Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za odpowiedź. A czy mogę prosić o jego adres...?

 

P.S. Ja również pragnę pochwalić sklep Capri ASG. To zdecydowanie najlepszy sklep ASG w Polsce w dużej mierze dzięki absolutnie rewelacynej obsłudze sklepu. Pod tym względem sklep ten jest z pewnością w czołówce europejskiej. Jedynee co mi pozostaje to serdecznie podziękować. Dzięki Wam zakupy są prawdziwą przyjemnością.

Link to post
Share on other sites

Za pochwały bardzo dziękujemy, mam nadzieję, że na nie zasłużyliśmy i jeszcze nie raz zasłużymy. Co do sklepu i jego adresu...

Hmm trochę nie politycznie by było, gdybym sam i to w tym miejscu reklamował, jakby nie było konkurencję ;)

 

Adres masz na PW...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

zamowilem paczke w weekend w poniedzialek zadzwonilem z zapytanie za ile dni mi ja wysla a mily Pan w sluchawce oznajmil iz paczka jest spakowana i juz jest wysylana kurierem czyli we wtorek rano juz byla bardzo mila obsluga zadnych problemow jak to dobrze ze wreszcie znalazlem dobry sklep :D:D:D\

 

Bardzo Pozdrawiam i jeszcze raz Goraco POLECAM sklep Capri ASG

Link to post
Share on other sites

Ostatnio(dokładnie 3 września) kupowałem w tym sklepie.

Nie pisałem z obsługa sklepu więc nie będę oceniał jak miła jest obsługa.

Ale jeśli chodzi o przesyłkę to wszystko było w jak najlepszym porządku, szybkość też bardzo dobra. W piątek wieczorem zamówiłem i od razu zapłaciłem za przesyłkę, w piątek została wysłana a dziś ja dostałem(ze względu na weekend).

Jak na razie ode mnie plus dla sklepu +

Link to post
Share on other sites

Walczymy nieustannie!

Nie jest wielkim odkryciem, że osiągnięcie wysokiej jakości i niskiej ceny do łatwych nie należy. W planach jest nowa linia Pestek wysokiej jakości, jednak problemem jest utrzymanie ceny :(

 

Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku coś się pojawi. Na chwilę obecną na pewno spadną ceny BIO.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Miałem pewne problemy techniczne przy składaniu zamówienia przez internet, ale po wykonaniu szybkiego telefonu do Capri wyjaśniliśmy sprawę:-), zamówienie zrealizowane błyskawicznie, na skrzynce mam e-mail z rozwiązaniem problemu składania zamówień przez internet. Jednym słowem: Polecam, profesjonalizm "pełną gębą" :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U mnie Panowie praktycznie caly tuning replik robili, i dlugiej i krotkiej. W miare szybko i fachowo. Z moich opinii to faktycznie najbardziej wypasiony sklep stacjonarny na jaki trafilem. I mila rzecz ze przy zamawianiu pojednynczych gratow ktore sa na zamowienie u Nich ceny wychodza bardzo korzystnie w porownaniu ze sciaganiem na wlasna reke.

IN PLUS

Link to post
Share on other sites

Ostatnio Panowie z Capri mocno mi podpadli wprowadzając mnie w błąd odnośnie lufy do M14. Zamówiłem dobrą, doradzili złą, zmieniłem zamówienie, zadzwonił serwisant, że nie pasuje a dobrej nie ma już na stanie. No cóż, pomyłki się zdarzają. Zaproponowano mi w ramach rekompensaty lufę dłuższą w tej samej cenie. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt iż lufę zamówiłem jakoś pod koniec sierpnia i czekałem na nią miesiąc - ta dłuższa, jak i pozostałe rozmiary, mają być w połowie grudnia czyli 2 i pół miesiąca od zamówienia.

Mimo tej wpadki sklep polecam zarówno pod względem asortymentu jak i serwisu.

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę kolejne zakupy wypada mi również wystawić kolejną laurkę. To co sklep wyróżnia na rynku, to szczególnie podejście do klienta i kontakt. Zakupów dokonuje się tam po prostu przyjemnie i spokojnie. Zawsze też mogę zaufać radom, nawet gdy wybrałem coś droższego i w moim pojęciu lepszego, bywało, że przekonywano mnie o bezsensowności tego zakupu na rzecz czegoś tańszego lub odsyłano do konkurencji, gdy był brak towaru. Zakupy przyjemne. Szef i załoga fajni goście. Sklep rzetelny i uczciwy, bo prowadzony przez Pasjonatów przez duże P.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzięki za dobre słowo, staramy jak możemy i będziemy starać się móc jeszcze więcej :)

 

Statusy nie posiadające dokładnej daty dostępności, są automatyczną przybliżoną informacją o cyklu dostaw od danego producenta/dystrybutora. Niestety nie stanowią one gwarancji dostępności tego produktu w kolejnej dostawie, gdyż często zdarza się tak, że sami producenci mają duże braki w magazynach.

 

Statusy z podaną datą pojawiają się przy produktach znajdujących się w potwierdzonych dostawach, które są do nas w drodze. Te statusy w 90% są zgodne z rzeczywistą dostępnością, a te 10% to z reguły opóźnienia logistyczne lub celne.

 

Tak, czy inaczej warto składać zamówienia nawet gdy produkt jest niedostępny, bo daje to gwarancję, jego rezerwacji w momencie dostawy. Często się zdarzało tak, że ktoś czekał na produkt patrząc na status, który się zmienił z konkretnej daty nie na dostępny tylko niedostępny. Nie była to kwestia tego, że on nie dojechał, tylko cała dostawa została wyprzedana przez wcześniejsze rezerwacje.

 

Kończąc ten długawy, ale chyba potrzebny wywód - Berettka powinna pojawić się ponownie na początku stycznia ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jest to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.

 

Moje pierwsze zakupy ASG ( kilka części na wymiankę do repliki, która jeszcze nie zdążyła dojść ^^ ) i w zasadzie można tą operację podsumować jednym słowem PERFEKT.

 

Założenie konta, obsługa (walnąłem się we własnym adresie mailowym), czas realizacji...wszystko na najwyższym poziomie!

 

Gdyby nie to, że nie obsługujecie replik II klasy to na pewno korzystałbym tylko z waszych usług :]

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...