Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC GBB


Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Odnośnie magazynków.

 

Nowa wersja magazynków nie pasuje do replik starej generacji (ja mam chyba pierwszej serii). Wejdzie, replika będzie strzelać, ale magazynek nie zakleszczy w gnieździe. Trzeba spiłować go u góry by złapał je zatrzask magazynka.

 

Magazynki od repliki Oberlanda pasują bez przeróbek (przynajmniej w moim starym egzemplarzu), ale siedzą ciasno.

 

Do gniazda można wsadzić magazynki aeg standardu Marui. Prawdziwe magazynki wejdą jedynie po przeróbkach.

Edited by ORKAN_Hubert
Link to post
Share on other sites

Panie i panowie mam już nowy magazynek v mag. Obudowa z tworzywa, w środku bliżej mi nie określony stop (jeszcze nie rozbieralem ). Pojemność znacznie większa niż tych ładowany od spodu. Ciasno wchodzi do mojej wersji z 2012r. Na razie kilka strzałów oddanych ale działa poprawnie. Będę testował w przyszłym tygodniu i sprawdzę czy są jakieś problemy . Jest również ładowany od spodu.

Link to post
Share on other sites

Pytanie do bardziej zaawansowanych. Czy ten bolt będzie pasował do hk416?

czytałem wcześniejsze posty i oglądałem film na youtube i z tego co wiem ma troszkę inna długość. ogólnie to chciałem dorwać części ra-techa ale jest problem z ich dostaniem.

 

wp113_d.jpg

Link to post
Share on other sites

Ale może wymień bolt carrier'a na ra-techowego (tudzież Z-parts https://ast-gun.airsofttaiwan.com/index.php?route=product/product&category_id=81&manufacturer_id=546&product_id=1172 ) a dyszę (bolt) zostaw jaki masz w zestawie...

 

No dobra, to teraz ja...

Jakiś namiar na "ostre" części ale z możliwością ich kupna a anie tylko oglądania... podobaja mi się gadżety ale do PL raczej nie wyślą... łyknąłbym selektor ognia jakis stalowy i z podcietym z prawej strony, antirotating pin, bad i kręciolek na tył (phase5)... ktoś,coś?

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem w capri ale w kwietniu ,ma się wyklarować do końca sierpnia czy dojdzie .Jeżeli nie uda się to myślę o ściągnięciu ze stanów.

Będziemy w kontakcie.

Jeszcze jedno . Wie ktoś może jak dorobić adapter przedłużający bolta z WA(G&P) do rozmiarów vfc. Brakuje 4 mm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...