Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ROF oraz ilość wystrzelonych kulek


Recommended Posts

Witam, jakiego rofu mogę się spodziewać oraz ilości wystrzelonych kulek na takiej baterii : http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_li-po_li-ion_lifepo4/akumulator_li-po_1600mah_11_1v_20c_firefox-1797.html , na stockowych kablach z bezpiecznikiem w replice AK74s Cymy stock. Pytam bo wiem iż na 11,1v będzie kosiara, ale batka z linku nie jest jakaś super i do tego te kable...

Link to post
Share on other sites

LiPo 11.1v do takiej repliki to za dużo. Na M120 przy takim LiPo miałem istną kosiarkę. Ze swojej strony mogę polecić mosfeta merf 3.2 od Gate, co ciekawe można bezstratnie regulować szybkostrzelność repliki. A poza tym masz szereg innych funkcji jak możliwość ustawienia trybu ognia burst. Sam używam i jestem zadowolony.

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?manufacturers_id=175&products_id=8319&name=Gate_-_Mosfet_MERF_3.2

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mi sie udalo wycisnac 47 na silniku elementa.

Przy 50 rps i 120 m/s masz kulke co:

120 m / 50 = 2,4 m

Wiec musialbys miec lufe tej dlugosci zeby byly dwie kulki na raz.

Nawet przy 90 m/s to jest odleglosc co 1,8 m

Trzebaby 180 rps zeby przy lufie 50 cm 2 kulki mialy szanse byc na raz w lufie.

 

Problemem jest raczej bezwladnosc elementow w gearboxie i brak powrotu dyszy (oraz minimalne nieszczelnosci) co daje spadek fpsow na full auto.

Stockowe sprezynki sa po prostu za wolne.

 

(dla zainteresowanych... pelny obrot zebatki tlokowej to 1000 ms/ 50 = 20 ms, z tego tylko jakies 30 % jest przewidziane na powrot dyszy po odciagnieciu jej przez popychacz. Czyli 6 ms zeby dysza podala kulke - istotna waga kulki, oraz odpowiednio uszczelnila sie na gumce hopa).

 

Oczywiscie mozna strzelac na krotkich dystansach, efekt psychologiczny jest okrutny.

Ale jedna celna kulka bardziej cieszy.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...