Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bundes.pl


Recommended Posts

Prawda jest taka, że ten sklep istnieje lokalnie już kilka lat. Właścicielem jest Niemiec, a magazyny i sklep znajduja się na terenie starego tartaku. Adres to 66-600 Krosno Odrzańskie ul. Gubińska 50a. Ceny rosną tam stale na przestrzeni ostatnich lat, asortyment nawet ciekawy, ale trzeba się dosłownie przykopać przez stosy towarów, przypomijający hurtownie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Hej, czy zamawiał ktoś u nich ostatnio Haix 2005? Czy to przez allegro, czy stronę sklepu? Nie ukrywam, że ceny są baardzo okazyjne, ale na samej aukcji proszą aby skontaktować się w celu otrzymania prawdziwych zdjęć wybranego modelu, przed zakupem. Tak też zrobiłem ale zero odzewu. Warto ryzykować czy nie?

Link to post
Share on other sites

Mają tam duże problemy z ogarnięciem internetu. W moim przypadku opisanym wcześniej w temacie pomogły dopiero dwa telefony. Kobiety tam pracujące, niemłode zresztą, nie wiedziały nawet o jakiejś sprzedaży przez internet.

Jak masz czas i nerwy to możesz zamówić, bo w końcu dostaniesz paczkę. Trzeba się upominać po prostu.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 1 month later...

No właśnie ja mieszkam w K.O i znam tą firmę dobrze i jak najbardziej proponuje zakupy lokalnie, gdyż akurat internet komputery itp. to nie są ich mocne strony :icon_razz2:. Jakby komuś bardzo zależało to jeśli mi będzie pasowało to mogę podjechać i zerknąc na rzecz, którą akurat ktoś chciałby zamówić.

Link to post
Share on other sites

kupowałem ostatnio u nich mundur + parę pierdół o ile pierwsza paczka przyszła z 5 dniowym opóźnieniem(podobna jakiś remont magazynu) to druga paczka haixy 2005 przyszły w normalnym terminie 3 dni od wpłaty obie paczki wysłane pocztexem . Z butów jetem bardzo zadowolony bo stan jest bardzo dobry, właściwie nie widać śladów używania

Link to post
Share on other sites

Jaka pewność, że wyślą mi ten sam przedmiot, który Ty obejrzysz?

 

No żadna ale jeśli się ktoś ze mną dogada to ja mu w tym pomogę ale to też zależy od mojego wolnego czasu. Nie muszę podawać przykładu bo jak kto jest cyknięty to będzie wiedział o co chodzi. Byłem u nich ostatnio i mają nowe Haixy Olive. Na półce za 750 PLN na allegro za 549 PLN ciekawe dlaczego? Pzdr

 

 

[edit]

Dlatego, że w okolicy nie mają żadnej konkurencji a kupuje u nich wielu klientów, nie związanych z ASG, którym daleko do komputerów i internetu. Zwyczajne działanie lokalnego monopolisty.

@szuja

Na tym rozważaniu kończymy dyskusję, każdy następny post, nie w temacie opinii o sklepie, będzie skasowany.

K2

Edited by -K2-
Post nie na temat!
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...