Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 [GFC]


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Po miesiącu użytkowania HK z pękniętym czołem szkieletu GB i Mblocka mogę przedstawić wnioski.

Po zainstalowaniu tego elementu poprawiła się kultura pracy GB. Replika strzela troszkę ciszej i zniknął (choć był minimalny) luz między górnym, a dolnym body. Cały układ się usztywnił, również regulacja HU sprawia pewną trudność - pokrętło ciężej chodzi.

Dodam w tym miejscu, że zastosowałem Mblocka od Retro Arms. Jest on o 1 mm szerszy od Mblocka Airsoft Pro. Ma to zalety i wady. Zaletą jest całkowite wypełnienie przestrzeni wokół komory HU, wadą natomiast jest, to że trzeba przypiłować plastikową listewkę znajdującą się pod oknem wylotu łusek aby w ogóle Mblock się zmieścił.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam. Wczoraj dostałem nowe gfg12 i mam problem z magazynkiem hicap który był w zestawie. Nie chwyta go zaczep i wylatuje cały czas z gniazda. Jak to ogarnąć? Podpiłować wgłębienie w magazynku czy macie inny sposób?

 

Witam. Wczoraj dostałem nowe gfg12 i mam problem z magazynkiem hicap który był w zestawie. Nie chwyta go zaczep i wylatuje cały czas z gniazda. Jak to ogarnąć? Podpiłować wgłębienie w magazynku czy macie inny sposób?

Link to post
Share on other sites

Dobra, ogarnalem to, magazynek wchodzi...czasami. problem tkwi w tym metalowym elemencie do ktorego wchodza kulki (ta taka rurka) w gniezdzie magazynka, jest lekko obrocony i po prostu magazynek sie blokuje Da sie go jakos obrocic samemu? Slabo sie na tym znam i nie chce niepotrzebnie rozkrecac repliki

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pany? Tak, mega głupie pytanie. Macie jakiś patent na przykręcenie śruby prowadnicy kolby, do prowadnicy sprężyny w GB? Śruba nie chcę się prosto ustawić i błąka się tuż przed wejściem do prowadnicy.

Edyta: Tak, chodzi o HK416 GFC

Edited by blysk
Link to post
Share on other sites

Mam samochodowe śrubokręty które są bardzo długie i z końcówką magnetyczną. Śrubka krzywo się ustawia a z powodu budowy repliki, nie jestem w stanie ustawić tej śrubki poprawnie. Dodam tylko że nie miałem tego problemu z innymi emkopodobnymi konstrukcjami. :D

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...