Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak Janysport Grot PT 75 PL Woodland wz. 93


Recommended Posts

Witajcie

Potrzebuje plecak na różnego typu marsze. Zastanawiam się nad tym oto plecakiem Plecak Janysport Grot PT 75 PL Woodland wz. 93 i tutaj jestem zmuszony prosić Was o pomoc. Czy ktoś ten plecak ma, widział, "macał"? Pisze ten temat gdyż ostatnie posty dotyczące tego a może podobnego plecaka tej firmy są sprzed 7 lat. Prosiłbym Was o jakieś opinie mile widziane coś w rodzaju recenzji.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W takim razie Wukasz co polecasz do 200zł ? :) Tak żeby sie spakować na 48h max 72h. Plecak nie byłby zbyt często tyrany.

 

Edit:

Wiem, wiem za 200zł to ja sobie mogę komplet skarpetek kupić, ale po prostu muszę kupić plecak na dniach a więcej kasy nie posiadam na ten cel :)

Edited by MaLuTkI
Link to post
Share on other sites

Kup sobie plecak BW 65L idealny na takie marsze

Ale Panowie przed potopowa nie zawsze znaczy badziewie. Widziałem go na stronie e-militaria.pl tam jest oferta dotycząca tego sprzętu dodana ponad rok temu a tak jak zaznaczyłem w pierwszym poście nie jestem pewien czy kolega z innego tematu miał na myśli ten plecak ale w każdym bądź razie wypowiadali się o nim w samych superlatywach. A i zapomniałem napisać w wcześniej że, że musi to być plecak w kamuflażu WP wz. 93 gdyż musi pasować właśnie do takiego munduru.

Dodam jeśli komuś się chce sprawdzać ten plecak na tej stronie kosztuje 450 zł.

 

Jeśli możecie to napiszcie jakie plecaki polecacie wz. 93 lub ewentualnie czarny w przystępnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię, to polecam polować na backrian bądź nawet mokra z Miwo.

Sam używam Mokra, fajna konstrukcja, plecak jest "kwadratowy", mi (przy 175cm wzrostu) nie zawadza o pasoszelki (nie opiera się o nie).

Ja swój wyciągnąłem za 100zł, używany, ale nadal sprawny (szelki wogóle nie wygniecione, pomimo sporego przebiegu), no i w panterze ofkors.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...