Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Mati13k

Nigdy nie spodziewałem się że ARMA będzie symulatorem science fiction. :)

 

Rozumiem, że to coś złego? Dla fanów serii to poważny cios. Już z kolegami powiedzieliśmy sobie "no to podziękujemy". Grafika boska, wymagania pewnie już nie dla mnie, ale to co tam przedstawili...

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Podobają mi się dość płynne animacje. Gra nie wygląda tak sztywno jak Arma II. Podobają mi się widoczki. Są jeszcze ładniejsze niż w poprzedniej. Nie podobają mi się niektóre bronie. Ni to standardowe ni to nowe typu xm8 ani żadne prototypy. Takie z dupy.

 

No ale jednak to nadal symulator. Jakaś odskocznia od tego co nas teraz zasypuje. Pewnie kupię jak będzie w edycji za 60zł(oczywiście parę miesięcy po premierze).

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Bronie akurat są normalne. F2000 są okej, o tyle że "komandosy" ich nie używają. Tak jak ruskie nie używają hybryd mi28 z Ka i Merkav izraelskich. Symulator po byku :D

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Racja. Swoją drogą popatrzcie na szpej, magia. No i będzie możliwość nurkowania? Ciekawy jestem jakie odbicie będzie to miało w grze wieloosobowej (na którą są nastawione symulatory). W kampanii jakoś to sobie wyobrażam, ale ciekawy jestem jak zrobią to w MP.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Opis zachowania AI który przedstawiłeś to bug, jakich wiele z ARMA niestety. Tak skomplikowana i rozgałęziona gra zawiera dużo błędów, to normalne. Gorzej już z patchowaniem niestety. "Normalnie" przeciwnicy zachowują się lepiej. Mam nadzieję, że kiedyś, po zmianie gratów pogram w ARMAOA na full detalach, zobaczymy jak tam wyglądają bugi. No i nadzieja w modach. :)

Link to post
Share on other sites

Kolejne dzieło bis do kolekcji :)

 

Jak będzie dostępny gdziekolwiek PRE-ORDER, zamawiam!

 

Mati spokojnie na full detalach nie znajdziesz niczego więcej co na normalnych.

Bis w OA s********ł roślinność i post efekty.

 

Mnie sie w trójce podoba to, że każdy będzie mógł wyglądać inaczej. Nie to co oklepane Marines w Ibo Mtv'kach czy US Army w białych IOTV'kach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jak dla mnie z tego co JUŻ bis zaprezentował, ta gra miażdży wszystko co powstało na PC swoim poziomem, i złożeniem. A jeszcze rok do premiery i masa ulepszeń...

Widzieliście fizyke zachowania łodzi na falującej wodzie? A będzie jeszcze ulepszona fizyka lotu helikopterów(z ich symulatora Take on Helicopters) i prowadzenia wazów. Cód miód, ja się nie mogę doczekać, jedyne co mnie troche razi to te umiejscowienie gry w bliskiej przyszłości, ale to nic za to co dają wzamian no i ta przepięknie odwzorowana wyspa ;) A na wymagania sprzętowe zawsze znajdą się ludzie którzy będą, że tak powiem chrzanić o kosmicznych wymaganiach. Arma2 na moim ponad 2 letnim blaszaku śmiga elegancko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja najbardziej jestem podekscytowany ragdollem w A3. W poprzednich cześciach ( OFP,A1,A2,A2OA) zastosowano tylko i wyłącznie animacje.

Moding broni w czasie rzeczywistym też jest znośny. Ale słyszałem również, że w końcu jakąś role zaczną odgrywać Kamizelki z płytami.

Czyli to co miało być w 2 :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam nadzieję,że w 3 nie będzie chodziło się klockiem ,a reakcja pacjenta którym sterujemy będzie szybsza niż 5 sek. Ile razy zginęło się z okazji niemożności leżenia z AT 4. Chcesz zmienić broń na i dostajesz kulkę w łeb ,bo się okazało ,że gość sobie od tak wstał ,a chcąc się położyć , będzie zastanawiał się przez 3 sek. Czasami z tego powodu miałem ochotę rzucić komputerem o ścianę.

Edited by Slingy
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Z 2 tygodnie temu Bohema ujawniła parę nowych informacji nt. Arma III, są ta min.:

-wsparcie dla Direct 10 i 11

-nowe, lepsze animacje,

-korzystanie z silnika fizycznego technologii PhysX,

-zmiana interfejsu (nie ma korzystać z tego co w Armie II), który ponoć ma być łatwiejszy do opanowania.

 

Zostały zapowiedziane beta testy.

A na stronie http://www.arma3.com/ to obejrzenia są nowe screeny :icon_biggrin: .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...