Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie wiem czy to są zębatki V gen jednak jest to jedna z ciekawszych M4 JG jakie miałem. Napisy są z fajnymi literkami G. E, silnikowa ma łożyskowanie, a co najciekawsze rof przy silniku Golden eagle'a powinien być przynajmniej 20 rps na lipolce 11.1 przy M120. Tymczasem jest 15 rps :twisted: Wszystko wskazuje na to, że te zębatki to definitywnie zębatki V gen czyli TU.

 

Zamierzam wpakować do środka SP140 guarder'a, z tym że szumi mi mówi, że mogą szybko paść. A nawet jak padną to trudno, mam juz dość terminatorów na niedzielnych strzelankach. Jak 460 to za mało...

 

Jeżeli ktoś może rozjaśnić moje modły to z góry dziękuję.

 

 

Pozdrawiam, Gearbox(prawdziwa ksywa)

 

Bynajmniej piszę ten temat, bo nie mam zbyt dużej wiedzy o tych zębatkach i wszelkie info będzie pomocne.

Link to post
Share on other sites

Posiadam identyczne zębatki, na zębatce tłokowej jest napis "GE", zębatka silnikowa ma łożyskowanie i 8 zapadek przeciwpowrotnych. Ogólnie zębatki robią wrażenie bardzo solidnych i dokładnie wykonanych. Po dobrym spodkładkowaniu chodzą bardzo płynnie. W moim przypadku pochodzą one z gearbox'a JG III gen. ale może w V gen. też taki montuje JG.

A teraz do rzeczy. Tak, zębatki jak najbardziej nadają się pod m140. Ja mam je zamontowane na m150 i spisują się bardzo dobrze. Co prawda wystrzeliłem dopiero 1000 kulek, to jednak jestem przekonany, że wytrzymają dużo więcej. Ostatnio miałem zacinkę kulek w lufie i usłyszałem potworny zgrzyt z gearbox'a. Rozbierając gearbox'a przygotowany bylem na najgorsze, czyli tłok i zębatki do wymiany. Bardzo się zdziwiłem jak na zębatkach i tłoku(pełna stalowa szczęka zębów) nie zobaczyłem żadnych uszkodzeń, kompletnie zero śladów.

Więc według mnie możesz się nie bać o te zębatki.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...