Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hi-cap problem


Recommended Posts

Ciąg dalszy problemu. Nabyłem drogą kupna nowe magazynki mid-cap firmy MAG. Gdy naładuje magazynki do pełna to replika strzela ok 220fps, a jak naładuje mniej niż 70 kulek to mam stabilne 326-328fps. Te same magazynki naładowane do pełna działają poprawnie w innych replikach.

Jakieś pomysły ?

Link to post
Share on other sites

Za mocna sprężyna magazynka, kulki są źle podawane. Miałem identyczną sytuacje z PMAG`ami Magpula. Co do hi-capa to spróbuj go raz słabiej nakręcić, a raz mocniej i postrzelać. Zdaj relacje czy widać zmiany w podawaniu kulek. Jeżeli to nie pomoże to pozostaje rozebranie go na części pierwsze, wyczyścić, nasmarować i złożyć jeszcze raz do kupy całość.

P.S. Jakiej firmy masz komorę HU ?

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Dokładnie ten sam problem posiadam ja, mianowicie kiedy hi-cap podkręcony jest standardowo czyli kilka podkręceń(5-6) to na chrono widnieje 311 fps'ów przy pomiarze z kolei dosłownie przy jednym podkręceniu koła magazynka widnieje 370 fps'ów. Takie zachowanie repliki jest na każdym magazynku (hi-capie).

 

Replika : G36c JG

Komora Hopa : cała, bez wad

Gumka Hopa : silikon Guarder

Dysza : z oringiem, bez wad

Edited by TOMBMF
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...