Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

mianowicie posiadam repliczkę cm 0,28

wszystko było z nią ok do pewnego pięknego popołudnia kiedy to zauważyłem iż kule nieszczęśliwie mocno znosi ku górze próbowałem zmianę gumki - nie pomogło zniwelowanie podkręcania poprzez wysmarowanie olejkiem sylikonowym gumki również nie zmniejszyło problemu (co mnie strasznie przeraża) nie wiem co mam robić proszę o rade

Link to post
Share on other sites

mianowicie posiadam repliczkę cm 0,28

wszystko było z nią ok do pewnego pięknego popołudnia kiedy to zauważyłem iż kule nieszczęśliwie mocno znosi ku górze próbowałem zmianę gumki - nie pomogło zniwelowanie podkręcania poprzez wysmarowanie olejkiem sylikonowym gumki również nie zmniejszyło problemu (co mnie strasznie przeraża) nie wiem co mam robić proszę o rade

 

 

Wcześniej strzelało ładnie, a tu nagle samo z siebie zaczęło walić do góry ;/????? :zastanawia: Na 0-owym HU też ??

 

Żadne smarowanie gumki !!! Wytrzyj to teraz ładnie do sucha, i tak jak kolega wyżej pisze, spróbuj dać drobniejszy dystanser, (jeśli po złożeniu starego dystanser na 0-owym HU masz "wałek" gumki za wysoko)

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Wysil się jak chcesz coś napisać, bo mało rozumiem :icon_cry:

 

 

Jak dasz HU na 0 to "wałek" gumki jest schowany w rowku w lufie, czy wystaje ??

 

Albo nie wiesz o czym piszę, albo nie chce Ci się odpisywać :zastanawia:

 

Pzdr.

 

Edit.

Teraz coś zrozumiałem ^^

 

Jakie kulki jakie, fps'y ??

 

Daj mniejszy dystanser.

Edited by bamper12
Link to post
Share on other sites

Czary mary ;/???

 

A wcześniej działało dobrze

 

Cuda które sie dzieją w tych replika zawsze będą mnie zaskakiwać :bialaflaga:

 

Od siebie gratuluje ! Udało Ci się. Powodzenia na przyszłość ;))

 

Pzdr.

Edited by bamper12
Link to post
Share on other sites

niby tak ale potem wystąpił ten problem a nie pomyślałem aby jednak zajrzeć do tej gumki stara była okrutnie "stargana" co powinno wpływać raczej na brak hop-upa natomiast druga miała wadę "genetyczną" i po małej przeróbce wszystko śmiga

Link to post
Share on other sites

niby tak ale potem wystąpił ten problem a nie pomyślałem aby jednak zajrzeć do tej gumki stara była okrutnie "stargana" co powinno wpływać raczej na brak hop-upa natomiast druga miała wadę "genetyczną" i po małej przeróbce wszystko śmiga

 

A możesz chociaż podać jakich kulek używasz i jaka waga?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...