Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki GFC Rockets


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cóż dostałem worek bo ammo mi się skończyło

dostrzegłem zasięg skuteczny 20m potem to był kosmos ;P

 

zaś u kolegi z tym samym sprzętem ta sama partia latała dużo dalej zacinek nie miał MID od kwa

 

Czyli wychodzi na to że szczęście trzeba posiadać; P

do cqb okej do zielonej never !

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Rocketsy 0,25- AK74 lufa precka, 50-60 metrów skutecznego, brak zacięć. już kilka kilo wywaliłem w tym sezonie i nie miałem problemu.

 

Rocketsy 0,23- AK74 lufa precka, kupiłem przez przypadek 2 kilo :/ zasięg skuteczny- tak jak daleko dolecą rzucone w magazynku :P. Wymieniłem lufę na stock i jakoś wyplułem

Link to post
Share on other sites

Stwierdzam fakt : najnowsze Rocketsy 0.28g rozpryskują się nawet przy strzale z gaziaka 300fps. Testowałem je i 10 na 10 kulek rozprysło się w drobny mak rozwalając się po całym pomieszceniu.

 

Tor lotu jest w zasadzie podobny jak w G&G ale ten rozprysk. Nie wygląda to za fajnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Używam rocketsów 0,25g od jakichś 2 lat, biorę je w workach 1 kg a w tym roku w butelkach, przemielonych zostało 6kg czyli ok 24tys.

Kulki śmigają poprawnie w stockowych replikach z hicapami. Zasięg celny np. przy 360fps - do 50m, przy430fps - do 60m max. wtedy to już jest spory rozrzut. Zdarza się w serii kulka uciekająca z ogólnej trajektorii.

 

Nie miałem zacięcia na preckach 6,03 oraz 6,04mm. Niestety żaden z midów dwurzędowych do aeg nie podaje ich dobrze, zawsze się blokują i to tak konkretnie. Używam tego do sprawdzania serwisowanych replik oraz na treningach dla świeżaków.

 

Magazynki jednorzędowe do aeg oraz dowolne do gaziaków nie mają problemów - ale tam mniej kulek wchodzi, prowadnica jest częściowo otwarta, a sprężyna mocniejsza.

 

Na plus można zaliczyć fakt, że nie zdarzyło i się znaleźć w opakowaniu kulki pokruszonej czy zdeformowanej.

Jak dla mnie jest to tania amunicja (50% wartości odpowiednika G&G) do tanich replik, dobra alternatywa dla pestek i innych wynalazków.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

Mam takie po poprzednim właścicielu 0,25. Stock tylko gumka LCT RK 03 Boyi czyli AK74 mid capy od Cymy jeden od Battleaxa przypuszczam. Żadnych zacinek nie było podawało wszystkie. Zasięg nie wiem czy dobry czy nie bo nie mam porównania. Jednak rozrzut był ciekawy jak by z shotguna :icon_wink:. Zmienie na gg/guardery i porównam.

Edited by Patrol303
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Wg mnie kulki tragedia. Mialem jes ostatnio (wczoraj) na strzelance. Pech chcial, ze zapomnialem wyciora i dziwnym cudem nikt nie mial. Ogolnie kilka kulek, zacinka, znow kilka , zacinka. na G&G smigalo bardzo dobrze. Puste strzały też są, na hicap LCT i JG. Po powrocie ze strzelanki rozkrecilem swojeg akaema od LCT (lufa stock, gumka przeźroczysty Guarder) w celu spr komory hop up. Wszystko bylo ok. Pozniej wystrzelalem jednego hicapa (LCT) czyli 500 kulek, były 3 zacinki. Celność pomińmy, bo szkoda gadać. Dziwna sprawa z tymi kulkami. Kiedyś miałem paczkę 0,2 - 1k, bylo wszystko ok. Wyżej jest mowa o 0,25.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...