Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 years later...
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OSTRZEZENIE kupiłem tłok armatech z zębami niby CNC które nigdy nawet kolo CNC nie leżały były szorstkie czego nie sprawdziłem i zjadła mi do połowy zeby na zębatce silnikowej zębatek CNC. Ostatni ząb skrocilo o jakieś 0,7mm a to wszystko po 800 kulkach przy m140. Żeby są twarde ale nie ogradowane wogole co oczywiście da się zrobić ale zebatke straciłem :-\

Link to post
Share on other sites

OSTRZEZENIE kupiłem tłok armatech z zębami niby CNC które nigdy nawet kolo CNC nie leżały były szorstkie czego nie sprawdziłem i zjadła mi do połowy zeby na zębatce silnikowej zębatek CNC. Ostatni ząb skrocilo o jakieś 0,7mm a to wszystko po 800 kulkach przy m140. Żeby są twarde ale nie ogradowane wogole co oczywiście da się zrobić ale zebatke straciłem :-\

 

 

Chyba lekko przekoloryzowalem bo rozmawialem z pewnym serwisantem i powiedzial ze to nic takiego i ze to tylko konserwant zszedł bo zeby sie "dopasowuja" (moim zdanie sporo tego tam musialo byc :icon_lol: ) ale napewno bede na to zwaracl uwage przy nastepnym otwieraniu GB bo wydaje mi sie to trochę naciagane :icon_razz2:

Edited by DAVVlD
Link to post
Share on other sites

Bzdura. Zęby się nie dopasowują, tylko dopasowuje się zęby... Przekaż serwisantowi. Arma to gówno gorsze od SHSa i ACMa. Kiedyś zakupiłem z pół gearboxa części Army (bo nie było zbytnio co innego). Z tego wszystkiego udało się wykorzystać tylko jedną głowicę cylindra, po teflonowaniu łaskawie złapała szczelność z jednym z trzech cylindrów. Pozostałe dwa miały przewiewy, z resztą zostały pozdzierane przez wadliwą gł. tłoka od Army. Lepsze osiągi zapewniał... stock ze Specny, który chciałem wymienić... Cóż, na pewno nie na Armę. Dysza Army nie łapie szczelności na głowicy Army, a popychacz Army do V2 nie pasował do V2... Głowice pom mają tandetne wykończenie z małymi farfoclami na brzegach itd itd...

Nie polecam tego szajsiwa nikomu. Jak już po taniości to fajnie sprawuje się SHS ten błękitny, przezroczysty. Z tłoków pewniaków to PX zielony od Madbulla, Modify powlekany tytanem (quantum bodajże) i Promyk Hard Piston, w sumie klasyka gatunku.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...