Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Od razu mówię , że szukałem tematu który kiedyś widziałem co do wyboru okularów ale za chiny nie mogłem go na forum znaleźć.

Otóż do tej pory miałem gogle ESS NVG, lecz jestem snajperem,mam ghillie suit i profesjonalne wyposażenie , i gogle już mi powoli przeszkadzają.

Zastanawiam się nad UVEX ivo . Czy doradzi mi ktoś co do tanich ale dobrych ''oksów'' ?

Zależy mi o jak najmniejszym parowaniu,powłoce anti-fog i dużej wytrzymałości na strzały z replik asg.

Link to post
Share on other sites

Kumple mają Uvex I-vo i chwalą, sprawdzone w boju jak i w strzałach z przyłożenia.

A i tak trochę nieładnie podłączę się do tematu: Czy do Uvex I-vo są wkładki korekcyjne? Jak np do ESSów?

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Jak masz małą głowę, to możesz jeszcze x-one kupić - tanie, z atestami, ładne, tylko postaraj się wziąść ze sklepu airsoftowego - ja i kolega kupiliśmy z innych aukcji na allegro, oba modele były niewytrzymałe. Teraz mam ze specshopu i wszystko ok.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Zły dział, temat poruszany tysiące razy.Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...