Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest gecko123

Ja mam i gram. Dostępny edytor i kilka krótkich pokazowych misji oraz multi. Czuć, że to dopiero alpha, ale da się grać. Na razie praktycznie pojazdy nie mają fizyki, ale jest i tak lepiej niż w 2ce. No, i oczywiście masa bugów. Na razie dostępna jest tylko mniejsza wyspa, ma bodajże 20km^2. Na lato planowana jest wersja beta, która już ma być bardziej grywalna.

 

;) Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Wersja Alpha dostępna od 5 marca, ktoś już dorwał?

 

Brat (a ja na jego kompie). Całkiem całkiem, ale to już nie ten symulator, bardziej FPS z bajerami. Misja, gdzie wypływasz na brzeg w kombinezonie, jesteś na skos od gościa, ale on Cię nie widzi (czarny kombinezon i piasek, tak, to się rzeczywiście łączy), zabijasz go strzałami na klatkę piersiową, podchodzisz, przebierasz się w kilka sekund w jego umundurowanie i ogółem reszta - ślady krwi? Ależ skąd... Może jednak ArmA III pokaże, że warto sobie ją zakupić kiedyś tam.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem wersję supporter, będę w napisach końcowych.

Steam wypuścił już 2 aktualizacje, wkońcu naprawili kapelusze bez tekstur.

 

Edit.

 

@Wszystkozajęte

Od razu widać że twoja przygoda z produktami bisu rozpoczęła się na etapie 3.

Edited by Punk4ass
Link to post
Share on other sites

A bo tam o jakąś tajną broń irańską chodzi. Specjalny oddział NATO zostaje wysłany na grecką wyspę w celu dowiedzenia się, co to za tajna broń i.... więcej dowiemy się po premierze :icon_biggrin: Co ciekawe w uniwersum ArmA III Polska ma być bardziej po stronie Rosji, niż NATO.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Heh.Tęsknią mi się czasy zimnej wojny i konfliktów symetrycznych, lub klimatów z resistanca

 

Poczekaj aż społeczność Army zrobi konwersje kampanii z OFP i Resistance, bodajże był taki projekt w pierwszej Armie i działało (dokonanie konwersji to żaden problem- silniki praktycznie te same).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...