Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ale tak szczerze, Sokraal, skoro konstruujesz replikę, żeby pasowała do Twoich wymagań, to czy naprawdę nie lepiej wziąć już coś gotowego, a nie jak zajmować się zrobieniem czegoś tak trudnego? Nie zniechęcam Cię, rzecz jasna, ale jak już ktoś wcześniej napisał - może kup sobie poi prostu F2000?

http://media.photobucket.com/image/fn%20f2000/wolff60/Weapons/Real%20World/FN_F2000b.png

Link to post
Share on other sites

Powiem wam że ja jestem uzależniony od tworzenia rzeczy unikalnych bo lubię wyzwania. Rozważałem na samym początku kupienie F2000 ale zwyczajnie mi się ona nie podobała. Problem doprowadzenia kulek do komory już opisałem więc wystarczy się wczytać. Nie wiem ile zajmie mi konstruowanie broni tydzień może dwa ale zapewniam was że zrobię to i że broń będzie świetna, a co do tego linku do przerobionej giety to też niezły mak gajwer (:biggrin:) robił.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz, widać że on ma zamiłowanie do techniki i chce coś zrobić sam. Ma swój portal z projektami i pomysłami i chyba największą zabawę będzie czerpał z budowy tego ''cuda''.

 

Co nie zmienia faktu że pomysł jest dziwny i znając forumowe projekty zostanie zapomniany i nie zrealizowany.

 

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę powodzenia.

 

 

 

 

EDYTA; troszkę się spóźniłem z odpowiedzią na post Logana ;).

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Dobra,

dwie strony bicia piany o coś, co na razie istnieje jedynie w programie graficznym oraz tekturze - ani jedno ani drugie nie ma zbyt wiele wspólnego z Airsoftem i problemami z tym związanymi - temat zamykam.

 

Przy okazji - autorowi polecę stronkę www.pimpmygun.doctornoob.com - może następnym razem zaoszczędzi mu to roboty w GIMPie.

 

@Sokraal - żeby nie było - bardzo cenię sobie ludzi, którzy sami projektują/przerabiają i zmieniają rzeczy. Dlatego trzymam kciuki za projekt. Jeśli zaczniesz na poważnie się nim zajmować i będziesz miał już choćby materiały do jego wykonania - daj znać, z chęcią temat wyczyszczę i otworzę. Chciałeś opinii o tym projekcie - dostałeś ich dwie strony, powinny na razie wystarczyć.

 

Powodzenia i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Osobiście uważam takie coś za stratę czasu i pieniędzy. Jak robić coś, to coś naprawdę konkretnego, a nie złożyć G36 i P90, przy okazji mając problem z podawaniem, co wcale nie jest sprawą tak prostą jak Ci się wydaje. Prawda jest taka, że im wiecej zrobisz, tym bardziej będziesz się zniechęcał bo każdy krok to będzie nowy problem. Tak, wiem, bardzo bardzo chcesz zbudować broń ale to nie jest takie proste jak się wydaje. Uwierz doświadczonemu koledze :wink:

 

Nie pytałem nikogo o opinie, bo by mi powiedzieli że pomysł jest zryty, że tak się nie da a jednak się dało:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...