Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

 

A co do przesyłki kolego to odpowiedź znajdziesz na poczcie, poczytaj cennik tej instytucji, a dowiesz się ile kosztuje przesyłka za pobraniem. Wyślij taką paczuszkę, a dowiesz się ile czasu marnuje się na wypełnienie kwitów, opisanie paczki, stanie w okienku i oczekiwanie na swoją kasę.

Otóż capri_asg wysłanie za pobraniem P90 (plus dodatkowe 2 magazynki) i pistoletu gazowego Beretta TM wyniosło 12 zł. Prosze nie mów, że drożej kosztuje wysłanie gumki hop-up'u bo dziwna to musi być poczta u ciebie. Jeśli zaś procedura wysyłania paczki cię męczy to po co zakładasz sklep z towarami wysyłkowymi. Trochę dziwnie wygląda fakt, iż za przesyłkę dopłacać trzeba bo uważasz, iż jest to męczące dla ludzi ze sklepu wysyłkowego.

 

Co do nietypowego sklepu, który kombinuje drobne rzeczy za małe pieniądze to mogę polecić FA i MG, które mogę zapewnić oferują taką usługę. Wystarczy zapytać.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poczytaj cennik tej instytucji, a dowiesz się ile kosztuje przesyłka za pobraniem. Wyślij taką paczuszkę, a dowiesz się ile czasu marnuje się na wypełnienie kwitów, opisanie paczki, stanie w okienku i oczekiwanie na swoją kasę.

 

przy podaniu nr konta a nie adresu - pobranie to koszt 3,50-3,90 o ile pamietam, (przy kwocie 70zł - nie wiem czy przy setkach zł nie jest wieksza..)

wypelnianie papierkow? - 1min, góra dwie gdy mamy problemy z literami

opisanie paczki...? no comments...wiem, że w dzisiejszych czasach długopis wydaje się przestarzały przy klawiaturze i skanerze, ale przy odrobinie wprawy mozna całkiem nieźle nim pisać...(2 adresy + nr konta = 30-40sekund)

stanie w okienku? tu trzeba znać swoją pocztę i wiedzieć o ktrej godzinie wpaść, żeby nikogo nie było

oczekiwanie na kase? - ok 3 dni roboczych (jeśli ma się konto w dowolnym banku...)

Link to post
Share on other sites

Pozostawię to bez komentarza. Pragnę jednak zauważyć, że przy wpłatach na konto realizujemy przesyłki priorytetowe na nasz koszt. Taka polityka ma na celu jeden konkretny cel - nagrodzić klientów, którzy są konkretni, zdecydowani i na 100% odbiorą przesyłkę.

Tak, czy inaczej staramy się ustatysfakcjonować wszystkich klientów.

Z pozdrowieniami dla wszystkich naszych klientów

 

Capri

Link to post
Share on other sites

Niestety mijasz się z prawdą.

To, że dajesz upust dla tych, którzy wpłacają przedpłatę, to twój problem.

Jednak podawanie zawyżonej kwoty za przesyłkę, i to w przypadku takich przedmiotów jak wzmiankowana gumka hop-up'u to już nieuczciwość. Czemu tak mówię, ponieważ wmawiasz, iż tyle kosztuje taka przesyłka na poczcie.

 

 

poczytaj cennik tej instytucji, a dowiesz się ile kosztuje przesyłka za pobraniem. Wyślij taką paczuszkę, a dowiesz się ile czasu marnuje się na wypełnienie kwitów, opisanie paczki, stanie w okienku i oczekiwanie na swoją kasę.  

 

Niestety, ale taka jest prawda. Owszem jest tu paru nieletnich, którzy mogą nie mieć pojęcia o takich rzeczach. Ale "wciskanie kitu" na dłuższą metę nie przechodzi.

 

Ogólnie gratuluje postawy i zapewne będe polecał twój sklep w gronie znajomych.

Link to post
Share on other sites

To może dokładnie wyjaśnię, bo chyba niektórzy nie robili jeszcze u mnie zakupów. Cena za przesyłkę wynosi w Capri ASG 7,- i jest to priorytet (nie wazne czy kupujesz 10 aegów czy gumke HU). Jeżeli płacisz przelewem dostajesz rabat wysokości 7,- natomiast przy płatności za pobraniem jest doliczana opłata dodatkowa w wysokości 15,-. Dodatkowo może wystapić jeszcze opłata za zamówienie poniżej kwoty minimalnej w wysokosci 10,-. Uzytkownik, który zaczął temat został potraktowany ulgowo i zapłacił wyłącznie 15,-. Po raz kolejny powtarzam, nie wszystkim muszą się podobać te zasady, ale wszystkie te elementy są wymienione podczas robienia zakupów w naszym sklepie i składając zamówienie mozna je dodwolnie modyfikować (widząc cenę za opłaty dodatkowe).

Link to post
Share on other sites
To może dokładnie wyjaśnię, bo chyba niektórzy nie robili jeszcze u mnie zakupów. Cena za przesyłkę wynosi w Capri ASG 7,- i jest to priorytet (nie wazne czy kupujesz 10 aegów czy gumke HU). Jeżeli płacisz przelewem dostajesz rabat wysokości 7,- natomiast przy płatności za pobraniem jest doliczana opłata dodatkowa w wysokości 15,-. Dodatkowo może wystapić jeszcze opłata za zamówienie poniżej kwoty minimalnej w wysokosci 10,-. Uzytkownik, który zaczął temat został potraktowany ulgowo i zapłacił wyłącznie 15,-. Po raz kolejny powtarzam, nie wszystkim muszą się podobać te zasady, ale wszystkie te elementy są wymienione podczas robienia zakupów w naszym sklepie i składając zamówienie mozna je dodwolnie modyfikować (widząc cenę za opłaty dodatkowe).

Z tego co tu napisales wynika pare (dziwnych) rzeczy:

- platnosc przelewem - 0 PLN za przesylke

- platnosc przy odbiorze - 7+15=22 PLN

- ponizej kwoty minimalnej(przelew) 10 PLN

- ponizej kwoty minimalnej(pobranie) 7+15+10=32 PLN

Jesli sie cos nie zgadza to napisz jeszcze raz "normalnie", bo to co napisalem powyzej rzeczywiscie wynika z twojego posta.

Link to post
Share on other sites

Jeśli jest tak jak opisał Minimal odnośnie płatności przy odbiorze to gratuluje. Mocne podejście - coś czuje, że zaproponuje to większości sklepów internetowych, w których kupuje za pobraniem. Niech sobie chłopaki podniosą opłatę za pobranie bo ostatnio mniej za kupę książek zapłaciłem niżbym miał zamówić gumkę dajmy na to lub pin w Capri.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że kwestia opłat za przesyłkę jest jedną z najważniejszych kwestii związanych ze sklepami internetowymi w naszej branży (wniosek wyciągnięty z kierunku w jakim rozwija się ten topic).

W takim razie pozwolę sobie tu poprosić naszych Szanownych Potencjalnych Klientów o własne propozycje opłat za przesyłki. Ja ze swojej strony mogę jedynie obiecać, że wszystkie obiektywne i racjonalne propozycje zostaną uwzględnione w naszym regulaminie.

Link to post
Share on other sites

Względem pobierania zawyżonych opłat za przesyłki i inne okoliczności, które podnoszą koszty. Zwykle koszty przedsiębiorcy umieszcza się w cenie produktu, tak samo jak marżę.

 

Prezentowane przez capri podejście generalnie ma sens, a umieszczone tutaj wyjaśnienie da się zaakceptować.

 

Jest ono jednak wg mnie całkowicie nie marketingowe i może budzić sprzeciw klientów. Co więcej nie wiem za bardzo jak jest to niby rozliczane. Czy pobieranie wyższej opłaty na poczet czasu spędzonego w ew. kolejce podlega potem opodatkowaniu? To są bezsensowne dywagacje, bo tego nie da się załatwić normalnie.

 

Moim zdaniem sklep powinien (zamiast wprowadzać własny cennik przesyłek) umieścić adnotację o powiększeniu ostatecznej ceny o pewną kwotę z tytułu kosztów konkretnego typu przesyłki, a cennik poczty stosować normalny.

 

Na koniec chciałbym zwrócić uwagę, że w 99.99% przypadków stanie w kolejce, koszt koperty, albo znaczka i inne duperele pokrywa sklep z marży i nie zadręcza tym klienta.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

OK, w ciągu najbliższych 10 dni cennik opłat za przesyłkę ulegnie zmianie.

Opłaty będą wg cen Poczty Polskiej, natomiast dwa elemnty cennika pozostaną bez zmian: gratisowa wysyłka przy przelewie oraz opłata za zamówienie pniżej minimum (min. to 80,-).

 

Czy taki cennik uważacie za właściwy pod względem zarówno handlowym, jak i marketingowym?

Link to post
Share on other sites
OK, w ciągu najbliższych 10 dni cennik opłat za przesyłkę ulegnie zmianie.

Opłaty będą wg cen Poczty Polskiej, natomiast dwa elemnty cennika pozostaną bez zmian: gratisowa wysyłka przy przelewie oraz opłata za zamówienie pniżej minimum (min. to 80,-).

 

Czy taki cennik uważacie za właściwy pod względem zarówno handlowym, jak i marketingowym?

I widzisz Capri i zaczynasz mówić jak sprzedawca.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
To nie jest moja recenzja na stronie sklepu... Ktos ma podobny problem...  

 

http://asg.com.pl/product_reviews_info.php...8&reviews_id=12  

 

Ktoś kto się nazywa Ingbert Woźniakowski (jestem nowy na forum i niekojarze, może ktoś zna i poprosi o potwierdzenie?).

 

Czemu tego komentarza nie ma?? Został usunięty bo jest negatywny?? Dziwne...

 

Duży plusik dla Capri-możliwość kupna tuningowanego guna w zależności od naszego zdania. I proporcjonalnie do podwyższonej mocy zostają wymienione flaki na mocniejsze.

Link to post
Share on other sites

Recenzja została usunięta, gdyż była całkowicie nie zgodna z prawdą. Usuneliśmy ją dopiero po 4 miesiącach. Kilkakrtotnie pisałem do twórcy w/w (nawet na forum). Niestety nie kupił on tego produktu u nas i nigdy nie był w stanie przedstawić jakiegokolwiek dowodu zakupu.

Z góry przepraszam, jeżeli faktycznie sOOyka jest naszym klientem, a w jakiś bliżej nie wyjaśniony sposób mi to umkneło.

Proszę o dokładniejsze informacje o zakupie, postaramy się jakoś pomóc.  

 

Dzięki za opinię nt. modyfikacji ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie ja po przejsciach ze sklepami -MG,MY ,TG,moge z czystym sumieniem polecic sklep CAPRI !!!!!! Wlasciciel pan Piotrek jest czlowiekiem POWAZNYM ,ODPOWIEDZIALNYM , i co najwazniejsze PROFESJANOLISTA !!!!!! kupowac w jego sklepie to dla zawodowca przyjemnosc !!!! ale najwazniejsze kiedy trzeba cos dorobic ,naprawic,sprowadzic, tu pan PIOTREK pokazuje swoje zawodowstwo !!!!!!!! moj numer 1! najlepszy sklep z jakim mam przyjemnosc . THE BEST panowie!! :ok:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...