Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedynym problemem może być tylko i wyłącznie ewentualny rof tego czegoś, w każdym razie SHS nie takie rzeczy wytrzymuje... A skoro mówisz że na 9.6V ci zdechł to... no nie żebym pokazywał palcem czyja to wina ;P

Edited by rogal138
Link to post
Share on other sites

No o czym innym myślałem, reklamacji na zjechany tłok raczej nikt ci nie uzna, szukałbym powodu gdzie indziej.

Swoją drogą, jak wygląda tłok rozerwany przez sprężynę ? Weź to pokaż bo pewnie nie tylko ja bym chciał to zobaczyć. Widziałem przody tłoków oderwane ale to nie na takich sprężynkach.

 

U mnie niebieski shs z pełną szczęką pyka na M165 i ma sie dobrze. Rof też jest niemały także...

Edited by rogal138
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję dla poszkodowanego że dobrze składa układ. Ten tłok wygląda jak by był wbity przez źle zamontowaną głowicę. Dodatkowo przy większym ROF'ie (pewnie z 25) trzeba zrobić porządne AOE...nie chcę źle życzyć ale jak będziesz miał powtórkę z Ultimate'em to zastanów się czy problemem nie jest użytkownik / serwisant.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, druga sprawa to te tłoki przezroczyste są kruche z racji użytego materiału do ich produkcji. Plexiglas bo z jego domieszki jest uzyskany kolor jest kruchy. Kup niebieski ciemny tłok i będzie ok. Są na allegro.

 

Mój był fest kruchy :icon_rolleyes: ... Gdyby nie złe AoE to pewnie dalej bym go miał ...

 

15082012885.jpg

 

Elastyczny jak .... Po takim ściśnięciu wrócił prawie do swojego pierwotnego stanu...

 

Materiał mega lekki, a kruche to są właśnie te tłoki które po uderzeniu młotkiem pękają w drobny mak xD

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

To nie był SHS, to był tok z gunfire'a pod marką SHS/Super Shoter, ale opakowanie było tylko Super Shoter (możliwe że coś z tym shoter pomyliłem)

 

Też mi pisał White'a że SHS są kruche, dlatego go przetestowałem.... Wynik pozytywny, bo bardzo elastyczny...

 

Jak to A.C.M. loteria ^^

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Supershooter = SHS

 

Kto nie wierzy, niech zerknie na ichnią stronę.

 

To tak jak Fanta=Sprite=Coca Cola ;P Producent ten sam tylko marka inna.

 

Sprawdź ty czy na pewno sprezyna ma dość miejsca żeby tłok sie mógł naciągnąć ? AOE to sprawa drugorzędna bo też poprawne na 100% nie było ale to nie generuje takich uszkodzeń. W każdym razie bez poprawek zabijesz kolejny, lub co innego jeśli tłok tym razem będzie tym wytrzymalszym "ogniwem".

Link to post
Share on other sites

Bo nie ma przezroczystych SHS :icon_wink: Większość przezroczystych niebieskich tłoków sprzedawanych to SuperShooter czy jak to tam zwał, nie zdziwiłbym się jakby ten Azimuth okazał sie dokładnie tym samym produktem...

 

Sekret że SHS=Supershooter już kolega wyżej zdradził a co do przeźroczystych SHS...

http://airsoft-club.com/shop/internal-upgrade/piston-parts?sort=20a&filter_id=27

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Rok czasu http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2625&name=JBU_-_Zestaw_Tune_Up_Kit_-_M120s_do_AK_-_JA-44

 

Lipo 11.1v + mosfet jefftron z hamulcem, Śmiga na m130 guardera (484fps), semi/auto, po roku czasu i wystrzelaniu około 30k G&G nie ma śladu zużycia. Tłok sam w sobie nie jest ciężki, waży stalowa listwa, a destrukcyjna jest najbardziej głowica alu. W takim zestawie jednak dobrane są do siebie głowice i wsio fajnie współgra gdyż spory "gumowy hamulec" na głowicy cylindra tłumi uderzenie. Na pewno znajdą się przeciwnicy takiego "pchania blach" w GB ale do siłowych tuningów polecam :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...