Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pasek do spodni?


Guest Aztek_PL

Recommended Posts

Guest Aztek_PL

Witam,

Szukam paska do spodni, który oprócz trzymania ich wytrzymałby przypiętą kaburę udową i ewentualnie jakiś worek zrzutowy. Chodzi o to, aby się nie wyginał ostro w dół. Kolor czarny lub oliwkowy. Pasek z klamrą WP nie wchodzi w grę. Ogólnie żeby na klamrze nie było żadnego znaku. Cena niewygórowana. Co polecicie?

Pozdrawiam

 

PS: Szukałem i znalazłem kilka, ale nie mam pewności co do ich jakości. Dlatego podaję się na Was.

Edited by Aztek_PL
Link to post
Share on other sites
Guest Aztek_PL

Właśnie tego się spodziewałem. No dobra - a jaki pasek do samych spodni polecilibyście? Cena nie może przekroczyć 40zł. Reszta wymagań w pierwszym poście. Teraz tylko ważne, żeby trzymał portki na miejscu. :wink:

Link to post
Share on other sites

Aztek_pl problem leży w samych paskach. Te które będą wygodnie podtrzymywać portki będą zbyt wiotkie żeby wieszać na nich oporządzenie. natomiast te które będą sobie wygodnie leżały pod obciążeniem szpejem bedą niewygodne do podtrzymywania portek. Limaxu rzucił sensowną propozycję ale jak widać dla ciebie zbyt drogą. Poszukaj podobnego pasa produkcji Helikona powinien być tańszy.

Link to post
Share on other sites

Jeśli kabura ma być udowa, to spokojnie się utrzyma na pasku od spodni, bo jej główny "ciężar" i tak wisi na mocowaniu na udzie.

Ja do zwykłego paska Budeswehry (cena ok. 10zeta - w dobrym stanie, NIE MA żadnego znaku na klamrze) wieszam kaburę+Glock17 z metalowym zamkiem i z magazynkiem, a po drugiej stronie paska 3 magi i się wsio trzyma tyłka, nawet w biegu. Pasek o konstrukcji prostej jak cep, ale genialny w swej prostocie i skuteczności.

 

Ew. inne oporządzenie to proponowałbym już jednak wieszać na pasie taktycznym/oporządzeniu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...