Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki mundur do AUG'a


Recommended Posts

Witam.

Mam może trochę głupie pytanie, ale zamówiłem replikę Steyr AUG'a od JG - moja pierwsza tak w ogóle, dopiero zaczynam przygodę z ASG i mam pytanie...

Jaki mundur wzięlibyście do tej repliki? :P

Z góry dzięki za sugestie i proszę - nie jeździjcie na mnie za to pytanie :P

 

EDIT:

Tak nawiasem. Wiecie, gdzie dorwać magazynki do tej repliki? (dokładnie JG0448A)

A jakie gogle do okularów o szerokości oprawki 13 cm? :P

Niestety jestem okularnikiem :P

Edited by kamileek12
Link to post
Share on other sites
bo to bez sensu

 

Jeżeli gość chce się wpasować w jakiś konkretny klimat, ma jakiś ogólny pomysł na to co chce sobą reprezentować (stylizować się np na żołnierza sił zbrojnych danego państwa)- nie jest to bez sensu. Ja osobiście przywiązuje do tego sporą wagę- oprócz zabawy jest odpowiedni nastrój.

 

A co do Twojego pytania dotyczącego gogli- wg mnie szukaj Bolle X500- pod nie powinna wejść większość okularów korekcyjnych- są naprawdę spore. Zapytaj najlepiej sprzedawcy przed zakupem o wymiary.

Edited by durdziak
Link to post
Share on other sites

Wystarczyło sobie zadać minimum trudy i zajrzeć do Wikipedii. Ale widzę leń w odwłoku nie pozwolił na takie działanie.

 

Karabin Steyr AUG-77 jest użytkowany w armiach: Austrii, Luksemburga, Nowej Zelandii, Irlandii, Nigerii, Maroka, Ekwadoru, Kamerunu, Boliwii, Tunezji, Omanu, Malezji, Arabii Saudyjskiej a także w jednostkach specjalnych SAS armii brytyjskiej. Na jego bazie wyprodukowano także karabin Austeyr używany przez armię Australii.

 

Za Wikipedią

 

 

Więc wybór masz pokażny. Proszę jedynie nie pytaj gdzie możesz kupic mundury tych krajów.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli gość chce się wpasować w jakiś konkretny klimat, ma jakiś ogólny pomysł na to co chce sobą reprezentować (stylizować się np na żołnierza sił zbrojnych danego państwa)- nie jest to bez sensu. Ja osobiście przywiązuje do tego sporą wagę- oprócz zabawy jest odpowiedni nastrój.

 

A co do Twojego pytania dotyczącego gogli- wg mnie szukaj Bolle X500- pod nie powinna wejść większość okularów korekcyjnych- są naprawdę spore. Zapytaj najlepiej sprzedawcy przed zakupem o wymiary.

 

 

 

Zgadza się ale nie było zaznaczone że chce coś rekonstruować.

Równie dobrze możesz w dresie biegać.Jeśli nie upodabniasz się do jakiejś konkretnej formacji,jednostki itp to kup to co ci się podoba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...