Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 - R27, R28, R29, R30, R31 [Army]


Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeszcze CO2 ready jest replika z KWC. Magazynek CO2 z KWC wchodzi lekko do R31 ale tylko do elementu ustalającego w komorze spustowo-kurkowej bo ta część jest szersza niż miejsce w magazynku (powyżej zaworu gazowego). Do KJW CO2 nie mam dostępu. Może ten by wszedł.

 

a426c50b35e0t.jpg

Edited by walther38
Link to post
Share on other sites

Co do repliki kwc na co2 - fajna rzecz i chciałbym mieć, jednak zabija cena magazynków. Zwróćcie uwagę że colta army już mam, a kwc musiałbym kupić, a niestety nie jestem osobą która na nagłą fanaberie wyda ~ 450zl i z 300zl na 2 magazynki.

 

Co do cylinderka pewno slawek96 ma rację.Jednak myślę że warto spróbować z tym co2 bo gg niejednokrotnie mnie zawiódł.

Słyszałem coś o metalowych cylindrach do tych replik, wiec jeśli ktoś wie gdzie mógłbym taki dostać oraz kto mógłby mi poskładać colta z tym cylindrem prosiłbym aby coś o tym napisał.

Niestety w temacie gaziaków jestem zupełnie zielony :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siema. W moim R27, zamek po ostatniej kulce nie zostaje w tylnym położeniu. Wcześniej było wszystko dobrze. Ściągnąłem zamek i w środku wszystko jest Ok. Tylko część która zatrzymuje zamek wydaje się lekko wygięta. Da się to naprawić w domu czy wysłać na gwarancje ?

 

Są gdzie do kupienia uszczelki do magazynka? (tam gdzie się ładuje GreenGas)

Edited by bobek432
Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem. Kuzyn rozbierał sobie colta i wyjął właśnie slide stop przez wycięcie, na którym zatrzymuje się zamek po ostatnim strzale. dead.gif Teraz kupuję nowe prosto od skośnookich.

 

Proszę pamiętać o tym, że aby slide stop mógł działać potrzeba współpracy dwóch elementów - występu na samym zaczepie idącego do wnętrza szkieletu oraz nieuszkodzonego popychacza kulek w magazynku, którego górna część popycha po ostatniej kulce slide stop do góry. Czy ta awaria wychodzi tylko na tym magazynku? Trzeba by sprawdzić na innych. Ten popychacz ulega wyrobieniu także przy częstym energicznym wstawianiu magazynka bez równoczesnego wciśnięcia zatrzasku magazynka.

 

47f913ae5a5et.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siema, pytanie takie mam, może ktoś wie, na taiwangunie ten colt na zdjęciach nie ma oznaczeń, w innym temacie o tym colcie natrafiłem na post (z zeszłego roku, ale jednak) w którym tawiangun odpowiedział jednemu z użytkowników, że stan jak na zdjęciach, oraz na inne, wcześniejsze w których wyczytałem ze army zalewa je bardziej farbą czy coś w tym guście. Aktualnie tawiangun nie ma tych er dwudziestek siódemek ale w ofercie są (no i pisze "wkrótce" ). Prawdę mówiąc zgłupiałem już od tego nadmiaru informacji. Jak to jest z tymi oznaczeniami teraz, są czy ich nie ma? Czy może faktycznie są bardziej zalane farbą i trzeba się do nich dokopywać?

Jak ktoś wie to niech napisze bo mnie to irytuje i nie wiem czy go kupić jak będzie dostępny.

Link to post
Share on other sites

... Czy może faktycznie są bardziej zalane farbą i trzeba się do nich dokopywać?

Jak ktoś wie to niech napisze bo mnie to irytuje i nie wiem czy go kupić jak będzie dostępny.

 

To nie tak - jakbyś popatrzył na ceny to ze znakowaniem są zawsze doższe od tych bez znakowania. I dotyczy to także innych producentów. A znakowanie robi się zwykle po malowaniu.

Link to post
Share on other sites

Walther chyba masz racje, myślałem że ceny się różnią dlatego, że na taiwangunie zazwyczaj są trochę mniejsze :icon_biggrin: poza tym zbytnio nie myślałem dlaczego cena się różni, chyba między innymi dlatego, że po głowie chodziła mi myśl, że na zdjęciach na zbrojowni są oznaczenia, ale lufa jest czarna a zdjęcie magazynka jest lipne i tak naprawdę nie wiem jaki ma kolor, wiec zdjęcia są starej wersji.

Ale oznaczenia pewnie są stare a w magazynie mają te z nowej wersji czy jak to inaczej nazwać.

Dzięki za info, pewnie niedługo go zamówię na zbrojowni :icon_biggrin:

 

*zdjęcia, nie oznaczenia

Edited by BeziZGothica8P
Link to post
Share on other sites

Siema, pytanie takie mam, może ktoś wie, na taiwangunie ten colt na zdjęciach nie ma oznaczeń, w innym temacie o tym colcie natrafiłem na post (z zeszłego roku, ale jednak) w którym tawiangun odpowiedział jednemu z użytkowników, że stan jak na zdjęciach, oraz na inne, wcześniejsze w których wyczytałem ze army zalewa je bardziej farbą czy coś w tym guście.

Na zdjęciach Taiwanguna nigdy nie ma oznaczeń, są zamazywane komputerowo. Zajrzyj do tematu o Glocku Army, ostatnio była o tym mowa z tego co pamiętam. Zdarzały się też serie z zalanymi oznaczeniami farbą z tego co mi wiadomo. Zresztą - jak się pojawią, zamów i sprawdź. Jeśli nie będzie miał oznaczeń - masz przecież prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, stracisz tylko na przesyłkach.

 

A znakowanie robi się zwykle po malowaniu.

Białe, powierzchniowe grawerowanie i owszem. Ale jak według Ciebie magicznie pojawia się farba wewnątrz głębokich oznaczeń?

 

Podobno nowe serie są bez oznaczeń. Jak R27 się pojawi na Taiwangun trzeba będzie dopytać jakie dostali.

Zapewne dostaniesz taką odpowiedź :teethh:

stan jak na zdjęciach

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...