Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

http://rangershop.pl/product-pol-1152653763-Kabura-regulowana-coyote.html

 

Podejdzie pod SOCOM'a? Pisałem do sklepu:

 

"Do SOCOMa są przeznaczone specjalne kabury, których niestety nie mamy. Wszystkie pozostałe po prostu trzeba by było przymierzyć. Z tych dwóch, o które Pan pytał prędzej może pasować "Kabura regulowana, coyote" 135001, jednak nie zagwarantujemy tego. Jeżeli jednak zdecyduje się Pan na zakup i kabura nie będzie Panu odpowiadała to oczywiście może Pan zwrócić"

 

Niewiele mi to daje :)

 

Liczę na rychłą odpowiedz, zamawiam szpej z 3 kolegami i dzisiaj chce wysłać zamówienie!

Link to post
Share on other sites

Bedzie pasowac. Mialem i uzywalem taka co pokazal lisudml1991 ale i tak moim zdaniem safariland jest o niebo lepszy :) chyba ze chcesz tego mk23 trzymac razem z modulem lam np od TM to moze byc problem bo ja jak mialem taka kabure i mialem podlaczony modul lam pod mk23 to musialem ja troche przerabiac. Ale sama replika wejdzie spokojnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Poszukuję jakiegoś systemu do przenoszenia Socoma z zamontowanym modułem LAM. Jedyne co udało mnie się na tę chwilę znaleźć (może za słabo/źle szukałem), to kabura Blackhawka. Spotkałem się z opiniami, że Maruiowski Socom z puchą jest jednak za duży. Moglibyście coś doradzić, polecić? Na chwilę obecną mam tylko pokrowiec na saperkę BW, który się nawet sprawdza w roli kabury, no ale...

Link to post
Share on other sites

Nie wejdzie do tej kabury mk 23 z modulem lam :) trzeba troche ja przerobic pod wymiar repliki z lamem. Jak przerabialem swoja kiedys to polaczylem kawalek starej kabury i ten w linku w dodatku zamontowalem na malym panelu z miwo przez co o wiele lepiej sie na nodze kabura trzymala. :) musisz generalnie kombinowac. Ewentaulnie modul lam trzymac w jakiejs kieszeni i poprostu go montowac jak wyjmiesz replike :)

Link to post
Share on other sites

Lam TM wcale nie jest ciezki :) wiec z ta meczarnia bym nie przesadzal ;p

 

Co do kabury juz mialem pare parcianych kabur do mk23 i one zwyczajnie sie nie sparwdzaja i nie sa wygodne. Strasznie to lata na udzie. Jesli chcesz porzadna i wygodna kabure to zainwestuj w safarilanda. Jedyny minus to taki ze nie maja kabur pod modul lam :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Trochę odgrzeję temat, znacie Panowie jakieś miejsce, gdzie dorwę kaburę montowaną do kamizelki, w której Socom Mk23 by nie grzązł ani nie tonął? Póki co używam kieszeni na radio TMC, ale osłona spustu ciężko wchodzi i płynne wyjęcie graniczy z cudem. Nie powiem żebym nawet nie był w stanie zapłacić jakiemuś magikowi za zrobienie customowej kydexowej, ale niechętnie wysyłam swoje rzeczy na przymiarki :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...