Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silniki do M130/M140/M150?


Recommended Posts

Cześć,

 

Ostatnio zkopcił mi się silnik w replice (t-3000). W związku z tym szkukam czegoś odpowiedniego do napędu mojej repliki tj.

 

Zębatki Torque Up Systema

Tłok JBU POM z metalową szczęką

Prowadnica z łożyskowaniem Guarder

SP150 Guarder

Li-Po 11.1v 1800mAh 20/30C Turnigy

Zestaw BU Systemy

 

Na ten cel mogę przeznaczyć do maks. 180-200zł. Ultra torque elementa nigdzie nie widze, co polecicie?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam guardera ITU do m150, triple torque promyka i batki lipo 11.1v GE power 15c i reakcja jest natychmiastowa, dla mnie to ważne bo 99,9% strzelam na singlu:)

 

Ty masz jeszcze lepszą batkę więc spokojnie pociągnie

 

Ciekaw jestem jeszcze tych nowych silników systema energy, ma ktoś?

 

pozdr

kostek

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na pewno mieli całkiem dobre głowice tłoków. Moja JG puszczała tyłem powietrze i nawet dobry o-ring nie pomagał. Nówka pomarańczowa od elementa i koniec problemów - strzykawka.

 

Zębatki też są przywoite, teraz tak jak SHS. Oczywiście najlepsze z tego wszystkiego były silniki, wręcz kozackie jak na tę cenę.

 

No a najbardziej gówniany były tłoki :twisted:

 

Teraz nie ma nic, podziękujcie komuchom.

Link to post
Share on other sites

No mi najbardziej pasowały ich BU bo były kropka w kropkę jak CA i po lekkim doszczelnieniu teflonem strzykawa ;)

a kosztowały w EB 70zł

No silnik mieli taki sam jak XHT więc dużej straty nie ma bo kosztuje też ok 70zł na EB

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Wszystko zajete, wydaje mi się że JG robi bardzo dobre silniki i tego co ty wymieniasz jest dobry. Cyma również jest dobra ale ten z JG jest chyba droższy i mocniejszy

Ehhh.... waćpan już niech nie doradza. Ile silników w rękach oprócz zwykłego stocka miałeś żeby pisać że ów silnik jest "bardzo dobry"
Link to post
Share on other sites

Osobiście używam P&J niebieskodupnego neodymowego, jest dosyć silny dawał rade z m150, zależy od zasilania. Jedyna wada że jest stosunkowo wolny w porównaniu z innymi silnikami z podobnej półki.

Edited by gzelek19
Link to post
Share on other sites

Osobiście używam P&J niebieskodupnego neodymowego, jest dosyć silny dawał rade z m150, zależy od zasilania. Jedyna wada że jest stosunkowo wolny w porównaniu z innymi silnikami z podobnej półki.

Dawać rade może maluch na parkingu...

 

KaXardas... długo szukałem tego Guardera ale nigdzie go nie było. Kupiłem JBU HT. Co potrafi ? 23rps/500FPS na 18:1 LiPo 3S 20C i/lub 19rps/500FPS na 21:1 LiPo 3S 20C.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...