Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hmmm jakakolwiek komora będzie dobra. Ja akurat nie zauważyłem różnicy miedzy uber pro komorą KA, a CA. Moja maszyna pomiarowa również nie widziała żadnej różnicy (te 5 fps mogło być z powodu wyjęcia i włożenia gumy) Ultimate ma dobre głowice, więc dlaczego nie komory?? Ważniejszy moim zdaniem jest powód dla którego wymieniasz komorę. Jak masz jednoczęściową i jest dobrze uszczelniona, to nic więcej nie osiągniesz, tylko pieniądze wydasz. Chyba że te 10 pkt lansu za komorę KA jest tak ważne :)

Link to post
Share on other sites

No i szybciej będzie można odsprzedać replikę:P (W razie co)

Ta komora KA i oferta niespotykana...kto kupuje coś z myślą o sprzedaży.

Przyłącze się do opinii Rodnath'a różnica jest niewielka, w tym temacie bierz nawet tańszą i tak efekt nie będzie zauważalnie gorszy. 5fps to i teflon fix nadrobi, tasiemka to parę groszy a masz równą szczelność. A dodatkowe uszczelki na KA to śmiech bo po co to na magu i szkielecie skoro one same nie są szczelne...

Link to post
Share on other sites

chcę wymienić komorę bo mam problemy z torem lotu kulki (już kiedyś pisałem na forum)

wymieniłem stockową preclufe na systemy

gumkę na madbulla i dysntares typ H guardera i problem nadal ten sam więc pomyślałem że pora na komorę.

Jeżeli to nie pomoże to może coś z dyszą albo głowicą cylindra.

Link to post
Share on other sites

Jedyne co ma wpływ na tor lotu kulki w komorze to ramie z dystanserem. jeżeli gniazdo pod dystanser jest krzywo zrobione to będzie kulkę znosić. Pytanko: kulki skręcają TYLKO w jedną stronę?? czy raczej każda lata po swojemu??

Link to post
Share on other sites

Jedyne co ma wpływ na tor lotu kulki w komorze to ramie z dystanserem. jeżeli gniazdo pod dystanser jest krzywo zrobione to będzie kulkę znosić. Pytanko: kulki skręcają TYLKO w jedną stronę?? czy raczej każda lata po swojemu??

 

Lecą tylko w jedną stronę i nie skręcają ale jakoś dziwnie z lufy wylatują.... przedstawię to obrazowo

Problem zaczął się gdy wymieniłem tłok. Niby nic ale na większą odległość robi różnicę. Idzie wyczuć karabin ale nie da się skalibrować przyrządów. x(

 

 

=|>_____________

 

^ . ^

to jest lufa. tor lotu kulki

 

 

=|>------------- <---a powinno być tak

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie skręcają, tylko tor lotu jest jakby przesunięty to Wolfran ma rację- coś przy składaniu nie było dobrze spasowane. Wymiana komory nic nie da, bo ona nie ma na to żadnego wpływu. Rozłóż i poskładaj od nowa.

Link to post
Share on other sites

Od siebie dodam że przy składaniu warto użyć taśmy teflonowej (taka do uszczelniania hydrauliki koszt ok 2zł) dodatkowo zatrzyma uciekające FPS`y i ciężej wchodzi dzięki czemu jest mniejsze prawdopodobieństwo przesunięcia się gumki ;)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...