Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur wz93 pantera leśna


Recommended Posts

Ja rozumiem patriotyzm i w ogóle, ale w działalności hobbystycznej wolę nosić mundur z demobilu innej armii niż przemycony sprzęt z polskiegop magazynu ;).

Helikona raczej odradzam, helikon to helikon, miało kilka znajomych, różne kroje, badziew.

 

dlaczego twierdzisz że ci co noszą polski mundur kierowali się patriotyzmem i mają mundury przemycone z magazynu. Moja ekipa np. wybrała ten mundur ponieważ uznaliśmy że jest najlepszym kamuflażem na polskie lasy, a mundur kupiłem w sklepie więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Wracają do prania munduru to nigdy go nie piorę w pralce, najwyżej płuczę w niskiej temperaturze z dodatkiem płynu nie proszku.

Link to post
Share on other sites

Płatki mydlane "Biały Jeleń" oraz letnia woda. W tym delikatnie płukałem. No i niestety, KAMA poległa na całej linii a Helikon jak się trzymał tak się trzyma.

 

 

BTW. Mundurów nie piorę razem ze skarpetami, ale gatki UCP od Helikona owszem, kolorki są nadal jak nowe.

 

Po prostu przejechałem się na naszych "cudownych" kontraktach i więcej ich nie kupię. Jedyne co to może buty i polowe racje żywnościowe, bo jednak żarcie jest super. Reszta to w mniejszej lub większej ilości badziew, nawet nowy mundur wz.2008. Krój jest średni a wykonanie tragiczne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...