Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mikro AEG Glock 18 C od TM


Recommended Posts

No nie widze powodów żeby nie pasowała... Glock 18 to chyba glock 18 :wink: Aczkolwiek nie przymierzałem, nie widziałem tej szyny nawet na własne oczy i głowy nie dam.

 

Khe, ja sie nie przejmowałem latarka, bo mam transformator i nie pomyslalem ze inni takowego moga nie posiadać.

 

Pozdrawiam, PieTrzaK

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od wczoraj jestem posiadaczem tego sprzetu. ale mam problem. bo na ladowarce pisze ze ladowarka potrzebuje 100V.. Czy jak wloze ja do zwyklego gniazdka to zjaram cala ladowarke?

Co potrzebowalbym zebym mogl noralnie naladowac baterie i dzie tego szukac ( transformatora, jak kolega wczesniej pisal?)?

Link to post
Share on other sites

Jeśli podłaczysz tą ladowarkę 100V do napięcia w gniazdku Polskim(bo można przez przejściówke) to spalisz. Trzeba by w niej wymienić transformator. Czyli cena może być rożna. Gdzięś od 10-30zł powinieneś się zmieścić, chyba, że jest to jakiś specjalny transformator.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sorry ze odgrzewam temat ale nie chce zaklad nowego dla kilku postow.

Wiec moje pytanie brzmi nastepujaco:

Jak ladujecie kulki do magazynkow? Czy macie, tak jak ja, z nimi problemy? U mnie ciezko sie laduje kulki. Sa takie dwa malenstwa ktore blokuja naboje. Jak laduje, jedna za druga to ciezko one odskakuja i trzeba duzo sily aby wlozuc kuleczke. Macie na to jakis sposob? posmarowac silikonem? Jak wogole ladujecie, ladowarka czy jedan za druga?

 

Pozdrawiam serdecznie! :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

 

Jeżli ktoś posiada hicap do G18C fixed... To proszę o zmierzenie długości tego magazynka... ?

 

Chcę wiedzieć czy wejdzie do kieszeni na magazynek od Mp5 :)

 

 

...A może się ktoś orientuje czy zmieści się on do tej http://military.pl/s/m/MX1419G.html

 

 

P.S. Od paru godzin jestem posiadaczem tego AEP'a. Wykonanie?? jestem zadowolony.

Strzelałem tylko rekreacyjnie do tarczy na 15-20 metrów - Przyzwoicie :)

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie.

 

Czy mógłby mi ktoś z szanownych forumowiczów podpowiedzieć jak długo należy ładować baterię załączoną do zestawu Glock 18C od TM ? Pierwsze ładowanie; ładowarką z zestawu.

Stosując obliczenia wg wzoru znalezionego na forum wychodzi mi niecałe 3 godziny (2,8h). Ale nie jestem pewny. Bateria: 7.2V 200mAh. Ładowarka Zolan ZS 12V / 100mA; input 230V - 50Hz; I1 max 24 mA; output 12V - 100mA.

Z góry dzięki za każde info.

 

Pozdrawiam,

Art K.

Link to post
Share on other sites

Ja ładowałem 6 godzin, gdy bateria podłączona do repliki nie była wstanie nawet poruszyć mechanizmem. Po 6 godzinach ładowania bateria starczała spokojnie na kilka magazynków (nigdy na strzelance nie wyczerpałem jej do końca, ale używałem go tylko jako bocznej repliki).

Link to post
Share on other sites
Dzięki za odpowiedź.

 

Dzisiaj rano otrzymałem SMS'a od sprzedawcy o następującej treści (dosłownie): "10 godzin".

 

Czyli zupełnie co innego niż wynik wcześniejszych obliczeń.

I bądź tu mądry.

 

Pozdrawiam.

 

poszukaj jakiegoś kolege co ma modele zdalnie sterowane i porządną ładowarke z wyświetlaczem - niech ustawi taki prąd jaki jest na twojej ładowarce i ładuje . Jak skończy to będziesz wiedział ile musisz ładować, ja tak swojemu koledze pomogłem :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie kupiłem to cudo i zdziwiłem się na strzelance, bo w temp. 2-4 stopnie bateria wystarczyła naprawdę na niewiele. Dlatego zainteresował mnie ten patent:

Kabel do dużej baterii w formie "smyczy"
Czy to fotka twojego gnata ko5ma, czy wygrzebałeś ją gdzieś w sieci? Szukam wskazówek osób które zrobiły coś takiego. Jak poprowadzić przewody w pistolecie? Jakiej baterii używać? Czy dla lepszego wyważenia pozostawiać oryginalną baterię w pistolecie, czy jakoś inaczej można sobie z tym poradzić? Ewentualnie inne. Z góry dzięki.
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Jak szukałem po necie to pisze bateria micro. Miałem mp7 w łapach ale do bateri się nie dobierałem. Jakiś user mp7 niech pomierzy :P

 

Jednak mój błąd

 

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...u1=18&menu2=980

 

Poczytajcie opisy tych baterii przy opisie

 

BOL 7.2v 200mah Micro Battery - TM G18C AEP / M93R Type

 

 

Product Brand 7.2 V Batteries

Product Code BOLM-BAT-6N-200N

Weight 50 g

Price (USD) $10.25

 

 

BOL 7.2v 200mah Micro Battery - TM G18C AEP / M93R Type

BOL Micro Pack Battery for Marui AEP airsoft guns including the G18C, M93R, MP7, etc

 

Ale i tak nie jestem pewien na 100 % :P

 

Wiemy tylko że baterie od Glocka pasują do mp7 więc odwrotnie też powinno pasować. Potrzeba dwóch osób posiadacza mp7 i glocka i nic innego jak test baterii.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pierwszy problem w użytkowaniu 'Gloczyska' - dziś na strzelance po ustawieniu przełącznika na Auto, Glock najpierw strzelał seriami po 4-2 kulki, potem było to już tylko Semi.

 

Wyjąłem i włożyłem baterię, parokrotnie przełączałem tryb ognia - i nic. Nadal i na Auto i na Semi jest ogień pojedynczy.

 

Jakiś pomysł, co mogło się stać i co mogę z tym zrobić?

 

 

Przepraszam za odgrzewanie tematu, ale co mam zrobić... :|

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Na filmie z USA widzialem tego GLOCKA z modulem laserowym , ktory miescil baterie 1100 mAh (chyba ta sama bateria co w latarce od Tokyo Marui).Ten film to jedyny slad po tym celowniku laserowym, a ja go musze miec :wink:

Gdzie go kupie?

Za ile?

Kto jest producentem?

Prosze o wszelkie informacje i domysly

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...