie podżeganie do 158. Bo za głupotę należałoby się, jak psu buda.

 

Napisałem, że nałożylibyście rękawice czyli domyślnie chodziło mi o sport, nie o przemoc.

Takie teksty to do kolegów z gimnazjum. Zaś ww. wypowiedziami udowadniasz, że Twój poziom intelektualny nie kwalifikuje Cię nie tylko do dania Ci w przysłowiowy ryj, ale nawet do rywalizacji w brzuszkach...

 

;D Królik misiu kolorowy.... nie mam zamiaru z tobą dyskutować w szerszym horyzoncie czasowym ... bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu

Życzyłbym, ale niestety Ci to nie grozi...

 

no po to żeby sprawdzić kto ma dłuższego wacka na tym polu,

Nie wiem kto na polu ma dłuższego wacka, ale za to widzę który członek z ramienia, wysunięty na czoło, cierpi tu na ostry syndrom intelektualnego niedopchnięcia...

 

Nasz piękny Kraj nie jest taki wielki jak by się mogło wydawać i daj Boże spotkać się kiedyś na jakimś milsimie czy "szczelance" i wrócić do tematu... Znacznie zyskuję przy bliższym poznaniu. (poważnie)

Uważaj, żebyś do kompletu nie dostał jeszcze 190. A zanim "wyjaśnisz", że chodzi Ci o grę, to zważ że żeby dostać oklep dd lepszych od siebie (do czego tak się palisz), trzeba najpierw pokazać coś więcej niż szczekanie na forum. Bo dorośli ludzie nie mają czasu na zadawanie się z byle hołotą....

 

We dupie Was szanowni Koledzy, po kulce 6mm mam :D Wszystkich jednakowo xD Ale obok tematu przejść tak po prostu nie mogę :D Jeden pocisnął link, bo chciał się pochwalić tym co robi, drugi interpretuje to na swój sposób i cytując wypowiedzi po kawałku udowadnia jaki to on elokwentny i obyty xD Trzeci wchodzi i broni ziomka.

Nie pomyliło Ci się forum z budką z piwem, "ziomuś"?

 

Jak długo takie fora nie będę "wolne"

Kolejny bojownik o wolność, demokrację i sprawiedliwości społeczna. Jak Cię wmasg boli to napisz adres do cara. Podaję e-mail: regdorn@wmasg.pl

 

Króliku, naprawdę chce Ci się dyskutować z (cyt.) "chamskimi mordami"? Podziwiam...

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Brak mi słów xD Mówiłem już, że jeżeli na siłę będziesz się doszukiwał (dzieląc wypowiedź na cytaty, a nie rozpatrując ją jako całość postawy) chęci dojebania komuś, a nie tych dobrych intencji to nic z tego nie będzie. Swoja drogą gdzie ja pisałem o chamskich moderatorach? Kogo ja tu obraziłem? xD Wolność forum w mojej wypowiedzi nawiązywała do kolesiostwa, które jest czymś jak najbardziej normalnym, ale nie do końca obiektywnym! Oczywistym jest, że będziesz trzymał stronę Królika, którego znasz (czy to poprzez forum czy to po kulce) niż jakiegoś typa SebastianaPolaka, który to przyszedł i w formie ironii kazał założyć Wam rękawice i SPORTOWO - jak zaznaczył - rozwiązać temat. Dla mnie cała ta spinka (którą na nowo znowu rozdmuchujesz, nie wiem po co skoro wszystko zostało wyjaśnione wydaje mi się - w pokojowy i jasny sposób) jest zupełnie niepotrzebna i staje się wręcz śmieszna.

 

Jeżeli uważasz, że jestem tu po to żeby Cię atakować czy krytykować - mylisz się. Nie mam w tym ŻADNEGO INTERESU! Zerknij no proszę od kiedy jestem zarejestrowany i ile mam postów. Jeżeli nie mam nic do powiedzenia to nie piszę, ale naprawdę nie mogłem się powstrzymać przed skrobnięciem paru KOLEŻEŃSKICH uwag w temacie :) Pozdrawiam!

 

PS. Mecz był rewelacyjny :) Trzymał w napięciu do ostatniej chwili.

PS2. Spadam do swojej piaskownicy :) Jeżeli będą jeszcze jakieś sprawy niewyjaśnione chętnie pogadam. Zapraszam na maila lub na PW.

Edited by pawlaczyskis
Link to post
Share on other sites

:bialaflaga:

 

Ta dyskusja do niczego nie doprowadzi.

 

Przepraszam panów supermoda Królika, użytkownika Kubę oraz wszystkich zainteresowanych za podjęcie dyskusji w temacie który nie da się wyjaśnić drogą elektroniczną. Może gdyby pomysłem Pawlaczyskisa posiedzieć przy ognisku pomówić na temat face to face do czegoś udało by się dojść.

 

Wybaczcie Panowie jeszcze raz i nie miejcie żalu. Nie miałem intencji Was obrażać czy nie daj Boże grozić komukolwiek. Do zobaczenia w realu.

 

 

Ps1. Polska-Czechy 3:0

 

ps2. Obozy o których mowa była na początku na prawdę w moim odczuciu są godne uwagi.

Link to post
Share on other sites

Oczywistym jest, że będziesz trzymał stronę Królika, którego znasz (czy to poprzez forum czy to po kulce) niż jakiegoś typa SebastianaPolaka, który to przyszedł i w formie ironii kazał założyć Wam rękawice i SPORTOWO - jak zaznaczył - rozwiązać temat.

 

Oczywistym jest, że stopień znajomości pomiędzy mną a Kubą, jest dokładnie taki sam, jak pomiędzy mną a SebastianPolak czy też pomiędzy mną a Tobą. Jaki więc jest - możesz ocenić sam.

Mówiłem już raz, że stosujesz bardzo pokrętne rozumowanie i wyciągasz zbyt daleko idące wnioski, prawda?

Link to post
Share on other sites

Brak mi słów xD Mówiłem już, że jeżeli na siłę będziesz się doszukiwał (dzieląc wypowiedź na cytaty, a nie rozpatrując ją jako całość postawy) chęci dojebania komuś, a nie tych dobrych intencji to nic z tego nie będzie.

Zacytowałem dwa wyimki Twojego posta. Zwracając uwagę na sztubacki język (ad. 1) i formułując aluzję do oficjalnel polityki portalu (ad. 2). Poza tym nie odnosiłem się do Twojej wypowiedzi w całości ani części. Niczego się nie doszukiwałem, ani z niczym nie polemizowałem. Natomiast Ty na 4 krótkie zdania dotyczące tych konkretów, odpowiedziałeś tysiącznakowym elaboratem nt swoich urojeń...

 

Wolność forum w mojej wypowiedzi nawiązywała do kolesiostwa, które jest czymś jak najbardziej normalnym, ale nie do końca obiektywnym!

Każdy ocenia wedle siebie. Na forum są użytkownicy o pewnym stażu, aktywności, wiedzy i umiejętności prowadzenia dyskusji. Wypowiadają się merytorycznie i wyciągają wnioski w oparciu o rzetelne przesłanki. Dlatego zazwyczaj dochodzą do podobnych wniosków i ocen. Co osoby mniej lotne, mogą postrzegać przez pryzmat swoich wzorców i nazywać kolesiostwem...

 

Oczywistym jest, że będziesz trzymał stronę Królika, którego znasz (czy to poprzez forum czy to po kulce)

Oczywistym jest, że będę trzymał stronę merytorycznych argumentów i stosownego języka. A co do mojej znajomości z Królikiem to, poza wspólną przynależnością do Wielkiego Wschodu Polski (:icon_wink:), znam go tyle co Ciebie. Czyli "poprzez forum"...

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jeżeli chodzi o szkolenia paramilitarne, proobronne nie trzeba tygodnia wystarczy 2-3dni.

WMASG jest forum ASG, więc ogólnie ASG wszystko psuje, bo poco zabrać ze sobą pałatkę na szkolenie jak folia malarska mniej waży, miałem stycznosć z takimi ludzmi, którzy nazywają się grupą paramilitarną.

Prawdziwe wojsko ile waży zasobnik takiego piechura? Zastanowił się ktoś nad tym u ciebie powinien ważyc tyle samo, albo choć na niedzielne jebanki, jak dostaniesz to masz okazje, załozyć szmatę czerwoną na głowę i zapalić fajkę.

 

Wniosek jeden szkolenia paramilitarka.

ASG jebanki.

Niema obozów ASG i nie będzie. :)

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Jeżli ktoś myśli o tygodniowym szkoleniu, to nie myśli kategorią ASG, dla ciebie jest to trudne do zrozumienia.

A co za tym idzie sam się domyśl.

Nie mogę, po prostu generujesz tak nieczytelny bełkot, że nikt normalny nie jest w stanie tego zrozumieć.

Jak zaczniesz się posługiwać mniej-więcej poprawną polszczyzną, to pogadamy.

W przeciwnym wypadku wszystkie Twoje posty będą usuwane.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę, po prostu generujesz tak nieczytelny bełkot, że nikt normalny nie jest w stanie tego zrozumieć.

Jak zaczniesz się posługiwać mniej-więcej poprawną polszczyzną, to pogadamy.

W przeciwnym wypadku wszystkie Twoje posty będą usuwane.

 

W przeciwnym wypadku, wszystkie twoje posty będą usuwane.

 

Sam się naucz.

Link to post
Share on other sites

Nie rozśmieszaj mnie, wtórny analfabeto - nawet powyższy post roi się od interpunkcyjnych byków, a Ty masz czelność pouczać innych.

I wybacz, ale połajanki od kogoś, kto uważa, że poprawnie jest napisane to słowo:

Niema obozów ASG i nie będzie.

zwyczajnie ignoruję, jako majaczenia osób kompletnie nieobeznanych z poprawną polszczyzną.

Proponuję Ci przemyślenie wzięcia korepetycji z języka polskiego. Tylko u jakiegoś obrego korepetytora.

Link to post
Share on other sites

Czasami pisze się po paru piweczkach więc nie sap, nie znam ludzi którym by nie trafiła się literówka lub błąd.

 

Wszystko jasne?

 

Nie rozśmieszaj mnie, wtórny analfabeto - nawet powyższy post roi się od interpunkcyjnych byków, a Ty masz czelność pouczać innych.

I wybacz, ale połajanki od kogoś, kto uważa, że poprawnie jest napisane to słowo:

 

zwyczajnie ignoruję, jako majaczenia osób kompletnie nieobeznanych z poprawną polszczyzną.

Proponuję Ci przemyślenie wzięcia korepetycji z języka polskiego. Tylko u jakiegoś obrego korepetytora.

 

:icon_smile: Jeżeli w środku zdania piszesz z dużej litery? Nie panujesz nad Capsem czy uważasz że tak ma być.

Edited by piotrovsky
Link to post
Share on other sites

Czasami pisze się po paru piweczkach więc nie sap, nie znam ludzi którym by nie trafiła się literówka lub błąd.

Zmień znajomych i nawyki, a jak jesteś nawalony, to trzymaj się z dala od komputera.

Poza tym - to marna wymówka, bo błędy walisz non-stop, więc wyjścia są dwa: jesteś cały czas nastukany lub po prostu nie znasz zasad poprawnej pisowni.

Wszystko jasne?

Dla mnie tak, dla Ciebie - jak widzę - nie. Więc odpuść sobie dalsze pisanie w podobnym tonie i popracuj nad ortografią oraz interpunkcją. Bo Twoje posty zaczną znikać, a jeśli to nie pomoże - Ty podzielisz ich los.

 

W cytowanym poście popełniłeś DWA błędy interpunkcyjne. Ale to tak na marginesie.

 

Jeżeli w środku zdania piszesz z dużej litery? Nie panujesz nad Capsem czy uważasz że tak ma być.
W rozmowie na forum zaimki osobowe oraz dzierżawcze (trudne słowa, sprawdź ich znaczenie) pisze się WIELKĄ LITERĄ (nie "z dużej litery", ignorancie). Takie są zasady epistolografii, które stosuję nawet do takich typków, jak Ty.

A, i po edycji oraz dopisaniu cytowanego powyżej zdania dodałeś kolejne dwa błędy interpunkcyjne, "miszczu ortografji".

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...