Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przewertowałem kilka tematów o Multicamie, było to przed zakupem jakieś pół roku temu... zabrałem się za to znowu dzisiaj i nie mogę nic znaleźć ;) Pytanie mam dosyć proste: do jakiej stylizacji da się podciągnąć CamoGrom Helikona w kroju SFU ? Rangersi mają Cambaty, straż graniczna używa, grom używa(używał będzie) tyle wiem, ale o krojach pojęcia nie mam ;) Mają one duże znaczenie w stylizacji?

Link to post
Share on other sites

@ MartiN_BB: Mundur mam od pół roku :)

 

@ ThePesH: Zdjęcia nie widać, nie wiem czy ono coś wnosi ale... go nie ma :D

 

@ Arafat (KSK): Odpowiem jednocześnie na posta maciejsa. Chodiz mi w stylizacji o to, żeby nie było takich różnic jak między combatami, a SFU... drobne różnice przejdą(rozstaw kieszeni, rzepy mogę kupić i doszyć)

 

Jeżeli możecie mnie uraczyć kilkoma fotkami ludzi w tym Crye Precision R6, oczywiście szukałem fotek, wszystko ACU albo combaty na Rangersach :(

 

Wiem, że były, czytałem je... sam krytykuję ludzi piszących o "Tanich sanjeprkach" czy "UCP w kamuflażu ACU".

Ale wszystko sprowadza się do combatów o SFU helikona jest mało, albo ja nie umiem czytać

Edited by KaziK
Link to post
Share on other sites

No tak, bluza ma sporo różnic, ale większość z nich przykryje kamizelka. Rzepy jak mówiłem kupię i przyszyję. Zostaje problem kołnierza. Tutaj może jakaś chusta snajperska/arafatka. Spodnie ujdą, jak już mówiliście.

 

Dzięki za fotkę!

Link to post
Share on other sites

Daj sobie urwać ! SFU to klon munduru Crye Precision R6

g2bdu1.jpg

 

 

Haha :D Do klona to dużo brakuje. Mój SFU helikonowski nie ma stójki tylko zwykły kołnierz jak w BDU.

Do tego velcro na Crye jest na większej powierzchni na kieszeniach po bokach. W moim SFU jest tylko na zamknięciu kieszeni. Wąski pasek. Co nie ukrywam jest troche irytujące. No i helikon ma dedykowane paski nad kieszeniami na klatce piersiowej, na namepatche.

 

Odnosze wrażenie ze Crye nie ma też tych przeklętych guzików tylko jest ykk i/albo velcro. Ale to tylko wrazenie. Nie miałem tej bluzy Crye w rękach i sugeruje sie tylko zdjęciem. Nie mniej musiałbym wypić conajmniej litra czystej żeby stwierdzić że SFU i to R6 ze zdjęcia które podałeś to to samo tylko innej firmy.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie, nikt nie używa SFU. Ja pierdylę, po cholerę się bawić w jakieś reko, szczególnie na siłę? "Mam mundur i chcę robić reko sam nie wiem czego, ważne żeby pasowało do munduru". Robisz z siebie tylko pośmiewisko, kup to co chcesz i co Ci się podoba, zamiast bawić się w jakieś rzeczy, które częściej budzą uśmiech politowania niż szacunek. Może zrobisz reko WP? Oni czasami kupowali Helikony (i kupują) do Afganu :)

Link to post
Share on other sites

Dobrze poszukam na stronie z banerami 'CamoGrom user' oraz 'G608 user' bo G36 to to nie jest. Jak znajdę to zmienię :D

 

Zadałem proste pytanie, czy to jest klon czegoś i czy ktoś tego czegoś używa? Racja, może i robię z siebie 'pośmiewisko', ale jeżeli mam coś robić i mam szanse to zrobić jak najlepiej to się staram. Problem w tym, że górę SFU dostałem od kolegów na urodziny. Przykro mi było sprzedawać, albo oddawać prezentu, więc skończyłem tutaj z tym pytaniem. Tak próbuję się ustylizować na 'coś' i robię to na siłę. Bo osiągnięcie jak największego realizmu środkami, którymi w tej chwili dysponuję jest dla mnie priorytetem.

Link to post
Share on other sites
Bo osiągnięcie jak największego realizmu środkami, którymi w tej chwili dysponuję jest dla mnie priorytetem.

 

 

A czy ja mówię, że nie mam środków ? po prostu nie stać mnie na kupienie 2 munduru, bo 1 ma zły krój :)

 

No to znaczy ze nie masz wystarczajacych srodkow.

Link to post
Share on other sites

Temat chyba do zamknięcia, bo ja, jak i wszyscy inni posiadacze, bądź potencjalni nabywcy SFU otrzymali odpowiedz, a my zaczynamy się rozwodzić nad tym jakie mam środki finansowe :)

 

Dziękuję wszystkim, którzy wnieśli coś do dyskusji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...