Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot Miłośników FORTYFIKACJI Boryszyn 2012


Recommended Posts

Witam ponownie.

Otworzyłem ten oto temat sporo czasu przed zlotem. Puki co mogę powiedzieć tylko że zeszły zlot odbył się w dniach 13-15 Maja 2011 i miejmy nadzieję że następny odbędzie się w podobnych granicach czasowych .

 

Jedni będą mówili że to bzdura zakładać temat jakieś 10 miesięcy przed zlotem, inni będą mówili co innego ale mniejsza o to.

 

Tego roku udało nam się zorganizować jakiś obóz ASG" były aż 2 wieżyczki obserwacyjne które cieszyły się wielką popularnością, był głęboki okop na jakieś 10m jak nie więcej,był szlaban a po bokach 2 mniejsze okopy obłożone workami z piaskiem,ziemianka z dachem(nie wiem jak to inaczej nazwać (: ), były 2 drewniane (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa) X-y, atrapa drutu kolczastego zrobione z siatki,

była ziemianka,oraz solidna konstrukcja na dach sztabu, mała pseudo strzelnica , było stanowisko NSR i 1 Rosomak :maniak_OK: w dodatku cała baza ASG ogrodzona była 2m siatką :). Oraz była ŻZ (żandarmeria zlotowa).

Były powody do narzekania i też do radości każdy widział to inaczej ale i tak wszyscy się świetnie bawili.

 

Tak czy inaczej chciał bym żeby na następny zlot w Boryszynie zaplanować coś podobnego w stylu Bazy ASG.

Zobaczymy jak ma wyglądać plan zlotu i kiedy ma się odbyć i czy dostaniemy teren do wykorzystania.

Wychodzę z założenia że dostaniemy do dyspozycji ten sam teren co tego roku i troszkę więcej materiału .

Macie jakieś propozycje ? Pogadajmy o tym , podyskutujmy powymieniajmy się doświadczeniami i zróbmy coś fajnego :maniak_usmiech:

 

Jako team A.T.B.W. na pewno zajmiemy się budową wieżyczki . :maniak_OK::maniak_jezyk2:

Edited by darek755pl
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mariush - deski dla nas były... jednak jakiś geniusz naopowiadał, że deski są tylko dla tych co jeżdżą ciągnikiem i stawiają płoty. Jak już Błażej (lub ktoś inny) powiedział, że wystąpiło nieporozumienie to było za późno, bo zlot się zaczął.

 

Dla G.G.R.S zbyt odległy termin, więc na razie nic nie powiemy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No ja będę to wiadomo... :D

hmm... koleś się nas pytał gdzie chcemy zbudować to z Sebą walnęliśmy ,że tam no i reszta się zgodziła... w końcu górka się przydała :cool:

A temat to za wcześnie dużo, bo co tu planować...pokopać, pobudować ot co. Jakby była taka sama organizacja to pewno Błażej by się odezwał :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

co rok czekają z ogłoszeniem terminu do ostatniej chwili, a ludzie przecież musza wpasować taka imprezę w plan budżetowy i urlopowy. Martwię się, ze jak co roku Organizator zaskoczy nas jakimiś mało przemyślanymi nowościami, które mają usprawnić napełnienie mu kiesy, dając niewiele od siebie.

Link to post
Share on other sites

Witam. Inscenizację będzie robił Wołoszański. Termin imprezy podam Wam za chwilę a czy będzie obóz dowiem się na dniach czy Władza chce nas tam widzieć i w jakim celu. Jak piszecie na forum moje imię to nie każdy wie że to ja hehehe.

Ostatnio jestem trochę zajęty zmianami w moim życiu osobistym dlatego też olałem sprawę Boryszyna ale już się poprawiam i wracamy do działań. Pozdrawiam!! :ph34r:

Link to post
Share on other sites

Mam informację, że na 99% tegoroczny Boryszyn odbędzie się 18-19 maja.

Trwają oczywiście różne negocjacje utajnione ale raczej w tej dacie się zobaczymy. Czy coś będziemy robić? Jeszcze nie wiem.

Pozdrawiam! Będę się odzywał jak coś będę wiedział więcej.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...