Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zapewne w nie jednym temacie pojawiło sie pytanie, odpowiedź na temat czy można kupić replikę rewolweru np. colt python na gaz i z łuskami jako magazynek. Miałaby to być broń boczna, czyli około 300 fps, bo nie mam zamiaru biegać z dan wessonem 570 fps. Dlaczego rewolwer?? Bo mi sie spodobały :D

I dodatkowe pytanko. Są łuski mieszczące po 4 kulki, te kulki są wystrzeliwane na raz, czy jest jakiś magiczny sposób dzięki, któremu kulki wystrzeliwane są pojedynczo.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Takie rewolwery robi także Tanaka - łuski masz "wysypywane", w przeciwieństwie do rewolweru TMa, gdzie łuski pełnią tylko funkcję "pojemnika na kulki"- oraz Marushin, niestety 8mm.

Link to post
Share on other sites

Miałem Wessona 4', ale nie wiadomo czemu sprzedałem go (?).

Replika świetna pod względem wykonania.jedyny 'mankament' to śruba dokręcają nabój co2 - jest wykonana ze ŚREDNIEJ JAKOŚCI PLASTIKU .

Jak możesz, to weź 6'.; )

Pozdrawiam.jak masz jakieś pytanka, to pisz PW.

Link to post
Share on other sites

Dan Wesson jest srednio wykonany? W ktorym miejscu, jesli mozna wiedziec? Dla mnie jest to jeden z niewielu gaziakow, w ktorych oprocz braku hu nie mam sie do czego przyczepic. Co prawda srebrna 4" wyglada troche odpustowo, ale tak samo wyglada DE czy P226 od TM.

 

(pisze z kompa bez polskich fontow, wiec prosze to wziac pod uwage)

Link to post
Share on other sites

Dan Wesson jest super, zdecydowanie bierz.

 

a moc wcale nie takie znowu 570 (chyba że lufa 8") z lufą 4" biegałem z tym po lesie zamiast pożyczonego kałasza bo mnie hi-cap wpieniał i załatwiłem tyle samo osób co z automatu.

Link to post
Share on other sites

W wersji z lufą 6" mierzyłem ~500 fps i to nie na świeżej kapsule.

 

No "normalnie", "średnio", może "nieźle" ale na pewno nie "świetnie"...

 

Na kurku widoczne łączenie po formie, chwiejąca się lufa, ciężko chodzący zatrzask bębna, ścierające się napisy, luz chwytu... Żadna rewelacja.

 

 

Mój ma delikarne łączenie po formie, lufa siedzi tak ciężko, że nie można jej ruszyć, chwyt w ogóle się nie giba, zatrzask bębna chodzi normalnie, więc albo Ty trafiłeś na wyjątkowo kiepski lub zużyty egzemplarz, albo ja na wyjątkowo dobry.

Przewinęło mi się przez ręce sporo gaziaków różnych firm (rewolwer KWC m.in.) i w moim subiektywnym odczuciu jakość Dan Wessona wypada badzo dobrze na tle konkurencji.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...