Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Butla Coleman propan


Recommended Posts

Cześć dzisiaj chodząc po bazarku rzuciły mi się w oczy 2 butle Coleman'a Zdjęcia O ile sie nie myle w środku znajduje się gaz

Po napisie Propane Fuel wnioskuje ze wśrodku znajduje sie czysty propan mam racje ? I mam pytanko czy nadają się one do ponownego nabicia propanem przetoczonym z duzej 6kg butli ?

Jeżeli nadają sie do ponownego napełnienia poprzez przetoczenie gazu to da rade kupić jakaś przejściówke pod adapter Madbulla ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak jeszcze waliłem na green gasie to chronowałem - przyrost 20-30 fps. Za to blow backu większego nie odczułem. Cena z tego euro-karpia wydaje się rozsądna.

 

Edit:

 

Sprawdzane na speederze 2000, żeby nie było, że bez pokrycia. Ale to nieistotne w sumie.

Edited by DT_Kuba
Link to post
Share on other sites

Dexter - ciekły propan w temperaturze 20 st. Celsjusza ma 8-8,5 atm. Może na butli jest oznaczone ciśnienie, jakie nominalnie musi ona wytrzymać?

 

EDIT: coś czuję, że przyrost fps wiąże się z brakiem silikonowego syfu, który pewnie psuje przemiany termodynamiczne w jakiś sposób.

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Zapewne mówi tak dlatego że w tamtej przejsciowce mozesz napakowac duza ilosc oleju silikonowego ktora tak na prawda nie jest potrzebna bo podczas strzealania, ten silikon tylko ci brudzi gumke hop up.

 

Jak klamke smaruje sie prawidlowo po kazdym strzelaniu to takie wynalazki glupie nie sa potrzebne.

 

 

BTW. nie bez powodu wiele osob mialo problemy ze strzelaniem karabinkow na GG, a dopiero po przejsciu na propan bez dodatku silikonu ich problemy znikly

Link to post
Share on other sites

No napisałem to tylko "ze słyszenia" bo właśnie różne opinie czytałem, ale to jest akurat nie istotne, jak pistolet będzie dobrze nasmarowany to nie ma konieczności dodawania silikonu, ewentualnie można psiknąć do maga raz na jakiś czas

 

pozdro

kostek

Link to post
Share on other sites
Możesz napisać dlaczego Madbull be, a adapter z AI lepszy? Serio pytam, poważnie zastanawiam się nad przejściem z GG na propan.

Testowalem adapter MB na wszystkich moich gaziakach, i ladowanie magazynkow tym adapterem to meczarnia, gaz ucieka na wszystkie strony, sam proces trwa 4x dluzej w porownaniu do tego z AI

Link to post
Share on other sites

Testowalem adapter MB na wszystkich moich gaziakach, i ladowanie magazynkow tym adapterem to meczarnia, gaz ucieka na wszystkie strony, sam proces trwa 4x dluzej w porownaniu do tego z AI

 

 

Myślę, że tu brak umiejętności manualnych.

Sam z kolegą używamy tych adapterów madbulla xg02 i jest wszystko dobrze i działa tak samo jak inne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...