Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, dziś na strzelance kumpel miał swoją m16a4 G&P full stok. Po paru strzałach na auto coś zaczeło mu się dziać z gearboxem (dźwięk jakby mu mieliło zębatki). Drugi kumpel też ma m16a4 G&P. Pożyczyl od tamtego kolegi batke (batka to firefox 8.4 3300mah) wystrzelal 2 midy i zaczeło dziać mu się to samo (ten sam dźwięk). Czy może być to wina batki? Kumple mają ogromny ROF. Czy jest to możliwe że taka duża pojemność baterii zniszczyła bebechy? z góry dzięki

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites

Stawiałbym na zębatki, a konkretnie na pęknięcie osi. To typowy usterka dla G&P i również mnie ostatnio dotknęła, zębatka tłokowa jak i tłok do wymiany w moim przypadku.

Parkie - Jak najbardziej możliwy duży ROF na takiej baterii, sam posiadam 9,6V 3300 mAH ( G&P ), a mierzony woltaż po naładowaniu wynosi równe 12V.

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Sam mam M16 od G&P (jeszcze mam) i użytkuję ją z batką Firefoxa 9.6 V na 2000 mAh.Nie sądzę aby zębatki poszły przy 8.4...to standardowa bateria a pojemność mimo że nie mała, nie urywa głowy.Nie zgadzam się też z tym że zębatki są słabe.Mam takie, karabin ma 420 fpsów i absolutnie NIC się nie dzieje.To 8 mm.G&P słyną z-raczej-mocnych bebechów już w stocku...

 

Napisałeś też o ogromnym ROFie-to nie jest możliwe na takiej baterii nawet przy dobrej wydajności prądowej.Ogromny ROF można mieć w replice gdy używa się np. LiPo 11.1 V o dobrej wydajności ale nie przy "normalnej" baterii i do tego 8.4 V.

 

SK8-to że po naładowaniu wskazuje Ci więcej V niż nominalnie ma batka nie oznacza że z takim prądem spotyka się replika.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...